• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@aduskatt
@pipka dík kočky, no ja som sa troška toho tvarohu bála, druhú chcem asi mascarpone urobiť....prevarím šlahačku a mala by byť fajn....
21. nov 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 aj mne vydrzala ta torta tvarohova 5-6 dni mozno by vydrzala aj dlhsie ale uz sa zjedla. len teda treba fakt cerstve ist tie veci kupit
21. nov 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak som si dala kupit gelove farby namiesto tych praskovych co mam, dam na vase rady. ako ich mam dat do tych cukrikov a kolko prosim vas? s nimi sa to drobit nebude? dakujem
21. nov 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 gelovkami zafarbis uz hotovu hmotu a pridavaj po trosicke , prehniet a uvidis ci chces este tmavsiu farbu , potom pridas ....poriadne mies v rukych ,zozaciatku ju budes mat taku melirovanu , postupne sa zafarbi cela , ja aj sulam v rukach akoby hada , vtedy sa mi najrychlejsie dostane farba vsade ....
21. nov 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 a nebude sa mi ta hmota z cukrikov drobit?
21. nov 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 ak das vela farby, tak bude
21. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 daj ju do cukrikov ked sa roztopia, este pred tym, ako zacnes spracovavat s cukrom
21. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do kelu...ja ak dam tu rapunzel tak prerazim strop k susedom :sweat_smile: :rolling_eyes:
@pristela zanet prosim ta, co si davala pod suknu, ked si ju robila teraz naposledy? myslis ze mi bude stat len tak ze v nohach drotiky a sukna volne po zem? :confused: prosiiim
21. nov 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka87 teraz pozeram, ved stranu dozadu ste to rozoberali, ako to farbit, aby sa nedrobila..........
21. nov 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha najlepšie z 2,5 vajíčka :wink: :wink: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@anicka87 ale vtedy sa pytala na praskove farby , teraz na gelovky .....gelovky sa tiez mozu davat k cukrikom na roztopenie ? to som nevedela , ja ze sa gelovka len pridava uz k hotovej hmote ....
vela farby sa moc neodporuca ziadnej , ale gelovky su intenzivnejsie ako praskove ....
21. nov 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ked su cukriky roztopene, tak kludne tam moze ist gelovka, premiesat a dalej spracovavat
21. nov 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ano ale to bolo s praskovymi. teraz sa pytam na gelove. dala som si radsej kupi tie ako mi kocky radili. ja som s tym nikdy nerobila tak neviem ci sa pri oboch postupuje rovnako
21. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja by som tam osobne dala kotrutok od zmrzliny a mas istotu ze udrzi
21. nov 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musiiim vam to tu trosku otapetovat :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@pipka ake milucke ksichtiky:slight_smile:
21. nov 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze? uplne ma dostali :dizzy_face:
21. nov 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby potrebujem poradit nejaky recept na tortu z celozrnnej muky???? ak by ste nieco vedeli dajte vediet lebo neviem ci to zobrat nakolko jedna pani chce taku :frowning2: a som s toho dost nervozna este som taku nerobila :unamused:
21. nov 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hmmm, ked nemam a tortovu oplatku mam jednu maluccku poslednu, co mi zostali, lebo teraz som v obchode bud zabudla alebo nevidela :unamused: ale tak skusim aspon z toho kusku cosi vycarovat...dakujem
21. nov 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prosím, potrebujem najaký dobrý - osvedčený postup na spidermana...Ďakujem!
21. nov 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...je to fakt, alebo sa to len mne zda, ze miesto prosim a dakujem sa tu zacali pouzivat slova potrebujem a rychlo mi to napiste (dajte, najdite)..?nie ze by som nebola ochotna poradit a najst, to dobre viete, ze som.ale uz ked niekto nie je schopny ani podakovat za pomoc............este je tu moznost, ze ja som divna a staromodna a dnes sa to uz nenosi...........ak je to tak, sa zopsujem aj ja :slight_smile:...
21. nov 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
21. nov 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mariann2 paraaaada:slight_smile:)
21. nov 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 Ďakujem...Už si farbím hmotu :wink:
21. nov 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 Ja som dala pod suknu normal puncovinu , ale slo by to aj s kornutkom abo stocenou oplatkou , samotna neviem ako ju mas velku-tazku , mne bolo najjednoduchsie dat puncovinu :sweat_smile:
21. nov 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Dúfam, že to nieje môj prípad.. :wink: Ak aj sa mi podarilo niekedy nepoprosiť o postup, alebo recept na krém alebo korpus...Vopred sa všetkým ospravedlňujem :slight_smile: a Ďakujem!!!
21. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 a ved tvoja spravicka zacina slovami prosim:slight_smile: tvoj pripad to nie je..ja viem, ze obcas sa stane kazdmu, ale v poslednej dobe je tu toho vela...........priklad vcera......potrebujem, napiste mi a nemas?..a ani prosim, ani dakujem.zmizla ako gafor...........a toto tu pozorujem uz dlhsiu dobu
21. nov 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
maja slonia slečinka a pridávam aj foto ako sa zrodila (to som sľúbila @mamina 1978)
21. nov 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok