• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka :grinning: :grinning: :grinning: prosim ta to stretko musi potom byt som strasne zvedava na tu mikrotrtku :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
chcela by som sa opytat ako robite tie farebne piskoty cim to farbite su super......... dakujem
20. nov 2012 o 22:15  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@12321 farbi sa to gelovymi potravinarskymi farbami ktorymi sa farbi aj potahova hmota
20. nov 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, prosím vás, používáte některá silikonové formičky od Vietnamců? Narazila jsem na jeden obchod kde je mají a nerada bych vyhodila zbytečně peníze. Díky Vlaďka
20. nov 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes robila 1x s cokoladovou PDT..no vyborna chut...som este nikdy nepojedla tolko potahovky...myslite, že bude cudne, ak budu vsetky moje torty mat poklad hnedy???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka1 ono zalezi ake niektore su na pohlad fuserske a nekvalitne. ja mam nejake a tie su OK. skus dat link
20. nov 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :confused: :confused: :confused: jakelinka a vies ze na tej krstinovej modrej torticke ti chyba S ? ja až ted zbadala bo čítam spätne stranky, ktoré som preskočila :rolling_eyes: a čítam aj tortičky :grinning: som si to pred tym nevšimla absolut :sweat_smile:
21. nov 2012 o 03:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela haha Ty si dobra maska :grinning:
21. nov 2012 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ked omazavate hotovu tortu tym maslovym kremom tak kolko miniete masla? Berme taku 24 cm priemer a mierna krivosť torty :slight_smile:
21. nov 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova veľmi peknunká tortička
@aduskatt krásna
@vera_vila krásnučká je
@anulicek ďalšia ktorá si vymýšľa! toto nemôže byť prvá torta :astonished: je dokonalá @daducha tie su krásnučké tá rapová je perfektná
@katulkaaaaaa paradne tortičky
@njonja nádherná @blcha peknučká tortička, @dajna11 krásne perníčky @monikapo nádherné @bambula1307 krásne stromčeky @pipka krásnučká tortička @dadka212 krásne tortičky @anibas krásny notebuk
@ajka82lrásnučká
@jenie123 krásna Kittinka
@frlka jej peknučká
@heni79 krásna
21. nov 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zuzuz1 krásna truhlica
@vecernicci to je nádhera, waw
@rapunzel1 krásna @darka54 krásne
@janula.h krásne dielka ako vždy
@vladla krásna, to je prvá torta? :astonished:
21. nov 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
este na dnes tucniaci pingu :wink:
plnenie je ako prvy pingu bez vajec...ide tomu istemu dievcatku ako isiel pingu minule :slight_smile: , maju oslavu este s inymi detickami ...tak dufam, ze sa bude pacit...prosili si 4kg a vaha ukazuje 3,99(aj s podlozkou) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekny dnik vam zelam
21. nov 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@nika222 tak polovicu:slight_smile: davam aj obrezky a lyzicku nutely
21. nov 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hmmm..ja davam cele ale bez odrezkov a aj tak niekedy nemam uplne rovny a uhladeny potah...a torty sa mi daria ale rovne :slight_smile: neviem,zalezi aj od hrubky vrstvy masla?
21. nov 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 jasne, ved cim je hrubsia, tym viac masla potrebujes:slight_smile:
21. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autobus podľa miniatúry
21. nov 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
BABY PORAĎTE!!!!! ako urobiť monitor na notebook?
21. nov 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicakovac zlepit tortove oplatky cokoladou a obalit alebo obalit burizonovu hmotu
21. nov 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt myslela som ze preco neni ten potah rovny... Davam vela masla pod potah? Na vrch torty ale iny krem nedavam.....
21. nov 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 jaaaj :slight_smile:)sorry, mne to rano este celkom dobre nemysli, xixi..
21. nov 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Ne už jsem něco málo upekla,ale peču jen pro své fěti.Toto byl první dortík pro kamarádku. :wink:
21. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nevím. Psala jsem tam KEVINKOVI KE KŘTU a tam žádné s není??? Tak nevím kde myslíš???? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
21. nov 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@pristela asi myslela krst po slovensky , ci ? :grinning:
21. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 aha, tak to asi ano, u nás je to křest.
21. nov 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina u nas by sa to napisalo ku krstu :wink: zrejme to ju pomylilo :wink:
21. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: prosim vas chcela by som spravit mamine tortu cervenu s bielymi ozdobami, mam praskovu farbu kolko jej dat? a ked sa chytim uz toho zafarbeneho marcipanu, farbi to aj ruky a tak? ze ci radsej nespravim bielu s cervenym. som zaciatocnik, robila som len jednu torticku pre syna. dakujem :slight_smile:
21. nov 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 a akú hmotu ideš farbiť? lebo napr. na tú z cukríkov ti to nechytí resp. sa ti tá hmota bude drobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak zafarbíš, ale veľa farby budeš musieť dať, na červenú je lepšie si kúpiť extra gelovku červenú a ruky no budú asi červené :wink:
21. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 no tu z cukrikov som chcela :confounded: to vazne az tak moc sa bude drobit aj ked dam len trosku???? neda sa s tym pracovat vobec?
21. nov 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 ta nejde zabarvit na sytě červenou, to si na ty ozdoby kup jeden marcipán co se dá koupit v marketu, už i zabarvený a potáhni bílým MMF.
21. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok