• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pekne :sweat_smile:
ja som akurat hanke pustila video ako dnes revala pri obede a nechcela jest...a teraz sa tu na tom rehoce..ze to preco som revala :sweat_smile: ...no co jej na to povedat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

ja uz sediva som...mne sa uz nic stat nemoze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. nov 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no moja zajacikova...mala byt jednoducha..len podmienka boli tri zajace :sweat_smile: :grinning:
cokokorpus, vanilkovy pribinak a malinovy dzem...3,9 kg :wink:
22. nov 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@sisix :frowning2: oni tie naše ratolesti vedia, že ich ľúbime a tak skúšajú, veď vedia, že nemajú čo stratiť a za pokus, či niečo dosiahnu im to stojí :grinning: :grinning: :grinning: a pri našej Terezke platí trikrát tak veľmi že musím byť dôsledná a popustiť zo svojich požiadaviek môžem len vo veľmi výnimočných prípadoch
22. nov 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zajkovia sú krásni, juuj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. nov 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps dakujeem, no dali by sa spravit aj lepsie...ale nejak som uz v noci nemala sil...a dnes nam tu menia ventily na radiatoroch, tak v celom dome buchuty...tak decka moc nepospali...takze v ramci danych moznosti aj vyzeraju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. nov 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ti zajkovia su "na zozratie" :grinning: no prekrasni
22. nov 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ale vyzerajú veľmi dobre, majú milý výraz v tváričkách :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: môžeš byť spokojná
22. nov 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka nadherni zajkovia, vobec sa nepodobaju na tych krtkov albinov, co si spominala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lamps aj ta slonia dáma je paraaaadna, šikulky ste kočky
22. nov 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, potrebujem surne pomoc... Urobila som cokoladovu plnku a zdostala riedka :frowning2: co teraz???? Na druhu uz nemam cokoladu a ani vela masla. Robila som 2tu davku a dala som tam pol kila masla+hery. Da sa to nejak zachranit????
22. nov 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ti jsou krásní i celý dort :wink:
22. nov 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenkka přidej pudink bez vaření ole
22. nov 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jeden budes stacit? Len do toho zamiesat? Dakujem
22. nov 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, poprosím o radu tie, ktoré máte skúsenosti s jedlou oblátkou podla vlastnej fotografie, s ktorým eshopom ste boli spokojné, čo sa týka prevedenia obrázku, aby nebol rozmazaný a pod. :wink: ďakujem
22. nov 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenkka vyskúšaj len jeden, a áno stačí len zamiešať (ja to robím mixérom)
22. nov 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, nemáte nejaký recept na čokoládové cupcake, ktoré sa veľmi nelepia na košíček, teda aby mi polovica koláčika neostala na košíčku.
22. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ze aka si ty sikovna pipka nasa , su naaaadherne , juuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka krásna tortička,ja som si ju dovolila uložiť :slight_smile:
22. nov 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka rozkosni su, môzes byt spokojna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Ozaj, mozno mi to uslo, ale malu nemas v skôlke ?
22. nov 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anda1980 ja som robila len raz a doniesli si sami ale z tohto obchodu www.peceniehrou.sk
22. nov 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nádherná tortička
22. nov 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jper krásnučké
@janula.h krásnučká
@daducha krásny
22. nov 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubicakovac krásny
@ajka82 krásna @zuul krásnučké
@mima1311 krásne @lamps krásna
@pipka nádheras @dena krásnučkáé
@patrikmisko krásne tortičky @niobe63 krásnučké
@natyi25 krásna, máte talent, @ajka82 krásna.

@timonko krásna
@timonko krásna
22. nov 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jenkka zašlehej to tam a uvidíš, jak moc to ztuhne.
22. nov 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby, parádne torty, ešte stále nemám na vašu ligu, ale snažím sa.... :sunglasses: Chcem sa vás opýtať, robila som minulý týždeň tortu na krst (v rámci rodiny, nie na predaj), ale - marcipán sa mi na spodku torty vlnil, nedalo sa mi to zakamuflovať, tak som z toho spravila prednosť, čo s tým? A ešte, ako ukončujete marcipán? Marcipán zahýňate pod tortu, alebo len odrežete, ale zas, nevyzerá to nedorobene? Vďaka za rady... :wink: Ešte ma napadlo, ako dostanem z marcipánu po vyvaľkaní zbytkový cukor, ja som to mala také "zapatlané".... :confounded:
22. nov 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@pondelnicka skús si pozrieť toto video - http://www.akosatorobi.sk/video/1500/ako-potiahnut-tortu-marcipanom, tortu môžeš ukončiť podľa svojej fantázie :sweat_smile:
22. nov 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelnicka Také záhyby sa robia aj nemáš hmotu dostatočne vyvaľkanú na veľký plát, a tiež keď je tuhá a nie až také elastická ako by mala byť. A čo za hmotu si použila?
22. nov 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps vďaka, len kým mi to ten môj pomalý internet načíta, tak zapustím korene.... :grinning:
@muffinka8 použila som MMF, ale je pravda, že som spravila menšiu dávku, aby som nemala veľa zbytkov, tak to bolo asi tým. Vďaka, tak na tomto sa asi neoplatí šetriť.... :wink:
22. nov 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelnicka ja keď som raz skúšala MMF, tak som spravila veľmi tuhé a tiež sa to nedalo pekne uhladiť a asi aj tým, že si na tom mala veľa cukru, tak ho tam bolo asi priveľa ... Ono na MMF treba viac pokusov kým sa podarí spraviť také ideálne a vychytajú sa všetky muchy.
22. nov 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 práveže teraz sa mi zdala MMF super, krásne sa mi vyvaľkala na tenko - prvýkrát, netrhala sa, bola poddajná. Skôr to bolo tým množstvom, že som mala spraviť viac....
22. nov 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zlatunke a ake pismenka si pouzila? velmi su pekne :slight_smile:
22. nov 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok