• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@lamps no , ale ja ju tam nevidim :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: bola som teraz este raz kuk, no asi potrebujem nove okuliarky :confused: :confused: :pensive: :grinning:
21. nov 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no idem kuk aj ja, možno som to tu v tom blázinčeku mojom zabudla odoslať :grinning:
21. nov 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ona tam vážne nebola :confused: :confused: :confused: :confused:, ale už je na určenom mieste :grinning:
21. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 prezradím ti to :grinning: ja používam farby wilton, cyklamenová je tmavo ružová, zelená je zmiešaná žltá s kelly green (pozor so sugarflair farbami to nejde) , modrá je celeste :wink:
21. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps nemam na to ziadnu fintu :frowning2:
21. nov 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. nov 2012 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no pekne, ja by som potrebovala obe ruky pravé :grinning: :grinning: :grinning: lebo keď maľujem pravou rukou očko na ľavej strane, tak mi je to od ruky a ľavou si teda maľovať netrúfnem :confused:
21. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no tak viem uz preco take pekne nenamiesam, lebo ja mam vsetko sugarflair..... :confused: :confused: :pensive: :pensive: Z tych staci malicko a maju tiez niektore pekne decentne oddtiene, no ked by som chcela nieco take vyrazne ako mas ty na tortickach, tak sa mi to nepodari. :frowning2:
dakujem ti krasne za rychlu odpoved :dizzy_face: a ze si mi to prezradilaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps niektore holky maluju tak ze si tvaricku otocia dole hlavou ked idu malovat lave oko :grinning: ale ja to tak nejak neviem . Vsak nemusi mat uuuplne rovnake , ani ty nemas rovnake :grinning:
21. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no nemám to je pravda, ale nemusia byť na môj obraz, chúďatká :grinning:
21. nov 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta sloní slečna je nádherná :wink:
21. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky prosíííím o tu radu jak nejlépe na ten čokotransfer , děkuju moc :wink:
21. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ja mám tiež niektoré sugarflair ale mne sa moc tie odtiene nepáčia v porovnaní s wilton s tými som omnoho viac spokojná :wink:
21. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ferinka naleješ na to čokoládu aby nebyla moc teplá ani moc studená, jinak se ti neotiskne ten vzor a nebo se ti to rozmaže, dáš to na dort. Na kulatý ještě když to jde ohnout, aby jsi to vytvarovala a na hranatý můžeš až po zatuhnutí.
21. nov 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Haha.. moje... tak to som sa pobavila... toľko "detailov" neprepracovaných.. keď to porovnám s kúskami, ktoré sem dávajú iné dievčatá, tak je naozaj vidno, že som začiatočník... Srdiečko, si veľmi milá.. ale priznám.. tortička bola robená z láskou a to som rada, ak je to vidno :slight_smile:
21. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka juj Janka :wink: jake krasne postavicky..ukladam a dakujem za inspiraciu :grinning:

@lamps Andrejka si moc sikovna, slonikova slecna je nadherna ,dakujeme velmi pekne za postup :wink: cmuk
21. nov 2012 o 21:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pipka..heeee sa rehocem na mikrotrtke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 21:32  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 no a nie je to krasny vyraz :grinning: :grinning: :grinning: to mam od pristelky :sweat_smile: :grinning: :grinning: ma uz nakazila tym :sweat_smile: :grinning:
21. nov 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mizulienka v klasickom pomere ako s normalnym mliekom to ostane riedke.Mozno skusit s viac pudingom .A ovsene je ovela chutnejsie,ryzove je take vodove :wink: .Kupujem ich v DM-ku
21. nov 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas :grinning: :grinning: :grinning: ,dala som tri a bolo OK :wink:
21. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 prosim ta ta modra wilton ceseste to je aka taku som este nikde nevidela :astonished: . ja pouzivam sky blue aj ta je krasna. rovnako tmavoruzova rose je moja oblubena len tu kriklavu zelenu robim z bitter lemonky od sugarfleru alebo aj tak ako ty pises :sunglasses:
21. nov 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ahaaaaaaaaa,tak já to myslela úplně jinak,díky moc,to jsem byla mimo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: No jsem zvědavá,jak to poznám, že je to ok,ta teplota čokošky :sweat_smile:
21. nov 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferinka sáhni prstem, mělo by to být takové vlažné, nesmí to pálit.
21. nov 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to som kupovala ako tyrkysovú, len na obale je napísané celeste....ja tú kriklavo zelenú robím aj so žltou melon sugarflair ale základ je mať zelenú wilton lebo keď som dala zelenú sf tak bola otrasná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka žena moja , aj keby to tu tak nenapíšem aj tak by si to tak uz nazývala!!! :grinning: Vies ako sa tesim na víkendos??? Lebo počúvať ako Eva má sivú sukňu a Vilo so Samom melú orechy ..... noooo , neviem , neviem :grinning: :grinning:

@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem k čomu patrí : sáhni prstem, mělo by to být vlažné , nesmí to pálit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale oki , poviem to aj puberťákovi nech si dáva pozor :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@daducha dakujem uz som urobila, vobec ho tam nie je citit a islo to celkom dobre :wink:
dakujem :wink:
21. nov 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: a u nás sa číta aj: "Sova visí? Asi spí!" :grinning: :grinning: :grinning: a ešte že, Emil pílil, ale mimo lesa :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pekný večer cukráročky :D prikladám fotku mojej druhej, inak teraz "skúšobnej narodeninovej časti" minitortičku sme použili na narodeninové fotenie :D premiéra ozajstnej veľkej narodeninovej bude 8.12. :slight_smile: viete mi prosím odporučiť nejaký jednoduchý recept na smotanovo - jogurtový krém, ktorý môžem dochutiť lesným ovocím? tak, aby mohol tortičku ochutnať aj oslávenec :wink: ? ďakujem :slight_smile:
21. nov 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Torta v tvare darceka :slight_smile: pre moju kamosku :slight_smile:
21. nov 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok