• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka dakujem ste zlate kocky :dizzy_face:. No v piatok mi dali konecne ATB aj ked som ich pytala uz davno ale v piatok som nebola schopna robit nic ani sa obliect nastastie rychlo zabrali v sobotu uz poobede to bolo lepsie. lenze zo soboty na nedelu mi prasklo v jednom mieste sitie takze na paradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . proste ten zapal musel von..... skoncila som s knotom v rane tak snad uz bude pokoj :pensive:
25. nov 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no take mladezi pristupne vam sem hodim :dizzy_face:
aj mojho naadherneho pristelanjelika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@vlada111 len suroviny...peciem to bratovi pre jeho znamu.ide o to, ze viem, ze od kamky to nabeton bude doma v utorok
25. nov 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka sak vy ste tam robili.a ze chlastali.sa nezdaaaaaaaaaaaaa :grinning:
25. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no sak makali sme jak kvetinarky ozajstneeee...ten alkohol to bola len zasterka :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka super fotečky, to jste se měly :wink:
25. nov 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ste sa nakvetinkovali:slight_smile:
25. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přeji hezký večer sladké pekařinky....

@dm1 á čtu, že máš nějaké pooperační komplikace, to mne moc mrzí, moc ti držím palečky a přeji brzké uzdravení...
25. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a kolko vas tam nakoniec bolo
25. nov 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina akurat som dneska na teba myslela,ze si tu dlho nebola ako?
25. nov 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka super ste sa mali kočky, aj ste čosi vytvorili... a kto všetko ste tam vlastne boli?
25. nov 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin no ved tie najlepsie a najkrajsie...pristelka a ja :sweat_smile: :grinning: spolu kvetinkovali, spolu pili, spolu jedli ...spolu spali :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. nov 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina dakujem moc si zlata :dizzy_face:
25. nov 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka a kde ste nechali lusilku :slight_smile:
25. nov 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt šak to najprv robili a potom chľastali :grinning: tak si aspoň myslím :wink:
25. nov 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka oj tak normalne intimco
25. nov 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no lusilka zial musela ostat doma :frowning2: ochoreli jej dietky :frowning2:
mne sice tiez..ale mm sa podujal, ze to zvladne :wink: a zvladol :wink:
25. nov 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 vladi, prave ze si nie som ista, ci aj k PhDr ide ten cierny cepiec........takze asi urobim len nejake kvetiny a meno....ci?
25. nov 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka juj no pekne :(. takze ste mali nakoniec s pristelkou romantiku vo dvojici :grinning:
25. nov 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka a to ste tam boli teda len vy dve, či ako :confused:
25. nov 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt urob diplom a mas ved ku kazdemu titulu musia dostat papier nie? + nejaku kvetinu alebo mudru sovu :sweat_smile:
25. nov 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nieco vydumam:slight_smile: veru, ten napis PhDr Iveta dam na diplom:slight_smile:
25. nov 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 preesne, romantika vo dvojici pri svieckach :grinning:
25. nov 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kočka mi psala, že jim strašně moc chutnal dortík co jsem jim pekla a poslala mi i fotku z jejich foťáku na denním světle vyfocený, tak vypadá mnohem líp než focený z bleskem. Ještě jednou přidávám ať vidíte ten rozdíl.
Já si snad koupím nový foťák, já mám pořád ty fotky škaredé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@jakelina nadherna torticka krasne potiahnuta cistucka praca :wink:
25. nov 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ty jsi zlatíčko, to je tak milé číst, že na mne někdo myslí :wink:
Psala jsem to nedávno, když má komunikace tu začala pomalu utichat. Máme problémy s počítačem a už to nejde nijak řešit, jen koupí nového a na ten zatím není. Teda on zatím funguje, ale strašně se seká a načítání stránek trvá hrozně dlouho /není to problém netu, ale PC/ a vzhledem k klasické nestíhačce /dítě, domácnost, práce/ prostě nemám čas čekat, až se mi za dvě minuty načte jedna stránka. Takže i když je mi to velmi líto, musela jsem svou komunikaci tady v tortičkách velmi omezit. Stačí, že musím vyřídit na PC poštu a email se mi teď otvírá i pět minut :confounded: a jsem úplně vyřízená a musím zase jít dělat něco jiného. Snažím se aspoň obden nakouknout, ale to tak shlédnu poslední dvě stránky a v tichosti se zase vytratím....ze začátku jsem z toho byla normálně dost nervózní, že nejsem v obraze a utíkají mi nějaké důležité informace. Tak jen doufám, že na mne nezapomenete a nezanevřete a až se konečně vzmůžeme na nový PC, tak mne tu zase vezmete mezi sebe zpátky :wink:
25. nov 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jakelina krásna tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako to robíte baby, že to máte hore také krásne, myslím celkovo tá torta, že je krásne rovná, tá hrana :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne to nejde :frowning2:
25. nov 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka je krásna, z fotkami sa aj ja stále trápim, je to pomaly ťažšie pekne odfotiť tortu ako ju vyzdobiť :wink:
25. nov 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 juj, tak ať ti to pomůže. Je asi nějaký špatný měsíc, samé operace a komplikace. Mému synovci se v pátek narodil chlapeček. Hned v noci ho převezli do jiné nemocnice a operovali a maminka skončila na JIP. Tak jsme z toho špatní, první miminko od synovce co je v rodině a chudák Matěj bez maminky v nemocnici a ta chuděra jenom brečí a ještě ho ani pořádně neviděla. :unamused: :unamused: :unamused:
25. nov 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok