• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@mariann2 vďaka za odpoveď..........idem objednať,nech mi to príde do týždňa :wink:

@ollako ak budeš piecť pomaly,na 150stupnov,nemal by ti splasnúť,ja tak pečiem všetky torty,to mi tu kočky poradili :wink:
16. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 dvakrat umyjes riad a mas to:slight_smile: teda aspon mne to staci
16. nov 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ollako ,a 150 stupnov cca 50 minut - zalezi od truby
16. nov 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik kocky za odpoved , uz je to kralupcek lepsie :grinning: a este cca kolko hmoty si mam zafarbit na potiahnutie torty 26 cm priemer , nie moc vysoku , skor potrebujem sirsiu a nizsiu ...diiik
16. nov 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím vás nemáte skúsenosti z www.tortickovo.sk? ako rýchlo dodávajú? totiž som zvyknutá na kamku a tortomaniu a bohužiaľ nemajú skladom smartflex mandľový, tak musím inde zháňať.. tak či mi stihnú tak do budúcej stredy dodať.. Ďakujeeem :wink:
16. nov 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..taka otazka, lebo sm zabudla...ked peciete perniky...ako a kedy ich potierate??? pred, ci po peceni????
som zabudla, kde som si to poznacila :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnešné tortičky...
16. nov 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@bakajka najlepsie kurz je skusanie a ucenie sa na vlastnych chybach precitaj si tuto temu aj tu s receptami alebo najdi nieco na nete aj presne s postupom a skus ja som tak tiez skusala a je to najlepsia skola, Ked ti nieco nevynde (nevadi skusis znova )alebo sa nebude pozdavat napis tu Ti radi poradime.
16. nov 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Kam ku nám idem ? :confused: vsak ty si z Trnavy, nééé ? :grinning: Ja idem do Ba, tam nalozim moje srdco zlaté :grinning: :grinning: :grinning: / že neviete koho :stuck_out_tongue_closed_eyes: / a pak fujazdím na záhorí za Pipuškou :dizzy_face: a mozno este za niekym , vsak ja ani netusim ci tam este niekto iný bude :grinning:
16. nov 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 zákon o správnom konaní na úrade práce, zvyčajne je to prednáška na 16 hod. - my sme museli absolvovať za 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - cca 70 ľudí z celého Slovenska
16. nov 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu som nasla ze sa otvara kurz v trnave buduci rok....keby som vedela ci ano ci nie....ci sa to na nieco oplati

http://kurzy.education.sk/d-6845/cukrar-cukrarka-seminar-trnava
16. nov 2012 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak , hotovo svadobna nachystana a teraz trpnem, ci sa bude pacit... 7,4kg
16. nov 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a foto som nedala:O))) :unamused:
16. nov 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@katulkaaaaaa hlavne tá teoretická časť bude zaujímavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas sak to....tolko hodin 184 :astonished: naco ked mi vsetko vieme? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katulkaaaaaa ak chces vlastnu zivnost a necakas, ze ta tam naucia zdobit torty, tak mozno ano:slight_smile:
16. nov 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemam vas ani kedy citat, stael beham niekam, dnes mam este aj deti doma tak som mala co robit s nimi tortu,este ze je len jedna tento tyzden.
16. nov 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@anibas Sabinka, ďakujem za pochvalu, ešte to nie je celkom ono, ako by som chcela. No a na to nechce sa mi nie to lieku, to ti je horšie ako keď sa nedá :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikapo Tá je PERFEKTN8, super
16. nov 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka nie, nenechávam ich uschnúť, ale najprv si spravím tak polovicu ruže a potom, keď obschne lepím ďalšie lupienky a tie podložím kúskami servítky, aby mi pekne držali tvar.
16. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 perfektnaaaaaa :sunglasses:
16. nov 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela takze lusilku beries ty? :confused: sak kvoli tomu nemusis do BA...sak ja ju tu rano mozem nalozit...ci? :wink:

babyyyyy, tak kto vsetko ide? buduci vikend zahorie, 24-25. 11. hmmm?
nech sa viem zariadit s jedlom :wink:
16. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps andrejka naaadhernaaaa a tie ruze...jaaaj ja len tisko zavidim :slight_smile:
16. nov 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikapo tak to bez obav,pacit sa bude na 100%,je bombova,prekrasna!!!
16. nov 2012 o 14:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no keď ideš kukať nejaké bábo, reku ku nám :wink:
16. nov 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vlada111, @lifinka, @cestovatelkaandrea dakujem krasne za liky :slight_smile:
@vecernicci dakujem si mila, len postavicky su pre mna horor a toto je prva moja zakazka.. Kamoska chce taku typicku tortu ze vsade vsetkeho vela.. No a kdze ja mam radsej jednoduchsi vzhlad, tak to budem musiet nejako sklbit :sweat_smile: ... potom sa pochvalim.. Vsetkym zelam aby sa vikendove dielka podarili!
16. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci juj, ted to radi vsude. At jste brzy fit.
16. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Janka, ďakujem veeeeľmi pekne za pochvalu, ale závidieť nie je čo, som sa s nimi bavkala, aby trošku vyzerali a keď som urobila poslednú - tú najväčšiu bielu ružu hore na torte som si povedala, že no táto už je taká, že som s ňou aj trochu spokojná, dokonca aj žilkovač ma napadlo použiť na ňu :grinning: , dala som ju schnúť na stôl pri okno a keď som sťahovala roletku, tak sa mi tá roletka skydala na tú moju ružu a odlomila mi tri lupene, tak som ju opravovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Dievčence z našich končín @pristela, @rapunzel ... u nás v PE má byť budúci týždeň stretnutie cukrárok - vraj sa tam majú robiť postavičky, kvietky ... organizuje to asi tá, ktorá má cukr. obchod 1-2-3 pečenie
16. nov 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 provokatérov kukať nechodím !!!! /máš dve holky/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vlada111 a keby si bola bližšie aj ja by som prišla, ja strašne rada očuchávam také malé voňavé stvorenia :sweat_smile: a ako sa máte?
16. nov 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok