• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
@dm1 Dani a to sa ti zapalila ta rana po operacii? Dufam, ze uz je lepsie...
26. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Jaj, tak uz som sa docitala. Tak skore uzdravenie prajem.
26. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 no som strasne zvedava, že ako to dopadne :slight_smile: dakujem
26. nov 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no peeekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak ma doma napadlo, ze som ti mohla pre stareho toho gulasu nabalit :sweat_smile: :wink: ale uz je neskoro, uz ho zozral moj stary :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte kočky. Chcem vyskúšať krém s mascarpone, ale nie s bielou ale s hnedou čokoládou. Na 26cm priemer mám dať 2x šľahačka + 200 g čokolády + 2 stužovače + 500 g mascarpone a pridávate k tomu ešte aj cukor??? Ďakujem.
26. nov 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prosim Vas, nemate niektora link na nejaku stranku (aj zahranicnu, prip. aj e-bay), kde predavaju stojany na krive torty? Nemyslim tie krivo zrezane, ale tie, kde su jednotlive poschodia rozne naklonene. Vopred vdaka.
26. nov 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 super, takze natlacim do striekacky a dam do mikrovlnky :slight_smile: veeelmi pekne dakujem
26. nov 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no mna napadlo , ze sme tu hlavicku nerobili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 to poznám s tými predstavami :grinning: Ale nič si z toho nerob, my nevieme akú si ju chcela. Aj naša má poodkladané všetky figúrky :wink:
26. nov 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g ten letec je superský :grinning:
26. nov 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ale neva...teraz nemam s figurkou nist, az na januar...tak musis na Vianoce doficat :grinning:
26. nov 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krásna torticka :dizzy_face:
26. nov 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak to je mi velmi luto,posielam vela pozitivnej energie, nech su uz coskoro spolu .Presla som si tym s prvym synom :frowning2: ,tak viem presne ako jej je.Silno drzim palceky nech vsetko dobre dopadne ...
26. nov 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela @pipka to ste boli len vy dve?? šak sa ich hlásilo kopa :slight_smile:
26. nov 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela o tom, že ty si slušná za každých okolností a všade ja vôbec nepochybujem :grinning: :grinning: :grinning:

Babuľky, ktorá z vás tu nedávno písala, že jej praskajú postavičky? Mne popraskal ten môj jednorožec :frowning2: :frowning2: :frowning2: chuderka burško jej puká. Ako ju mám zachrániť? Už som ju potrela vodou no neviem, taká pekná hladučká bola a už sa mi to asi nepodarí, tak pekne vyhladiť :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha to je mi líto, že jsi to taky musela prožívat.
Dnes by ji už měli převézt do stejné nemocnice za ním, tak snad to už bude trochu lepší. :wink:
26. nov 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas ja zabudlivec teraz ma napadlo ze ved uz bude adventna a mi sme zas bez venca ani ho kvoli malej nebudeme moc mat lebo ho stiahne tam ma napadlo ze si spravim chalupku robi sa z normalneho pernikoveho cesta alebo nejake speci ma to vytvrdnut lebo medovnicky su predsa len makke nepadne mi to potom. dakujem
26. nov 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps mně praskaly v létě, ale jenom když jsem udělala dlouho dopředu a jakoby moc vyschly, teď už ne.
26. nov 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mne sa to stalo prvýkrát, slonica je v pohode a jednorožec praská na brušku :cry:
26. nov 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina maminke s bábetinkom držím veľmi palce a musí veriť, že sa všetko na dobré obráti. Ja viem, že sa to ľahko povie, ale je to tak - ona musí byť silná, aby bola oporou aj pre bábo. Tiež sme mali veľké problémy s najstarším Jurkom, takmer sme o neho prišli :cry: :cry: :cry:
26. nov 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Babule prosím vás nájde sa tu niekto kto by mi dokázal spraviť takúto tortu za rozumnú cenu z okresu PD prípadne PE na 8. december prosím ozvite sa ak niekoho aj poznáte ďakujeeeeeeeeeem
26. nov 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. nov 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
baby mozem si spravit pribinacika v predstihu? vecer chcem plnit, ale nechcem buchotat ked maly bude spat.a ak ano ako uskladnit, v chladnicke? dakujem
26. nov 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. nov 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujem ty moj zachranca :slight_smile:
26. nov 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kochanka taku ti urobi kazda sikovnejsia sikulka, skus si pozriet na www.tortyodmamy.sk
:slight_smile:
@lamps pristelka vravela ze natriet vodou a triet kosticou tou plochou kym sa to pekne nespoji tusim...
26. nov 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova staci v pohode :slight_smile:
26. nov 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina juj, strasny pocit, mne ho brali po 2 dnoch ateda mala som co robit, aby som si vybavila prevoz do ineho mesta aj ja ... a co mu vlastne je? chudatko, nech su co najskor spolu...
26. nov 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 měl něco s močovým měchýřem a varlaty, prostě nečural a měl to nějaké uskřinuté. Tak mu tam dělali plastiku bříška, ale fak nevím co přesně. Zatím o tom nechtějí moc mluvit, ale operace dopadla dobře a prospívá.
26. nov 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok