Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
22. nov 2012

@pristela aaa Žanetka, že si to ty .... aj cenu ti prenechám 😅 😅 😅

pipka
22. nov 2012

@pristela šeeecko mam nem boj 😀 😎

pipka
22. nov 2012

@lamps tak to sa ani nedivim...sak ty si viac ako vychyrena cukrarka 😎 😎 😎 😎 😎

lamps
22. nov 2012

@pipka a maslovú mám takúto

lamps
22. nov 2012

@pipka to si nemyslím, ale potešilo ma, že im moja torta chutila a neveste sa aj páčila, čomu sa teda ja dosť čudujem, ale čo už ... akú chcela, takú mala

eliska22
22. nov 2012

teraz dokončená, skoro ráno berú preč, tak som odfotila, radšej fotím po svetle 😝

dm1
22. nov 2012

@pristela @pipka juuuj kocky tak vam zavidim chatuuuuuu 😢

pipka
22. nov 2012

@dm1 nebooooj dani...este bude prilezitost 😵 chalupa stale stoji...a celeee zimy je nevyuzita...este co to pochatujeme spolu 😎

mayka
22. nov 2012

Baby poradte mi nejaku detmi oblubenu plnku. Minuly tyzden som robila krem slahacka s bielou cokinou a mascarpone tak teraz by som chcela nejaku zmenu.
Dakujem.

lamps
22. nov 2012

@mayka pribináčik 😅

reruna
22. nov 2012

@mayka zkus ten samý krém s tmavou čokoládou - já používám čokoládu na vaření z Lidla

mayka
22. nov 2012

@lamps aj som myslela na ten pribinacik . len neviem najst recept. Teda taky osvedceny a dobry.
Mozes mi hodit link?

@reruna aj na tento krem som myslela toto lubi moj muz. Ale dieta ee.

dm1
22. nov 2012

@pipka stoji stoji ale si si ista ze bude chalupa stat aj po vikende ked tam pride pristelka a lusilka 😀 😀 😀

pristela
22. nov 2012

@dm1 booože , Danka , ty si vtipnáááááá !!! - zo srandy myslim, vsak ma znas 😀 budem slusna a poslusna 😀 sa nemozem moc rozkokošovat kedže idem na aute 😝 len , aby to nedopadlo tak, ze sa schulim do ticha v kute a zaspim medvedim spankom 😝

vlada111
22. nov 2012

@pipka krásna, nabudúce detaily zajkov prosím 😉

dm1
22. nov 2012

@pristela neboj to ja len zo srandyyyyyyyyyyyyy sak vy ste take zlaticka aj s lusilkou 😵

dajna11
22. nov 2012

Homer pri sieste..fotené pri blbom svetle....som zistila že kohútik nemám natretý na strieborno.......ach jaj....idem na to 😀 😀

pipka
22. nov 2012

@vlada111 ako pre teba moja 😉

pipka
22. nov 2012

@dm1 no ak by naaahodou nie...tak si daju brigadicku 😀 😀 😀 😀

janula.h
22. nov 2012

ľudiaaaaaaa to nieje moja tortaaaaaaaa 😀

lokalistin
22. nov 2012

@pipka velmi pekni zajacikovia 😉 😉

artepf
23. nov 2012

ahoj holky, mám prosbičku - můžete mi poradit, jak si "podepsat" svoje fotky s dorty, jestli to teda není nějak moc složité 😕 ? Předem moc moc díky a přidávám svoje poslední dorty 🙂

ajka82
23. nov 2012

@daducha @lokalistin ja som mala pred sebou barbie babiku, takze to mi pomohlo a rirovnavala som ku nej jednotlive casti tela 😅 no a usta, sa mi zdalo, ze ma rapunzel na obrazku vacsie, tak to tak aj dopadlo 😒 ale babe sa pacila ked som ju doniesla, tak hadam sa aj jej dcera potesi 🙂

bzucinka2
23. nov 2012

@pipka
@dm1 diky, velmi je pekna
pojdem pozriet... 😉

mimcak
23. nov 2012

Sestra bude mať 40 nemáte nejaké pekné inšp.

mimcak
23. nov 2012

A ešte malo by to byť niečo elegantné,ale nie pre staré babky.

vlada111
23. nov 2012

@pipka nooo to je už lepšie 😉 krásni sú

mia1111
23. nov 2012

babulky, môžem dať pod poťah plnku z marlenky ? (250gmasla, 1 skarameliz.salko a puding z pol litra mlieka a 2 puding.práškov)? Alebo radšej do zvyšku krému pridať ešte maslo a odrezky, to by sa dalo, nie? 😅 Vždy dávam len maslo + odrezky, ale tak vyskúšala by som minúť krém, ak sa dá 😅

jakelina
23. nov 2012

Já mám den blbec, včera jsem si uvařila šlehačku s čokoládou, že to ráno přešlehám a naplním dort, než odejdu do práce a odpoledne potáhnu. Srazilo se mi to, nic nepomohlo. Tak musím jít koupit nové šlehačky a čokoládu a rychle udělat odpoledne, ale blbé je, že mi to nestihne vychladit těch 12 hodin. Šlehala jste to některá i dřív a šlo to?? Jinak nevím co mám dělat, potřebuji to do večera mít hotové. 😝
Ještě mě napadla kupovaná paříšká co je v kelímku, kdyby to nevypadalo na vyšlehání, tak použiju tu, ale dort mě teda vyjde pěkně draho. 😝 😝 😝