• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
Ahojte, toto som dnes robila pre svokru k narodeninam :slight_smile:
17. nov 2012 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: čaute žienky šikulky......toto je hádam jediná téma,kde baby po sebe "neštekajú" :wink: a samozrejme máte môj obdiv :wink: :wink:
17. nov 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bzucinka2 aj to ma napadlo, ale bojím sa, že pri prevoze a manipulácii, keď to budem dávať na tortu sa mi to poláme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neviem, ako nazvať tie somariny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glee krásne, to musíš mať dobrú svokru :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps myslis, ved ked marcipan stuhne, tak je pevny nie?
17. nov 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ja mam naozaj velmi dobru svokru :slight_smile: rada som to pre nu urobila. A dakujem :dizzy_face:
17. nov 2012 o 20:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobry vecer babulky prosim vas ako robite cokommf zajtra rano mam robit ale nikde neviem najst v tej druhej teme recept :frowning2: ako to mam robit len normalne mmf ako robim a k tomu pridat roztopenu cokoladu?
17. nov 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Tak moj druhy pokus :slight_smile: Torticky pre mojho syna k 1. narodeninkam :slight_smile: Dnes sa zjedla cela s vtacikom :slight_smile: Tak dufam, ze aj ta slonikova zozne uspech zajtra :slight_smile:
17. nov 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
tak a uz mam aj ja dobojovane... ledva stojim na nohach, tento tyzden som mala tri torticky plus minitorticky...som unavena jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@lamps já jsem ten oplatek ohla, nechala od té páry tak oschnout a pak jsem to potřela čokoládou a tím se to zpevnilo a pak už jsem to jenom dala do lednice a potáhla a drželo to jak šlak. Klidně tam ještě můžeš dát i ten drátek, ale já myslím, že i jenom z hmoty to bude držet dobře.
17. nov 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@79zuzana krása. Asi je nějaký úrodný víkend, já taky měla tři dorty a z toho jeden patrový a bolí mě v zádech jak hrom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no tak to vyzera, ze vsetci si naplanovali oslavy na teraz :slight_smile: nezvyknem mat tolko toriet naraz, vacsinou len jednu na tyzden, len teraz sa to nakopilo, ale som z toho taka znicena, ze sa nevladzem ani natiahnut pre pohar zo stola :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no akurat ti idem napisat a vidim ze jakelinka ma uz predbehla :wink:
podla mna ak dopredu spravis len z hmoty hrubsi pas, ktory ususis na nejakej flasi..alebo niecom oblom..a ked to ztuhne, to je pevne jak slak..podla mna to je uplne v pohode, to sa ti nezlomi :wink:

a maju tie sluchatka lezat, ci stat na tej torte?
17. nov 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zkusene holciny, jak docilim toho, aby vetve na strome byly tenke jako na obrazku? Je to jen omotane paskou ci jak myslite, ze je delany. Ten muj je nejaky tlusty. Mozna to plati jako u psu: jaky pes, takovy pan. :grinning: DIKY
17. nov 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@sisix to je dort od vlada111 tak se jí zeptej
17. nov 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mam ohjednavku na cokoladovu tortu pre slabozrakeho , napada vam nieco co by som mohla pri torte vyuzit ?,,neake inspiracie??, dakujem kocenky
17. nov 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ani nemluv, já jeden odevzdávala v pátek, jeden dnes a zítra dvoupatrové prsa. Dodělala jsem je před chvílí a fotím až zítra.
17. nov 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja nočná pre synovca a neterku :slight_smile:
17. nov 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pipka ležať majú :grinning: :grinning: :grinning:
A ďakujem všetkým za rady, ste moje sladké poradkyne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. nov 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 dakujem
17. nov 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....baby, to Tatra maslo niekto používate? dakujem :wink:

.........akcia maslo.........

Kaufland do 20/11 je za 1,19
Billa je za 0,99
17. nov 2012 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby obdivujem vašu šikovnosť, fakt klobúk dolu :sunglasses: ja som v živote ešte s marcipánom nerobila,ale teraz som si povedala, že vyskúšam. Objednala som si tú poťahovú hmotu, gelové farby, žehličku na marcipán..
Chcem sa spýtať, písmenká po boku tort, to ako drží, čím sa to "lepí"? či to iba pricapíte a drží to? :grinning: a tá hmota- fakt je to tak lahko tvarovatelné, či to nejak zohrievate alebo čo..? táto téma má 4087 strán, to nemám šancu prečítať :cry:
17. nov 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha nemáš zač,len ten hmoty je menej ako klasickej mmf,tak budeš asi vaic potrebovať :wink:

kočky krásne tortičky ste popridávali,ja som tento týždeň nepiekla,ale budúci týždeň budem jednu :wink:
17. nov 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix tu torticku robila @vlada111 tak ona ti presne povie..ale podla mna su to len drotiky omotane paskou :wink:
17. nov 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja som si ho teraz nakupila v Bille a je fajn, uz som jedno pouzila a vyzera byt super :wink:
17. nov 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviete nie je niekde alebo nebude v dohladnej dobe praskovy cukor v akcii? :confused: :wink:
17. nov 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cat na bok nalepis aj vodou :wink:
a hmota je tvarovatelna v pohode rukami zohrejes, ked miesis...a krasne si vymodelujes co potrebujes :wink:
17. nov 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cat lepi sa to vodou aj vsetko na torte alebo potom speci lepidlom v cukrarskych potrebach ak mozem za seba povedat lepim iba vodou a hmotu prepracujes v rukach a robis len si nenechaj tu zbytkovu na vzduchu dlho davaj si pod foliu alebo do sacka aby ti neobschla.
17. nov 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vďaka baby :slight_smile:
17. nov 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok