Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

simasa
17. nov 2012

@pristela Nádherné sú obe 😵 . Neviem, kedy sa ja na tú krivú odhodlám 😝

yukki
17. nov 2012

Ženy Vy snáď čarujete. jak sa toto všetko dá upiecť...?!

livia76
17. nov 2012

...neterke na dnešnú stužkovú...

ollako
17. nov 2012

Tak baby torticku som potiahla ozdobila, znova pat a mat, chlapci su znich hotovi, som sa inspirovala odtialto aako opekaju spekacku, dokonca aj muzik pridal ruku k dielu... sa vyyhral s polienkami, spekackami a zeleninou na tanieri, ked sa nabiju baterky nafotim, dufam, ze vydrzi do zajtra,a le popravde, chutit asi nebude bohvie ako 🙄 , aj ten korpus je nejaky asi nedopeceny no vsak uvidim, co to spravi do zajtra 😅 , ale radsej bedem piect z menej vajec

dada2007
17. nov 2012

moje tohtovíkendové 😉

monikapo
17. nov 2012

aj ja este jednu...

dada2007
17. nov 2012

@alenv ja mám páva na február.......ako si robila pierka na chvoste?

dada2007
17. nov 2012

@vecernicci a prosím ťa.......má umelé časti na tých šlahacích metlách........nemusím sa báť že sa mi to poláme?....hovorím o tom robote.....čo som dávala link......

ollako
17. nov 2012

Baby tak tu je moja druha potahovana, zvonka lepsia ako prva, ale vnutri 😖

1katuska73
17. nov 2012

ahojte,tu su moje včerajšie vytvori .nadherne torty ste porobili.

pipka
17. nov 2012

@vecernicci pochopitelne 😀 😀 😀 😀 dam co mam...v najhorsom nutrilon 😝 😅

pipka
17. nov 2012

@vlada111 @aduskatt @dadka212 tak ja som vzdy chcela parik..a aj ho mam...takze ja uz neprovokujem 😅 😀
ja uz len cudzie ovoniavat a kocikovat 😎
este davam sancu braskovi...ze by nejaka neterka alebo synovcek k nam prisli 😵 😵 😵
ale u nas uz stacilooooo 😀 😅 😀

vecernicci
17. nov 2012

@dada2007 má to tam plast, ale takový ten pevný a za devět let na tom není vidět používání 😉 já na něj fakt nedám dopustit 😵

dada2007
17. nov 2012

@vecernicci maju ho u nás v okey za 129eur.....tak uvažujem.........a máš k tomu aj na rôzne nože na krájanie? aj mäsomlynček?

vecernicci
17. nov 2012

@dada2007 jj mám k tomu všechno, mlýnek na maso je taky super a ještě jsem si dokoupila ten kotouč na krájení hranolek

maya30
17. nov 2012

ahojte pridavam zvysne dve, idem vas popozerat...tu angry birds som zabudla odfotit, tak foto mi poslala zakaznicka 😝 😀

nika1985
17. nov 2012

babulky dakujem velmi pekne za pacitka strasne ma to potesilo mm sa mu tu stale smeje pozera fotky vo fotaku a poznamkuje tie kolesa mali byt viac od seba a podobne 😠

janula.h
17. nov 2012

@luciahromadkova ahojky farba je sivá a strieknutá sprejom strieborným a korpus je 2x a raz plnka 🙂

lubi22
17. nov 2012

Prekrasne vikendove torticky 😵

salonka1981
17. nov 2012

Tak pridávam aj ja moje dve včerajšie a na dlhšiu dobu dúfam aj posledné 😉 Dnes som odovzdala a začali sme prerábať kuchyňu,ježiško k nám prišiel skôr 😀 😀 😀 tak sa tešííííím

simasa
17. nov 2012

@ollako Netreba piect z menej vajec. Ono kazda rura pecie inak, nabuduce by som skusila piect na 170 stupnov. Myslim, ze korpus zo 6 vajec by sa mal za taku hodinu v pohode upiect (mne aj za 50 min.). Ak ho mas skutocne nedopeceny, myslim, ze problem bol len v tej teplote.

miciatko
17. nov 2012

vikendove a mam volnoooooooooooooo, idem vas docitat

lamps
17. nov 2012

žienky moje sladké 😅, potrebujem poradiť 🙂 🙂. Mám robiť tortu pre DJ-ja a majú byť na nej slúchatká, len rozmýšľam ako urobím tú časť okolo hlavy, ktorá drží tie slúchadlá pokope. Rozmýšľam, že tam dám do nich drôtik, pridávam foto

jakelina
17. nov 2012

@lamps určitě nebo nad parou ohnout dortový oplatek a obalit v hmotě. Dělala jsem tak spojler na autě.

nika1985
17. nov 2012

@lamps ja by som tiez dala drotik

sisix
17. nov 2012

Pridavam svuj dnesni vytror a prosim o komentare co a hlavne jak zlepsit.
Dale moji rychlovku krtecku. Den predtim jsem udelala krtkuv dort a mala porad hledala kde ze ten krtek je a proc nevyleze. Tak na druhy den, behem 10minut vznikly dva krtkove.

bzucinka2
17. nov 2012

@livia76 ty si ina macherka takto pisat na ceruzky, mne by sa triasla ruka a vyzeralo by to ako by som mala traslavku 🙂
@lamps a neslo by to len z jedneho platu cesta a ohnut do tohto tvaru? 😉
inak na vianoce mam robit tortu poliatu cokoládou a na nej cervene ruze, to bude grc torta, vobec sa mi do nej nechcelo ist... 😝 a tu su moje tohtotyzdnove...

anibas
17. nov 2012

@lamps dala by som 2 hrubšie drotiky 😉 😉

lamps
17. nov 2012

@jakelina ty brďo, že spojler na aute 😀 😀 😀, čo mi ešte robiť budeme? NO ja sa bojím hlavne toho, aby sa mi to nepolámalo. A chalan, ktorému bude torta určená je dosť náročný, takže sa musím fakt posnažiť 😀 😀 😀 a navyše je to manžel mojej naj... kamarátky a tatko môjho 4-mesačného milenca, ktorého chodím očuchávať a stískať 😅 😅 😅. To si fakt nemôžem u neho pokaziť reputáciu 😀 😀 😀