• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

jaaj , ja inteligent :rolling_eyes: , že idem sa prihlasit do toho PE :rolling_eyes: a zrazu mi bliklo :grinning: :grinning: vsak ja som vtedy na záááhorííí :grinning:
Vzdy ked je nejaky kurz tak som odcestovaná :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: sa nikdy na žiaden nedostanem :frowning2: umriem nevzdelanááááá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. nov 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela no žiadna nevzdelaná neumrieš, to je tak preto, že ty žiadne kurzy nepotrebuješ, vieš?
16. nov 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@monikapo od koho je ta cokohmota? A je dobra? Diky
16. nov 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridávam svoje dnešné ako sa mi len nechce na zajtra mám 2 a ešte som ani piecť nezačala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@lamps kde je o tom prosim ta pisane mozno by som isla dam manzela k starkym aj s malou a nech sa staraju :wink:
16. nov 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky poradte, robila som tortu a ta plnka mi trochhu akoby vyteka po bokoch, co styym? ako tam dat ten maslovy krem teraz? som uuuplny zaciatocnik, robim torticku pre syna. ci novu spravit?
16. nov 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 skus trochu tu plnku postahovat dole a tak na to natri maslovy krem - len maslo a cukor, tak nahusto, aby ta spodna plnka nemala odkial vyrazit :slight_smile:
16. nov 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 najskor tu tortu dobre zachlad, potom obtri maslovym kremom, znova zachlad a az tak potahuj
16. nov 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 Daj ju na par hodin zachladit. Aka je to plnka?
16. nov 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana
@aduskatt
@simasa dakujem kocky, ja som strasne nesikovna asi... je to krem zlaty klas, tvaroh a pochutkova smotana a cukor a na tom ovocie
16. nov 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak tu je moja lod :slight_smile: konecne dokoncena... je obrovska... na more som pouzila 18 vajicok a na lod 24 :grinning: :grinning: :grinning: O hodinku ju idem odviezt, ale poslala som im foto a velmi sa pacila :slight_smile: tak dufam, ze bude aj nazivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Postavicky prosim nekritizujte... oni tu lepsie nevideli, tak su stastni aj s tymi mojimi :slight_smile: Dakujem za vsetky rady.
16. nov 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@anicka87 nic si z toho nerob, kazda sme nejak zacinali...ja uz peciem rok a stale robim plno chyb :grinning: :grinning: :grinning: Ale poradim ti, nabuduce ked budes plnit tortu len, tak aspon 1-2 cm od okraja nedavaj ziadnu plnku :wink:
16. nov 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anicka87 ja to robím tak, keď mi "vytrča" plnka z torty, že vezmem lyžičku pekne kolom dokola krém nahrniem na lyžicu vyhodím ten zbytok krému lebo mi to nechutí už :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom dám maslový krém....
16. nov 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana ahoj, mne sa inak tie tvoje postavičky veľmi páčia, sú také okaté a pôsobia veľmi freeeee :grinning:
16. nov 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.....nejaké recenzie od vás naň???? dakovalaaaaaaaaaa
http://www.nay.sk/bosch-mum-4655-eu/d-281446-c-1939/
16. nov 2012 o 16:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@79zuzana dakujkem moc kocky, torta je zachranena :slight_smile: a este mi mozte poradit na com valkate potah? ja mam z cukrikov a neviem ci na cukre ci na solamyle. dakujem :slight_smile:
16. nov 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 buď na cukru nebo na Solamylu
16. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Ahojky nemas postup na tu hlavu? Diky
16. nov 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky uz som asi fakt otravna ja viem :grinning: ale na aku hrubku je idealny potah?
16. nov 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ahoj nemám postup, je robená z burizonovej hmoty trocha omaslovaná a potiahnutá...nie je to zložité len pracné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 tak 4 mm :wink:
16. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ta je uzasna! :dizzy_face:

@79zuzana super lod!!! a aj postavicky :wink:
16. nov 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka já už jsem v poho, ale moji všichni chlapi jsou nachcíplí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tenhle týden jsem si radši vzala jen dva dorty, ale příští už jedu naplno, zatím jich mám pět, ale myslím, že tak dva tři ještě přibydou :wink:
a těsto na perníky je ve dvojce v receptech, mám úúúúúplně stejný jako lusilka a super se z něj dělá, právě jsem napekla ze dvou dávek na kouličky a věnce :wink:
16. nov 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toto je prva torta ktoru upiekla moja dcerka pre naseho tatinka k narodeninam a je perfektna je tam karamelova slahacka a take snehove cesto co je iba na lyzicky takze nepotrebovala ani vahu lyzice odratala a ja som len rozbila vajicka a dala do truby inak sama vsetko robila aj krem varila aj slahala aj potahovala ja som len rozvalkala hmotu a vsteko si uhladila aj farby si povyberala aj zahladila tortu no sikula je to moja mala :dizzy_face: a pismenka som akurat je vyrezala a to som jej len dala ako maju ist po rade a uz si sama brala a davala na tortu.No som na nu moc hrda na moju sikulku ma to v krvi uz ma moze hocikedy zastupit :slight_smile: len sa musi este naucit vazit a vajicka rozbijat :grinning:
16. nov 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
a toto je jedna moja dnesna
16. nov 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@anicka87 a dala si želatinový stužovač ????
16. nov 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer Teda to je fakt sikulka mala :dizzy_face:
16. nov 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer Ja odpadnem !!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Perfektná je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. nov 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 já potírám až po vytažení z trouby, pak se krásně lesknou :wink:
@lamps já jsem si včera hodinu muchlala měsíční mimčo, to je tak krááásný pocit a jak voní :dizzy_face: ale zase to byl kluk :pensive: mně ty holky prostě nejsou souzený :wink:
16. nov 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vecernicci ja mám doma štyri kúsky a chodím ako taká závisláčka ku kamarátke, ktorá má 4-mesačného Miška a očuchávam ho a stískam, vždy prídem od nej v dobrej nálade, keď sa malý na mňa vyškiera. Ty počuj tomu never, že by to bol znova chlap, u nás bolo tiež dievča až na tretí pokus :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok