• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

velke dakujem, ale teda ani neviem komu... ktorasik z vas sikovnicok sem hodila pred par dnami foto s veternikmi...urcite viete... taka mnam plna chladnicka :grinning: :grinning: :grinning: a dala aj recept. S malou dusickou som ho skusala, toto bol moj stvrty pokus, kedze predchadzajuce tri ine recepty leteli do kosa hned po upeceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Urobila som z toho vanilkove venceky a len sa tak po nic zaprasilo :slight_smile: este raz dakujem za receptik :wink:
Tento tyzden som nemala ziadnu torticku, tak som aspon nas potesila takto doma :slight_smile:
23. nov 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@79zuzana mnaaam toto mi nerob a co ja teraz doma zjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :astonished: :sunglasses:
23. nov 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 sadaj na lietadlo a sup k nam :slight_smile: este mam dva v chladnicke, do rana si tu, ponuknem aj kavicku :slight_smile:
23. nov 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana nemozem som na PN-ke :zipper_mouth: inak by som uz do lietadla sadala :grinning:
23. nov 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 hlavně si odpočni, práce počká a nestojí to za to :wink:

jinak holky, nabídněte si :grinning: speciálně pro @aduskatt :grinning: :grinning:
23. nov 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
jo a moje práce za předešlé tři dny :wink:
23. nov 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Ja by som vas chcela poprosit o vyborny orechovy korpus a aj krem a je dobre marcipan zafarbit praskovou farbou ci gelovou ? srdecna vdaka vopred
23. nov 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem to tady vytapetovala, haha :grinning:
23. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana pekné venčeky
@vecernicci nádhera
23. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci dakujem a dalsia provokaterka s veternikmiiiiiiiiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaaaach. A tie peernikove gulky mas uchvatne krasna cipka az do stran velmi pekne :dizzy_face:
23. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ale jak mám doma nemocný děcka, tak kolem mě lítají a perou se, tak to nemám rovný, na tohle potřebuju kliiiiid :wink:
23. nov 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapo krásne tortičky
@jenkka krásna
@stankapk nádherná
@mishulle krásnučká
@kacenika krásna
@yamahafazer krásnučké
@ajaku krásne
@bambula1307 krásna
23. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika82 barvit můžeš oběma, záleží co máš doma :wink: a já dělám korpus 5 žloutků, 20 dkg cukru, asi 5 lžic horké vody a 5 lžic oleje, ušlehat do pěny a pak opatrně zamíchat 10 dkg ořechů s 10 dkg polohrubé mouky a půlkou prdopeče :wink: jo a nakonec vmíchat sníh z pěti bílků
23. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 zazvorovy caj, med zamiesaj s mletou skoricou,mletym susenym zazvorom a vlasskymi orechami, tak po caj. lyz. a pol pohara medu a za hrst orechov, ja to kazdy den jem po lyzicke a veru aj vybehujem von neoblecena ,aj ma striaslo par krat a zatial, klop-klop, som neprechladla.... uz aj sup-sup, lebo piect sa musi :sunglasses: teda chce :sweat_smile: :slight_smile: drzim palceky!!!
23. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelnicka krásna @iwulka23 nádherná
@mimcak veľmi peknučká @artepf krááááááááááásne výtvory
@pipka krásny zajačikovia
@dajna11 krásna tortička
@eliska22 krásna @jakelina nádherná @rachel36a krásnučká
@maya30 krásna tortička
@aduskatt krásnučké
23. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nejaké inšpiracie na medovníkove domčeky?
23. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka ty už si v práci ??? :sweat_smile: :sweat_smile:
23. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapo juj moja dakujem len neviem ci by mi takyto cajik pomohol po operacii prsnika a jeho zapaleni ale keby hej bolo by to super aspon by som mala konecne pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 dekuji moc, jsou krasne, takove jine .... odlisne ... dobry napad :wink: deti i maminka sikulky :slight_smile:
23. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím vás ako sa upevňuje takáto špička k sáčku a k akému? :confused: Mám doma jeden sáčok aj s takou šrubkou a nádstavce, ale majú malý priemer a ja potrebujem niečo väčšie ako je toto.

http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/spicka-hladka-priemer-11mm/
23. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci marcipan budem mat K 2 a farbu som este nekupila, necham si od Vas poradit. Z farieb by som vyberala z tych to 1, http://www.peciem.sk/peciem/eshop/1-1-Farby/1-2-Gelove/5/8-Wilton-listova-zelena-28-35-g ... 2, http://www.peciem.sk/peciem/eshop/1-1-Farby/2-2-Praskove/5/468-RD-jarna-zelena-praskova-15-g ... 3, http://www.peciem.sk/peciem/eshop/1-1-Farby/2-2-Praskove/5/31-RD-brectanovo-zelena-praskova-14-g ............ Kedze to bude torta pre krsniatko k 3 narodeninam na vrchu budu zvieratka a kvietky ako na luke, naj by bola farba c 2 asi ze
babule, je moc velky rozdiel medzi zltou farbou wilton a sugarflair? wiltonka sa mi pozdavala, len teraz objednavam z tortomanie a ked uz si to necham doviezt, tak nech uz nemusim nkde behat a wiltonky gelove nemaju... :unamused: ani auto nebudem mat k dispozicii tento tyzden, takze tak :/
@vecernicci ahoj, ja nestacim zirat. Nadherne peknickove koule.... ja chci taky.............. ty si tak sikovna. :slight_smile:
23. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci ja nechápem ako dokážeš vymyslieť a vytvoriť také jemné vzory na tých medovníkoch :confused: :sweat_smile: to je pre mňa, že Akty X :sweat_smile:
woooow
23. nov 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 http://www.peciem.sk/peciem/eshop/13-1-Spicky-a-sacky/0/5/460-Latkovy-sacik-4-46 taketo volaco a najlepsie by bol pogumovany zvnutra a velkost si uz prisposobis odstrihnutim tak aby ti nevypadavala spicka
23. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci to chci taky ................ mnam :grinning:
23. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika82 aha, takže ten sáčok nemá otvor hej? tak potom jasné, lebo som si nevedela predstaviť ako to potom drží :slight_smile: Ďakujem
23. nov 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma to otvor ale nevyjde ti ta spicka, takze musis kustik strihnut, aby ti aspon trochu vysla
23. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika82 na barvení hmoty jsou lepší gelovky a na dobarvování povrchu a stínování zase práškovky, já jsem myslela, že myslíš práškový z drogerie, ale tyhle se používají na malování na povrch :wink:
23. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ma to otvor ale nevyjde ti ta spicka, takze musis kustik strihnut, aby ti aspon trochu vysla
23. nov 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok