• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@bzucinka2 tak normálně :grinning: takové jako hodně hustý pudink, mně se zatím povedly pokaždé :wink:
19. nov 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to je milé :sweat_smile: ja som si myslela, že to chce nejaký dospelák toho orla a hneď som si predstavila živého orla a seba ako ho modelujem :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nastastie nieeee...to je pre 7 rocnu slecnu...tak hadam troch zajkov nejako dam :sweat_smile: :dizzy_face:
uz mam aj predstavu...este aby mi to tak aj vyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci baby...na najblizsom stretku kasleme na torty...peceme veterniky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ine zakusky :grinning:
19. nov 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka a neboj, bude krásna tortička, ja tiež neviem také realistické zvieratká a ani ľudí, tak vždy majú tie moje výtvory také primitívne ksichtíky :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nooo ved ja len take detske idem robit..take na styl vladkinho zajka :wink:
ja by som scelaaa takeho ufonika skusit ako si ty robila :wink: ...len za svet nechce nikto tortu s ufonmi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a veď si vyrob ufónika len tak pre radosť sebe samej a daj si ho do albumu na fb, niekomu sa zapáči a hneď budeš robiť ufónkov ako na páse :sweat_smile:. Ja som si tak vyrobila naposledy ružu, lebo si stále hovorím, že sa to musím naučiť a teraz by som ku nej rada aj nejakú tortu urobila, ale mám len objednávky na detské torty
19. nov 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tak u nás krpec fičí na tej rozprávke už pol roka........krtko a orol.......a ešte o tých zajačikoch.. :slight_smile:
19. nov 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a ved bude mat mm narodky...tak ma smolu, ked ma nastve spravim mu ho tam :grinning: :grinning: :grinning: ze mi pripada ako z inej planety mu poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucula73 ano ano anooooo...jak zajacica rodi...ze? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to aj moji sleduju bez dychu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mne sa veľmi páči tento zajačik. Ja mám objednávku na dievčenskú tortičku a idem robiť sloníka
19. nov 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@lamps aaa ja mam na marec objednavku na ruze...veeela ruzi :sweat_smile: tak musim natrenovat dovtedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: na 70-tku :wink:
19. nov 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jejdaaaaa, toho si hned ukladam...toto ked uvidi moja hanka, okamzite ho bude chciet :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tak to máš časuuuuu, budú také ako živé
19. nov 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky prosim Vas, mam objednavku na sudok piva ci vina.. kolko korpusov ste davali ci by ste dali na seba, aby to pekne vyzeralo.. ?
19. nov 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: .ano ano........a aj tie zajačiky čo si pospevujú a potom sa jeden stratí a hľada mamu :grinning:

ja mám robiť požiarnika Sama,a ešte jedneho požiarnika k nemu...bojím sa len toho ksichtíku,ostatné hádam zvládnem :slight_smile: :wink:
19. nov 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 pri tej rozprávke, v ktorej sa stratil zajačik, náš Jurko vždy srdcervúco plakal, ale chcel stále dookola, aby sme mu ju čítali :dizzy_face:
19. nov 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 poziarnika das, to je len rozpravkovy ksichtik, ocka, nos nalepit gulku a kosticou usta :wink:
ja som podla tohto robia :wink:
19. nov 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@jenie123 ešte som nerobila, ale určite by som plnila aspoň trikrát, čiže boli by 4 korpusy, aby to pekne vyzeralo
19. nov 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jej,tu ho pekne vidno..........a tie vlasy si kreslila či normálne z hmoty?
inak sa teším,zas niečo vyskúšam,je im úplne jedno,koľko bude torta vážiť.......len nech sú tam auto a požiarnici :slight_smile:
19. nov 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 ja som este sudok nerobila, tak neviem..ale myslim ze dva korpusy, ked poprerezavas a naplnis a vytvarujes by mali stacit :wink:
19. nov 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja som z hmoty robila..ale ked aj nakreslis, nic sa nestane si myslim :wink:
19. nov 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 toto je ten moj :wink:
19. nov 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@alionuska Dobrý večer, vedeli by ste mi prosím poradiť, ako urobiť poťah + nejaké figúrky na tortu? Ďakujem pekne. (príp. aj korpus a krém)- pre deti. V´daka.
19. nov 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mahu74 alionuska som už chodí málo, recept na poťah máš na prvej strane tejto diskusie a recepty na krémy a korpusy sú tu: http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
19. nov 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka uložila som si aj tvojho,ďakujeeeeem,však uvidím,ako tie vlasy,celkom plešatý nebude,len aby som mu prilbu narazila :grinning:
19. nov 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka moja ani nehovor o veterníkoch, lebo už ich vidím aj v spánku... robím ich už tuším štvrtý víkend a teraz mám komplet oslavu 60tky, torta plus prvomrade veterníky, parížske, punčové a ak budem stíhať, že aj iné, tak aby to bolo nejakých 100-125 ks zákuskov, som zvedavá ako si to naplánujem, už šediviem teraz a deti sú nachrchlené, malú som teraz nosila na rukách, čo sa mi takmer pogrckala od soplov.... zas budem stresovať, čo nebudem stíhať....
19. nov 2012 o 23:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
koceny prosim o neaku inspiraciu na tortu matrace, pani je majitelka obchodu z matracmi a ma to byt k 50 , prosim poradte ,mooooc dakujem
19. nov 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapo torty mas velmi pekne,ale mozem sa spytat, preco davas tie farebne papiere?podla mna sa to s tou tortou strasne bije.Napr.ta posledna a ta s tymi hribami vidim tam len papier torte sa tam totalne straca uplne zanika je to skoda,lebo cloveka ma uputat torta a nie papier :frowning2:
20. nov 2012 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok