• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. augusta 2017 
@blcha ja si vyvalkám natenko hmotu,ktorú nechám trošku obschnúť a potom vykrajujem písmenka.Keď nechce vypadnúť,tak s tou lištou buchnem o stôl a ona vypadne...neviem,či som ti to dobre napísala... :wink:
20. nov 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ja mam ulozene tieto inspiracie z netu. Este som nerobila tak neporadim co sa prevozu tyka
20. nov 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps Ďakujem pekne:slight_smile:)
20. nov 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah treba tam celofan, akurat farby papiera su take syte, tak myslim, ze na tom torta pekne vynikne
20. nov 2012 o 16:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2012 o 16:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,mate nejaky dobry osvedceny recept na maslovy krem? Recepty typu : maslo+cukor,prip + kusky korpusu mi nechutia ,su "tvrde"...nieco vlacne,ine...?! Dakujeeeeem :slight_smile:
20. nov 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 ten recept co tu píšeš, je na potření dortu po povrchu, dovnitř dortu můžeš dát jakýkoliv jiný krém.
20. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...baby prosim vas nemate ulozeny postup na zvieratka z levieho krala ? Presla som snad cely net a nenasla som ani jeden... :frowning2:
20. nov 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ja prave hladam nieco "normalnejsie" pod potah.. :-/
20. nov 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 tak pod potah moze ist napr. slahany krem nad parou, klasicky pudingovy len pomer mlieka a masla 1:1, salkovy, falosny parizsky, besamelovy....
20. nov 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_1 aha, tak jakýkoliv máslový, kde je víc másla než toho ostatního. Já používám máslo s karamelovým Salkem a jinak jenom klasiku máslo + cukr+ drobečky. Holky dávají i třeba moučnou kaši, kakao, nugetu.
20. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
laptop- nasla som toto http://homoktorta.blogspot.sk/2011/09/apple-macbook-laptop-torta.html, len cumim ci to je potiahnuty karton, ta zadna otvaratelna cast ? lebo ak je to karton, ak to bude vyschnute, na prevoz by mohlo byt ok.
dala som preklad /kedze madarsky neviem/, ale su tam vacsinou v popise same somariny, vedel by niekto poradit?dakujem.
20. nov 2012 o 17:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova robila som otvorený NB, z 2 oplátok, medzi to nutela a 3 špilky, v pohode držal, spodok sa prilepil o poťah
20. nov 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@dadka212 tak to je sila !!!!!!!!! a ešte nápis: moja práca
20. nov 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky - kto hľadá inšpirácie na vianočné pečenie dávam odkaz : koláčiky fantastické !!!!!!!!!!!!!!
http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyrobku2.htm
20. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@anibas a co ty po operaci, je ti dobře??
20. nov 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jééj ďakujem - je mi zle od žalúdka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako keby som bola tehotná a výsledky až o 10 dní
20. nov 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak to je mi líto, ať je líp a určitě budou dobré výsledky. :wink:
20. nov 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas rychle zotavenie prajem :slight_smile:. Aj ja budem mat az o 10 dni vysledky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 presne tak....aj moje torty majú ale je tam uvedené inšpirácia alebo že sa im páčia atď....to mi nevadí
@aduskatt už to vymazala :wink:
20. nov 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ona to vymazala uz pred tym, uz ked som zacala rypat do nej, to bolo vymazane:slight_smile:
20. nov 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas ja zbožnujem ten odkaz na vianočné pečivo :dizzy_face: :dizzy_face: .....každému ho posielam.....a čerpám z neho......vždy nové a nové.........
20. nov 2012 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas veĎ to, keby mala inšpirácia ani ma netrkne ešte sa poteším, že z tolkých toriet na nete si vyberie moje
20. nov 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, kolik potahovky na čtverec 25x25? a dá se při nejhoršim potahovat smartflex flowerem?
20. nov 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dakujem pekne :dizzy_face:
20. nov 2012 o 20:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,jsem tu zas pro radu :grinning:
Koupila jsem si čokotransfer, že vyzkouším :sweat_smile: Kdo jste s ním dělaly, jak to jde nejlépe,jen rozpustit čoko,natřít na pečící papír??? Jak má být nejlépe ztuhlá aby se přenesl???
20. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 ja davam nutelu s trohou masla a trochou cukru, to vysleham.
20. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas uper stranky. Pri prvnich trech fotkam mi tekli sliny, pri dalsich desete jsem se citila prejedena, a pri poslednich uz mi bylo spatne :grinning: Pani se asi nenudi :grinning: vybrala jsem si par receptu. Dekuji ti :slight_smile:
20. nov 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle no nebude to dobry, bude to tvrdy. JA to zkusila a ten kus sem vyhodila ani krajet si mi nedal.
20. nov 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci mojka...kedy len chces...my mame ten dom volny celu zimu...nasi tam vzdy "odlietaju" az po Velkej Noci, takze dovtedy kedykolvek...a potom odtial zas idu koncom septembra..alebo tak v polovici septembra...takze take to nase septembrove ako sme teraz mali...by kludne mohlo byt tam...je to sice mensie..ale sak zas zadarmo...takze ak by boli karimatky a spacaky...tak sa nas tam vojde dost :wink: v izbach su koberce, tak nie je problem :wink:

kuchyna je pomerne velka, vybavena bohato..ako riady, konvica, mixery, slahace, mikrotrtka, sporak s rurou...no skratka ako doma...sak mama tam vari pecie, cele leto :sunglasses:
20. nov 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok