• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
Cafte baby, @vinka pandrlaci sa ti vydarili :dizzy_face: , moj synator by ti bol za nich vdacny :grinning: .
Baby, nemate nahodou niekde postup na pivovy pohar? Chcela by som fotrikovi k meninam spravit, len neviem kudy kam a ako zacat :grinning: . Teraz nedavno som videla, ze ho niektora z vas robila, len si uz nepamatam, kto :confused: ...
Dik
27. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 ja som robila z chlebu pivo.Muž bol happy lebo si ho dali k pivu a sadlo lepšie ako sladké.No už mám ich 5 kúskov.Chcú 10 chápete? :astonished:
27. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slané pivo budu dělat na pátek..:slight_smile:
27. júl 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka co? že teraz jsou pohádky typu star wars? Ty filmový barbare,vždyt to je legenda,první byl natočený už před x lety a ne teraz! Hrál v nich H. Ford ještě,když byl mladý. Jinak postavičky super,jen mistr yYoda,ten zelenej,by měl být menší než Dart Vader,ten černý,Yoda je poloviční.
27. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ježiš to děláš Anakana ve všech vývojích jeho života,že deset postav,chce i R2-D2? to je robor,co vypadá jak popelnice?
27. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik asi jsme total barbar ale je to takova slatanina ze se na to neda koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: videla jsme asi 20 minut a finito.. jak nekdo muze venovat cas takovy blbine :confused:
jak pohadka pro deti o.k. ale jinak :sweat_smile:

@zdenallicka slany pulitr je super, hod mi pak podle ceho ho delas - postup, udelam ho dedovi na narozky :wink: diky..
27. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co stoji na SK kilo praskoveho cukru?
27. júl 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka to je dobre s tym s lanym pivom..:slight_smile:
27. júl 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca no ked kúpim v akcii tak aj 20 sk. :wink: No ja mám 5 postavičky hotové a aj vesmírnu lod.Jáj ale má až oči bolia. :confounded:
27. júl 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka tak 8,75 za 5 kil je stale vela, no ale co narobim, vozit z SK sa stale neda..:(
27. júl 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca myslíš 8,75 eur? :confused:
27. júl 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ano..:slight_smile:
27. júl 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 ja som teraz robila toto pivko a podla tejto stranky...teda nie komplet presne,ale pomohlo :slight_smile:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13435
28. júl 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ono záleží jaký díl jsi viděla. Já nemyslela toho barbara ve smyslu,že se nkomu nelíbí,ale že někomu moc
neřekne název,když to tolik omýlai v televizi a v novinách.
28. júl 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca cože tolik za cukr? to je šílený? hlavně,že trávu tam maj levnou,když koukám,že jsi z Holandska
28. júl 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca jáj no jasné ale kofi schopi sú na každom kroku.Ale cukru niet.No to aj Hena tam žije a vravela ako draHé TO TAM MáTE :unamused:
28. júl 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako dosiahnem tmavo modrú. :confused: Lebo tú čo mám je dosť svetlá.Ale nechcem malovať z vonku. :confused:
28. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru drahota, ja kupujem praskovy cukor v cechach vzdy vtedy ked idem do skoly, v poslednej dobre uz preto chodim autom, lebo do lietadla vela nevezmes a takto si vzdy aj nakupim to co je tu drahe a to co tu nemaju, ako vineu, kofolu a ochutene mineralky, ktore tu sice maju, ale su hnusne a drahe. No a praskovy cukor jemny kupujem v pripade krizy tu, ale 250gramove balenie stoji 0.70centov, cize za kilo 2.80€ za kilo, radsej nepocitat. A potom ti niekto povie, ze tvoje torty su strasne drahe, no strielala by som to :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac, mala som doma nejaku nepodarenu cokohmotu, tak som ju vcera rotopila do zavinu a teraz je uz podarena ako karamelka, kdezto predtym to bola len taka hrudka nepodarena :grinning: takze tym znovanahriatim sa mi nejako upravila. Ale aj v kysnutom zavine je dobra, ked uz som ju nevyuzila na tortu, mnam
28. júl 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tinkerbell tak postup je na TOM-marcipán a iné str.3 je to posledný postup.-Je fakt dobrý.
28. júl 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka co přidat trošku hnědé?
28. júl 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka, veru neviem, ja by som tam pridala trosku uhlia, ale bude tak trosku mozno do siva ta modra. Ja som ten moj futbalovy dress veru malovala povrchovo a aj tak mali vsetky decka modre jazyky :grinning: :grinning: :grinning: ale mali z toho strasnu srandu
28. júl 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, diky za postupy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...na dalsi tyzden by som mala zacat s tym pivom :slight_smile:
28. júl 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky diky , uz mam ulozeno :wink:
28. júl 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mna tiež to kakao napadlo. :confused: No skúsim a uvidím čo z toho vznikne. :grinning:
28. júl 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestiham vas citat som u nasich na prazdninach :grinning: . Tu je moj nocny vytvor podla zelania

28. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ta je naaaaaaaadhernaaaaa!!!!!!

ja som sa sem tiez neprepracovala ale posielam vam aspon fotky tej nechutnosti,co som na zelanie vytvorila..mala Alenka sa bala ist aj do chladnicky pozriet! :grinning: :grinning: :grinning: oslavenkyna bola nadsenaaaaaaaaa.... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. júl 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
krásne tortičky ste napiekli blahoželám vám
ja by som ale chcela od vás radu koľko si mám pýtať za punčovú tortu, nechce ju potiahnutú marcipánom len klasicky punčovou polevou a nejako ozdobiť
bola by som vďačná keby ste mi poradili lebo na zákazku som ešte nepiekla :slight_smile:
28. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok