• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
nasa 4-ta torticka :slight_smile: pre nasho oca.. :grinning:
17. nov 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Dobojované :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: boj s minitortičkami na stužkovú som vyhrala len foto je na tom horšie ale v skutočnosti bola zelená presne taká ako má byť a ešte som stihla aj jednu rýchlovku pre jedno novorodeniatko z našej ulice
17. nov 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@pipka ja som kupila vo štvrtok v tescu za 0,99e....práškový cukor......ale či ešte je a dokedy?.....neviem.....
17. nov 2012 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas vonku mi to lepšie fotí
17. nov 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja som dnes kupila v tescu... 99 centov kilo
17. nov 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas krásna tortička...smiem otázku ? Koľko mala váhu a aký rozmer ? ďakujeeeem :wink:
17. nov 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj holky :slight_smile: Moooc dlouho jsem tu nebyla a zase potřebuju radu :grinning: . Tentokrát ne k dortu, ale k perníčkům, máte najaký osvědčený recept, aby byly hned dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prosím jak děláte sníh na zdobení, mě to vždycyk strašně teče a ještě čím zdobíte, sáčkem, nebo máte nějakou osvědčenou tubičku moooooooc děkuji :wink: :wink:
17. nov 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 Nádhera ty věnce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 4ím zdobíš, den sáčkem??? :wink: díky
17. nov 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 uplně jednoduše. měla jsem doma vykrajovátko takové obyč krouhu tak jsem to zdeformovala na kapku velkou:grinning: těch vykrájela zeleně 41 pak 41 koleček modrých a vzala vykrajovátko hnězdičku a z toho kolečka vlastně kousek vykrojila. pak na zelený nalepila ty modrý kolečka okolo obkreslila zlatou gelovkou a kosticí udělala rýhy
17. nov 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana neviem co bolo tento vikend, ja si beriem 2, ked nahodou nejaka kamoska narychlo, tak 3 maximalne na vikend a mam to rozdelene jednu na den... a teraz 3 husenky, 3 normal torty, pred vikendom som dala kamosovi este ten minihrad a na pondelok a stredu dalsie :confused:
17. nov 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. nov 2012 o 23:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 super, vo stvrtok zacinaju akcie, tak to by este malo byt...zbehnem :slight_smile:
18. nov 2012 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mam taky konecne dodelano, snad se bude dcerusce libit :wink: :dizzy_face:
18. nov 2012 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
a tady jeste dalsi dva mufinky do sbirky , z tech mam radost nejvetsi, protoze jsem ani neplanovala neco takoveho zkouset :wink:
18. nov 2012 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pipka no nie, nie......vo štvrtok som bola s malou u zubára, takže sme tam boli v stredu....... :confounded: a chcela som si kupiť aspon 20kg cukru, ale akcia nan trvala do utorku.......tak som si aspon práškový.........
18. nov 2012 o 06:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem vam za pacitka, velmi ma to tesi.. ;)
18. nov 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje víkendové, ale teda spokojná nie som a tá murárska, tak tá nie je ružová, ale slabo hnedá ten podklad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
táčky robil mm, lebo mne to nešlo :grinning:
18. nov 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@simasa nádhernééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tie tortičky máš aké krásne rovné :slight_smile: fakt krása :dizzy_face:
18. nov 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moje poslední tento týden. První prsa, tak to berte s rezervou. :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@pipka ok diky, zeptam se
18. nov 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja tusila, ze je od nektere z vas.dik
18. nov 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nadherna, sikovna mamina:slight_smile:
18. nov 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 wow...klobuk dole :slight_smile:
18. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,potrebovala by som receptik na kavovu plnku + aky korpus by sa k tomu hodil....Nejaky fajn odskusany. Dakujem.Uz som od Vas odkukala viac veci....a teda klobuk dolu!
18. nov 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby kraaaaasne torticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , pridavam aj ja jednu na dnesne posedenie s kolegynkou , ako vidim ze sovicky su teraz v kurze :slight_smile: dakujem tu jednej babenke , sorry :fearful: som zabudla nick za inspiraciu na sovicku :slight_smile: ...
Moja prva zo smartflexu a robilo sa mi s nim velmi dobre :slight_smile: ...cokokorpus + jogurtova plnka + jahody ...2,5 kg
18. nov 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Dievčatá ,súrne potrebujem kovové rúrky na čokoládové trubičky priemer 1 cm,prešla som všetky internetové obchodíky a nikde som nenašla iba veľké na šamrole,neviete niektorá kde ich majú ,prípadne aj kúpim ak by ich niekto nepotreboval,vopred ďakujem.Našla som v CZ,ale nie je šanca aby mi to prišlo a ešte aj do piatku narobiť čoko .trubičky
18. nov 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 ja som ich minule kupila v domácich potrebách..
18. nov 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky.. mate nejake inspiracie na tortu pre ucitelku v skolke?
18. nov 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence žilkovače sú super :grinning: :grinning: :grinning:, mám ich doma už ale rok a až včuľ mi doplo, že ich môžem aj použiť :grinning: :grinning:
18. nov 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
pridávam svoje včerajšie ešte 2 velké ma čakajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok