• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@lamps dakujem a prikryt ju niecim?
16. nov 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 nie, je neprikrývam ničím :slight_smile:
16. nov 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mňa to tiež napadlo ako prvé,ale chce niečo vtipné
16. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak a co tu polívku, jak z ní trčí ty slepičí nohy??
16. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka zlatko ja som dnes bola u kamosky v Ba ..bavili sme sa o tejto teme a spomenula som aj teba. Vraj si jej spoluziaka manzelka :sunglasses:
16. nov 2012 o 21:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozzaj a nabehla som dnes v Ba do trznice na domace potreby..fu mali tam tohoooo velaaa..ale nie az take lacne. Kupila som sadu na hortenzie a sadu listov..kazde za 4,90. V tyzdni boli u nas taki putujuci s domacimi potrebami a tam mali listky za 2, 5 e..no maly vyber. Vzala som si ten valcek krajaci za 8,90 a jedny lisotcky..cezminu.
16. nov 2012 o 22:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 cozeeeee...uz druha co ma tu pozna a ja ju nie :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a ako sa vola ta spoluziacka... :confused: :sweat_smile:
16. nov 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, chcem sa opytat, kupila som si perlet a skusila som poprasit fondanovu gulicku, no ta perlet tam nedrzi... :confused: robim nieco zle? Napadlo ma, ci to treba navlhcit alebo co? Dakujeeem :dizzy_face:
16. nov 2012 o 22:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glee štětcem poprášit a mělo by držet.
16. nov 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas fúúú, to je písmen :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem, či by som sa dala nahovoriť, inak veeľmi pekné lístky ruží, akú máš formičku?
16. nov 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h krasny pc! Ta myska je asi nie je cela z fondanu, ci...? :slight_smile: co je vo vnutri?
16. nov 2012 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 hm, ja som extrém asi, rozstrekovacie savo proti pliesni, za sekundu si čistá, nastriekať, akoby pomydliť a opláchnuť, hotovo
16. nov 2012 o 22:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps mojino, viem o tom písala som o tom aj s Žanet, by som tam chcela ísť, mi to Ivet vravela v predajni, doma to mám odsúhlasené, babka stráži deti-dúfam, že necúvne, tak som chcela dnes volať, či majú ešte volno, len som to nestihla, tak skúsim zajtra, len dúfam, že mi to dvihne. Ty ideš?
16. nov 2012 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glee myška je z poťahovky počítač je z korpusu naplneného krémom :slight_smile: dikyyyy
16. nov 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby DIKY ZA LIKY :grinning: krásny večer prajeeeeeeeeem práve som došla z roboty a možem ísť plniť :grinning: ráno súťaž s Emkou a do nedele ešte dve torty jaaaaaaaaj baladaaaaaaaa
16. nov 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas no super-uzasne a tie pismenka - prezrad mi prosim ta kolko sa s tym natrapis -teda ako dlho to robis? alebo mas nejaku fintu?dik
16. nov 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dokonalááááááááááááááááá!!! paráda !!! joj dala by som si tortuuuuuu
16. nov 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h VERU JEDNU CHYBICKU TO TU MA,ZE SA TO NEDA OCHUTNAT :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. nov 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
nasa dnesna mc queen pre nasho synceka samka k narodeninam, pisem nasa, lebo pomahal aj nas tatino, s tvarom a vyrabanim detailov :slight_smile:
mramorovy korpus, pribinak, cucoriedky, vaha 4,5 kg
16. nov 2012 o 23:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
ahojte holky tak jsem konecne dodelala moje mini dortiky, delala jsem jich hodne ale jen par zdobim, dceruska bude mit velkou oslavu v nedeli, 1.rocek :wink: take moc diky za pomoc, zitra budu delat krem tak snad se mi povede, vyzkousim cokoladovy :wink:
17. nov 2012 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
a mozem ist spat... opat doplnam zbierku :grinning: :sweat_smile:
17. nov 2012 o 02:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
baby ...prosím poraďte, ktorá je dobra vykrajovačka na orchideu?
17. nov 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
PROSIM O POMOC!!!!!!!
baby vcera som urobila tortu,ktoru potrebujem na zajtra.Pribinacikovy krem [zo zelatinou od Oetkera]mam navrchu a nan som polozila potah z Jojocukrikov [davala som sem fotku,nakreslila som nan Minnie]
No cez noc mi ten potah strasne zvlhol a kvapky vody su aj na nom.Posrala som to viem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Obruskom som tu vlhkost odsala,no zliezlo mi aj trosku farby.Uz to nemozem robit,vsak mi zlezie cely obrazok.
Co mam urobit?????Potrebujem tortu az na zajtra :frowning2:
Da sa to nejak zachranit????????PROSIM
17. nov 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karap podla toho co pises, pod potahom je pribinackovy krem, ktory tam ist nemoze, lebo smotanove, tvarohove a pudingove kremy potahovky portapaju, ked tam neni vacsi podiel masla ako mlieka... jedine ze by si dala vsetko do lu, obtrela torticku maslom vymiesanym s cukrom a nanovo potiahla :frowning2: ale aj ked mas zelatinu hore tak roztapa...tam je zas voda... :-s
no stava sa hlavne pri prvych tortickach, nabuduce budes mudrejsia a clovek sa uci na vlastnych chybach
17. nov 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karap to nevydrží, ten tvaroh ti potahovku úplně rozpustí, zbývá jen předělat :frowning2: pod potah nesmí nic se šlehačkou a tvarohem, jen máslo s cukrem :wink:
17. nov 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82
@vecernicci NO UZ TO VIEM :frowning2: Pociatocny sok ma uz presiel,rozdychala som to :sweat_smile: Ostalo mi este trochu hmoty,tak si vyvalkam novy oval,namalujem novy obrazok a ten polozim ta tuto spust.......no az zajtra na obed :sweat_smile:
17. nov 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jaj holky, koukam, ze tu pisu jak tatar :grinning:
17. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci díky recept si najdu :slight_smile: četla jsem, že máš plbý dům nemocných :frowning2: , ale jak vše zvládáš to je úžasné, už se těším na tvé vánoční výtvory :dizzy_face: brzké uzdravení rodince :wink:
17. nov 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karap já mám odzkoušené krémy pod potah, které jsou vhodné tyto, salkový, vanilkový, kaštanový (ale musí tam být správný podíl voda-máslo) a je to bez problémů.Jsou to většinou krémy do dortů a když zůstanou tak obmazávám dort zbylým krémem. :wink: No tu pohromu si dovedu představit...tak hodně zdaru při předělávání. :wink:
17. nov 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásná kniha, já chi umět drátkování!!!!Do januara to musím umět, chci mamce k narozkám udělat kytici na dort!!! :unamused:
17. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok