Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

muffinka8
22. nov 2012

@pondelnicka áno, môže to byť tým, je to dosť pravdepodobné 🙂

mimcak
22. nov 2012

Len tak narýchlo sem hodím včerajšiu tortičku.A idem dať spať moje chorlavé deťúrence. Musím povedať,že to zadanie ma moc nebavilo čo som tu už spomínala pani rada kuchtí a mala som tam zakomponovať jej manžela a dcéru a malo to byť vtipné,. Toto je výsledok

bambula1307
22. nov 2012

@pristela jaj zanetka mas pravdu..ja som vzdy z toho cajoveho uplne znicena. Min. rok som robilia asi 30kg cajoveho..10kg s len rozdalo. tento rok som sa zaprela,ze len pre nas..aj tak ked budem robit 10 druhov..bude toho minimalne 10kg..uf. Ono to cajove moc nevynasa. Ked clovek pocita, ze jeden plech sa pecie cc 15 mi..a mas ich 10..tak cely den len sulkam a plechy menim v peci..

Jooj, ale decku si krasnu uslila tesiiiiiiiiiiim sa moooooocne 😀 😀 😀 😀 😀 dakujeeem
Ty si tak velmi sikovna zienka, keby som bola chlap ..tak ta opalujem 😀 😉

lamps
22. nov 2012

@pondelnicka hm, no čo ti poradím, pozri si to aj tak. Lebo ono sa to veľmi ťažko písomne vysvetľuje ako treba tú hmotu ponaťahovať a popopravovať na torte 😅

pristela
22. nov 2012

@bambula1307 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaaaj , si ma rozosmialaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
22. nov 2012

nooo, takze pre sklerozu este raz 😀 😀 😀
otvorim mrazak a tam...silikonka 😅 ...takze ...Hladajte 4 rozdiely 😝 😝 😝 😀

pipka
22. nov 2012

@bzucinka2 myslim ze groovy sa vola ta abeceda 😉

pipka
22. nov 2012

@daducha dakujeeem 😉 no mala je momentalne chora 😝 ale nic vazne nastastie...klasika sople, kasel...taka skolkarska klasika 😅

dm1
22. nov 2012

@pipka zeby maslickyyyyyyyyyyyyyyyy

lamps
22. nov 2012

@pipka našla sooooom 😀 😀 😀 - mašličky 😀 😀 😀

dm1
22. nov 2012

@bzucinka2 je to isto groovy aj ja ju rada pouzivam je to ta s vyhadzovacou listou

dm1
22. nov 2012

@lamps som bola pravaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 . co som vyhrala? @pipka 😀

pipka
22. nov 2012

@lucula73 dakujem za pochvalu...mozes si ulozit tu novsiu verziu 😅 😝 😀

schvalne sa vyhovaram na sklerozu...aby som mala viac lajkov 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀
tie co ma poznaju...chapu moj humor 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
22. nov 2012

a dakujeeeeeeeem vsetkym vam za pacitkaaaa.....cmuk cmuk cmuk...hned mam krajsi vecer 😎

a muz na nocnej, deti spia...jaaaaaaj aky sladky zivot 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
22. nov 2012

@dm1 ha, že prvá, veď pri príspevku máme obe rovnaký čas 20:18, takže aj ja chcem odmenu @pipka 😀 😀 😀

pipka
22. nov 2012

@dm1 @lamps sikovnice sikovneeeee ste 😎 mate u mna maly bezvyznamny cerveny bodík a veeelke cmuk 😀

lamps
22. nov 2012

@pipka aj môj je v nočnej, dnes mu moja večera isto neprihorí 😀 😀 😀

lamps
22. nov 2012

@pipka takéto ja mám celý život šťastie vo výhrach 😀

pipka
22. nov 2012

na buduci tyzden ma caka stvorec na 70-tku...nieco elegantne...ze s kvetmi, najlepsie ruze...taaaak @pristela zienka moja...uz vies, co budeme robit popri mojitku cez vikend? 😅 😀

a to chceli ze bielo zlatu...ale rychlo som ich ukecala 😅 😝 som si tak na vas spomenula...na tie perlete a zlate ruze 😅

takze mam dat farby podla seba, len aby bola decentna a elegantna 😉
mate plis nieco krasne ale jednoduche ulozene?

pipka
22. nov 2012

@lamps pri osobnom stretku odovzdam aj vecne ceny 😎 😎 😀 aby si nebola smutna 😵

ale zas...stastie v hre, nestastie v laske... 😅

lamps
22. nov 2012

@pipka sa teším 😵 😵 😵 😵 a kedy sa osobne stretneme?

pipka
22. nov 2012

@lamps no kedy prides? 😕 🙂

lamps
22. nov 2012

@pipka mám takéto 😵

lamps
22. nov 2012

@pipka to je trošku problém, si ďaleko ☹

iwulka23
22. nov 2012

Moja dnešná 🙂 v poradí prosím pekne 44 tortička 🙂 boli snou velmi spokojní 🙂 a aj ja 😀
váha cez 8kg..plnka dole kokos s čučoriedkami(super mňamka) a plnka vrch mascarpone s černicami...

pipka
22. nov 2012

@lamps tak na najblizsom stretku ...tam uuurcite prideme obe 😎 😵 😵

lamps
22. nov 2012

@pipka sa na teba teším 😅

pipka
22. nov 2012

@lamps kraasne su, ulozila som si 😉
oni mi poslali taku foto...ale som im povedala, ze taka ista urcite nebude..ale teda nieco na ten styl spravim...ked mne by sa prave taketo pacili..ale vraj musi byt usadla, ako pre staru damu do prace..a ona ze hrozne konzervativna, tak sa musim krotit 😖 😝

poslali mi toto...tak nieco podobne musim stvorit..ale ze farby mozu byt ine....ze naj by teda bola bezova, hneda, maslova...tak som si na teba spomenula a na tu tvoju krasnu bezovu 🙂

pristela
22. nov 2012

@pipka nevadí , ja @lamps cenu prevezmem , ci aj doveziem to netusim , mozno spadne pod moju " jurisdikciu " 😀 😀 😀 pcha , mojitko nebude , sme s Lusil prebrali ze kto by nam ho miesal tolko 😀 😀 tak bereme de luxe s bulom to je tiez taka nasa spolocna mnamka 😀 zvyknes si na vsetko , neboj 😀 😀
Hlavne si dones na tie ruze vsetko co som ti pisala bo ja nic neberiem na pracu, idem k tebe na dovolenkuuuuuuuuu 😵

lamps
22. nov 2012

@pipka jááj ani mi o tom nehovor, keď pozerám môj album s fotkami tortičiek sa mi chlpy ježia doteraz, keď vidím tú poslednú svadobnú 😝 a nevesta s ňou bola maximálne spokojná. Inak som sa dopočula, že moja torta bola chutnejšia ako torta vychýrenej cukrárky, ktorá si pýta 15 eur za kg torty, tak som na seba aj trošku pyšná 😀 😀 😀