• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@pristela aaa Žanetka, že si to ty .... aj cenu ti prenechám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela šeeecko mam nem boj :grinning: :sunglasses:
22. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tak to sa ani nedivim...sak ty si viac ako vychyrena cukrarka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. nov 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a maslovú mám takúto
22. nov 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@pipka to si nemyslím, ale potešilo ma, že im moja torta chutila a neveste sa aj páčila, čomu sa teda ja dosť čudujem, ale čo už ... akú chcela, takú mala
22. nov 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teraz dokončená, skoro ráno berú preč, tak som odfotila, radšej fotím po svetle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pristela @pipka juuuj kocky tak vam zavidim chatuuuuuu :cry:
22. nov 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nebooooj dani...este bude prilezitost :dizzy_face: chalupa stale stoji...a celeee zimy je nevyuzita...este co to pochatujeme spolu :sunglasses:
22. nov 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte mi nejaku detmi oblubenu plnku. Minuly tyzden som robila krem slahacka s bielou cokinou a mascarpone tak teraz by som chcela nejaku zmenu.
Dakujem.
22. nov 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayka pribináčik :sweat_smile:
22. nov 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayka zkus ten samý krém s tmavou čokoládou - já používám čokoládu na vaření z Lidla
22. nov 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aj som myslela na ten pribinacik . len neviem najst recept. Teda taky osvedceny a dobry.
Mozes mi hodit link?

@reruna aj na tento krem som myslela toto lubi moj muz. Ale dieta ee.
22. nov 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka stoji stoji ale si si ista ze bude chalupa stat aj po vikende ked tam pride pristelka a lusilka :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 booože , Danka , ty si vtipnáááááá !!! - zo srandy myslim, vsak ma znas :grinning: budem slusna a poslusna :grinning: sa nemozem moc rozkokošovat kedže idem na aute :stuck_out_tongue_closed_eyes: len , aby to nedopadlo tak, ze sa schulim do ticha v kute a zaspim medvedim spankom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka krásna, nabudúce detaily zajkov prosím :wink:
22. nov 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela neboj to ja len zo srandyyyyyyyyyyyyy sak vy ste take zlaticka aj s lusilkou :dizzy_face:
22. nov 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Homer pri sieste..fotené pri blbom svetle....som zistila že kohútik nemám natretý na strieborno.......ach jaj....idem na to :grinning: :grinning:
22. nov 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@vlada111 ako pre teba moja :wink:
22. nov 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@dm1 no ak by naaahodou nie...tak si daju brigadicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ľudiaaaaaaa to nieje moja tortaaaaaaaa :grinning:
22. nov 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka velmi pekni zajacikovia :wink: :wink:
23. nov 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky, mám prosbičku - můžete mi poradit, jak si "podepsat" svoje fotky s dorty, jestli to teda není nějak moc složité :confused: ? Předem moc moc díky a přidávám svoje poslední dorty :slight_smile:
23. nov 2012 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@daducha @lokalistin ja som mala pred sebou barbie babiku, takze to mi pomohlo a rirovnavala som ku nej jednotlive casti tela :sweat_smile: no a usta, sa mi zdalo, ze ma rapunzel na obrazku vacsie, tak to tak aj dopadlo :unamused: ale babe sa pacila ked som ju doniesla, tak hadam sa aj jej dcera potesi :slight_smile:
23. nov 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
@dm1 diky, velmi je pekna
pojdem pozriet... :wink:
23. nov 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sestra bude mať 40 nemáte nejaké pekné inšp.
23. nov 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte malo by to byť niečo elegantné,ale nie pre staré babky.
23. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nooo to je už lepšie :wink: krásni sú
23. nov 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky, môžem dať pod poťah plnku z marlenky ? (250gmasla, 1 skarameliz.salko a puding z pol litra mlieka a 2 puding.práškov)? Alebo radšej do zvyšku krému pridať ešte maslo a odrezky, to by sa dalo, nie? :sweat_smile: Vždy dávam len maslo + odrezky, ale tak vyskúšala by som minúť krém, ak sa dá :sweat_smile:
23. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám den blbec, včera jsem si uvařila šlehačku s čokoládou, že to ráno přešlehám a naplním dort, než odejdu do práce a odpoledne potáhnu. Srazilo se mi to, nic nepomohlo. Tak musím jít koupit nové šlehačky a čokoládu a rychle udělat odpoledne, ale blbé je, že mi to nestihne vychladit těch 12 hodin. Šlehala jste to některá i dřív a šlo to?? Jinak nevím co mám dělat, potřebuji to do večera mít hotové. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě mě napadla kupovaná paříšká co je v kelímku, kdyby to nevypadalo na vyšlehání, tak použiju tu, ale dort mě teda vyjde pěkně draho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok