• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela Nádherné sú obe :dizzy_face: . Neviem, kedy sa ja na tú krivú odhodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy Vy snáď čarujete. jak sa toto všetko dá upiecť...?!
17. nov 2012 o 17:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...neterke na dnešnú stužkovú...
17. nov 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
Tak baby torticku som potiahla ozdobila, znova pat a mat, chlapci su znich hotovi, som sa inspirovala odtialto aako opekaju spekacku, dokonca aj muzik pridal ruku k dielu... sa vyyhral s polienkami, spekackami a zeleninou na tanieri, ked sa nabiju baterky nafotim, dufam, ze vydrzi do zajtra,a le popravde, chutit asi nebude bohvie ako :rolling_eyes: , aj ten korpus je nejaky asi nedopeceny no vsak uvidim, co to spravi do zajtra :sweat_smile: , ale radsej bedem piect z menej vajec
17. nov 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje tohtovíkendové :wink:
17. nov 2012 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
aj ja este jednu...
17. nov 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@alenv ja mám páva na február.......ako si robila pierka na chvoste?
17. nov 2012 o 17:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a prosím ťa.......má umelé časti na tých šlahacích metlách........nemusím sa báť že sa mi to poláme?....hovorím o tom robote.....čo som dávala link......
17. nov 2012 o 17:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak tu je moja druha potahovana, zvonka lepsia ako prva, ale vnutri :confounded:
17. nov 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
ahojte,tu su moje včerajšie vytvori .nadherne torty ste porobili.
17. nov 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@vecernicci pochopitelne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dam co mam...v najhorsom nutrilon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 @aduskatt @dadka212 tak ja som vzdy chcela parik..a aj ho mam...takze ja uz neprovokujem :sweat_smile: :grinning:
ja uz len cudzie ovoniavat a kocikovat :sunglasses:
este davam sancu braskovi...ze by nejaka neterka alebo synovcek k nam prisli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale u nas uz stacilooooo :grinning: :sweat_smile: :grinning:
17. nov 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dada2007 má to tam plast, ale takový ten pevný a za devět let na tom není vidět používání :wink: já na něj fakt nedám dopustit :dizzy_face:
17. nov 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci maju ho u nás v okey za 129eur.....tak uvažujem.........a máš k tomu aj na rôzne nože na krájanie? aj mäsomlynček?
17. nov 2012 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 jj mám k tomu všechno, mlýnek na maso je taky super a ještě jsem si dokoupila ten kotouč na krájení hranolek
17. nov 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte pridavam zvysne dve, idem vas popozerat...tu angry birds som zabudla odfotit, tak foto mi poslala zakaznicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. nov 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
babulky dakujem velmi pekne za pacitka strasne ma to potesilo mm sa mu tu stale smeje pozera fotky vo fotaku a poznamkuje tie kolesa mali byt viac od seba a podobne :angry:
17. nov 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ahojky farba je sivá a strieknutá sprejom strieborným a korpus je 2x a raz plnka :slight_smile:
17. nov 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prekrasne vikendove torticky :dizzy_face:
17. nov 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridávam aj ja moje dve včerajšie a na dlhšiu dobu dúfam aj posledné :wink: Dnes som odovzdala a začali sme prerábať kuchyňu,ježiško k nám prišiel skôr :grinning: :grinning: :grinning: tak sa tešííííím
17. nov 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@ollako Netreba piect z menej vajec. Ono kazda rura pecie inak, nabuduce by som skusila piect na 170 stupnov. Myslim, ze korpus zo 6 vajec by sa mal za taku hodinu v pohode upiect (mne aj za 50 min.). Ak ho mas skutocne nedopeceny, myslim, ze problem bol len v tej teplote.
17. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikendove a mam volnoooooooooooooo, idem vas docitat
17. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
žienky moje sladké :sweat_smile:, potrebujem poradiť :slight_smile: :slight_smile:. Mám robiť tortu pre DJ-ja a majú byť na nej slúchatká, len rozmýšľam ako urobím tú časť okolo hlavy, ktorá drží tie slúchadlá pokope. Rozmýšľam, že tam dám do nich drôtik, pridávam foto
17. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps určitě nebo nad parou ohnout dortový oplatek a obalit v hmotě. Dělala jsem tak spojler na autě.
17. nov 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja by som tiez dala drotik
17. nov 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pridavam svuj dnesni vytror a prosim o komentare co a hlavne jak zlepsit.
Dale moji rychlovku krtecku. Den predtim jsem udelala krtkuv dort a mala porad hledala kde ze ten krtek je a proc nevyleze. Tak na druhy den, behem 10minut vznikly dva krtkove.
17. nov 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@livia76 ty si ina macherka takto pisat na ceruzky, mne by sa triasla ruka a vyzeralo by to ako by som mala traslavku :slight_smile:
@lamps a neslo by to len z jedneho platu cesta a ohnut do tohto tvaru? :wink:
inak na vianoce mam robit tortu poliatu cokoládou a na nej cervene ruze, to bude grc torta, vobec sa mi do nej nechcelo ist... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu su moje tohtotyzdnove...
17. nov 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@lamps dala by som 2 hrubšie drotiky :wink: :wink:
17. nov 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ty brďo, že spojler na aute :grinning: :grinning: :grinning:, čo mi ešte robiť budeme? NO ja sa bojím hlavne toho, aby sa mi to nepolámalo. A chalan, ktorému bude torta určená je dosť náročný, takže sa musím fakt posnažiť :grinning: :grinning: :grinning: a navyše je to manžel mojej naj... kamarátky a tatko môjho 4-mesačného milenca, ktorého chodím očuchávať a stískať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. To si fakt nemôžem u neho pokaziť reputáciu :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok