Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
26. nov 2012

@bzucinka2 dakujem velmi pekne, aj som si chcela kupit rafik 30x40 no nedam ho do rury, tak musim piect v tej 30x30, ked bude nizka upeciem este raz

jenie123
26. nov 2012

@nika1985 dakujem.. 🙂 je krasne..

luciahromadkova
26. nov 2012

@janula.h 😢 asi tu tortu bude drzat celu cestu na kolenach 😀, ale vobec 12 hodin este tak v kufri, alebo nebude kurit v aute? ber to sportovo chce to, zaplati..., tak nech sa stara ze torta sa dopravi OK, v Nemecku mu asi taku dobru chutnu nikto nespravi

79zuzana
26. nov 2012

ahojte, tu su moje dnesne bezlepkove cupcakes... idu len na skusku, ci budu chutit, aby si potom mohli objednat aj tortu 🙂 teda ako ja tam necitim ziadny chutovy rozdiel medzi normalnymi a bezlepkovymi 😀

janula.h
26. nov 2012

@luciahromadkova neviem fakticky ako to chce riešiť 😖

dm1
26. nov 2012

@janula.h jasne ze si rataj babiku navyse ved pri mensej 3kg torte by ti uz nic nezostalo 😝. Ved zostane oslavenkyni ako hracka tak nie je o com. alebo nech si donesie ked nechce platit navyse

dadka212
26. nov 2012

@janula.h no ja buď bábiku požičiam alebo si kúpia alebo kúpim ja a preplatia mi ju 😉 a ja teda neviem možno torta prežije ale teda 12 hodín je dosť 😝

luciahromadkova
26. nov 2012

dievcata prosim, budem robit tortu s motorkou, bude to 2D, este neviem ci namalujem na tortu, alebo vyrezem musim vyskusat 😉, ale ak by som malovala, je lepsie pouzit prachove farby? existuju aj odtiene sedej alebo mam pouzit belobu na miesanie, resp. da sa hmota farbit aj prachovou farbou? /doteraz som farbila gelovkami/
za radu vopred dakujem

mariann2
26. nov 2012

@79zuzana zlato, tie bezlepkové cupcakes si robila z bezlepkovej múky, či z inej náhrady?

martinka123
26. nov 2012

Ahojte cukrarky,
snazila som sa spatne precitat ale dost sa stracam,preto by som Vas chcela poprosit o konkretne rady,
Chcela by som urobit dcere 1x v zivote tortu.(doteraz som objednavala)
Netrufam si na nic zlozite,tak asi zacnem okruhlou(neviem aky priemer tej formy mam,ale taky standard,nieje ani nejak velka ani mala...)
Korpus by som chcela urobit piskotovy.Tu je hned otazka na nejaky osvedceny recept,aby mi pekne narastol...a na co treba davat pozor aby som z neho nemala placku ☹
Plnka sa mi pozdava najviac: mascarpone s lesnym ovocim(najdem si tu hadam niekde recept v teme ,len mnozstva neviem a hlavne ktore znacky surovin mate odskusane...)
Na vrch by som chcela jedlu oblatku(kupim v e shope to viem 🙂 )...a teraz neviem ci sa najprv obali torta nejakym potahom.Prosim poradit mi co najlepsi(nech sa s nim dobre pracuje, a hlavne nech aj dobre chuti,neva aj ked bude drahsi)Taky aby to zvladol aj uuuplny laik ako som ja.Toto je najvacia nocna mora pre mna,ten potah.Ako ho "pripevnit" na tu tortu,a take ozdobky sa vykrajuju?To mate nejake speci vykrajovatka?
Dcera ma narodky 24,12,takze tazko zohnat k tomu datumu niekoho,ale ja si to aj tak chcem vyskusat sama ,preto som si dovolila vas pootravovat.
Dufam ze sa vysomarite z tych mnozstva otazok.Proste potrebujem krok po kroku vysvetlit vyrobu jednoduchej torticky....
dakujeeeeeeem

pipka
26. nov 2012

@woman04 veru nam aj bolo 😀 to ty sa poznas s mojim muzom, ze? 😕 😅

lucula73
26. nov 2012

@martinka123
ahoj,skusim ti odpovedať 🙂 ,v prvom rade je tu ešte jedna tema,kde sú recepty na korpusy a plnkyhttps://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ nájdeš všetky ,čo sú odskúšané a sú od dievčat z tejto temičky zozbierané 😉
Do vnutra tortičky možeš dať akýkolvek krem,ale potom musíš celú tortu obtrieť maslovým kremom,alebo proste vymiešaným maslom s cukrom a prípadne zbytkami korpusu,vyhladíš tortu touto "hmotou",kašičkou,dáš riadne stuhnúť a potom može š potahovať......
ako sa poťahuje,by bolo najlepšie si pozrieť na nete dáke video.........to sa ťažko vysvetluje.......hmotu nie moc natenko vygúlať ,aby sa ti netrhala .......je viac druhov poťahoviek,ja mám radšej hotové,ale tu na prvej strane je aj postup na hmotu z tých marsmalov cukríkov.......to by si si mala asi vopred vyskúšať,ako sa s tým robí,nie rovno na tú narodeninovú tortu 😉
A vykrajovačiek majú veľmi veľa okrem eshopov v poslednej dobe aj čínania,hlavne sú lacnejšie,skús u vás popozerať 😉
snáď som aspoň trochu pomohla 😉

pralinka25
26. nov 2012

@martinka123 https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ toto je tema na recepty su tam plnky aj korpusy
asi jeden z najoblubenejsich tu je mramorovy korpus tiez je tam uvedeny.
recept na potah je na prvej strane tejto temy niekde na konci alebo si kup hotovu hmotu z nejakeho cukrarskeho e-shopu asi smartflex velvet

lucula73
26. nov 2012

kočky prosím vás,keby ste robili ten kufrík s náradím,čo tu bol obrázok,a mal by rozmer 30x20cm,zhruba.......spodok 3x korpus a 2x plnený a vrchnák 2 korpusy a 1x plnka /ešte neviem aká/..............plus to všetko náradie,čo myslíte,koľko by to asi vážilo???
aspoň hrubý odhad,prosííííííím............

vďaka za radu...... 🙂 🙂

martinka123
26. nov 2012

@lucula73
@pralinka25
Dievcata dakujem vam velmi pekne.Teda korpus a plnku si recept najdem.To hadam nebude problem.
Ta potahovacia hmota by pre mna (z mojho laickeho hladiska) bude najlepsia kupit hotova.Vsak?Len ja nemam predstavu kolko (na taku okruhlu tortu)a hlavne aku mam kupit?To sa kupuje standardne biela?Potom mam kupit nejake farby,aby som si ho zafarbila napr. na zlto,cerveno...?
A tu obletkuz mam ibe polozit na tu hmotu? alebo tiez prilepit tou maslovou mlnkou co ide pod ten potah?A aky je pomer masla a cukru na ten potah?Kolko to tuhne v chladnicke?
Prepacte ze take primitivne otazky ale fakt idem robit po 1x tortu.

luciahromadkova
26. nov 2012

@martinka123
Ahoj,
1. korpus robim tento a vzdy vysiel a bol pekne vysoky peciem uz len tento mramorovy, je vyborny
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t..., je tam aj s obrazovým postupom a mierami.
Ak sa ti nechce hrat s mramorovanim, teda so striedanim svetleho a tmaveho cesta zafarbis vsetko kakaom a korpus upecies a je fajn. /najviac peciem tento kakaovy/ Voda sa dá nahradiť kávou, vtedy más kávový korpus, ale ten nie je pre deti. Este je tu fajn, ze su tu vypocitane miery aj na vacsie a mensie formy, neviem aku velku potrebujes, ci klasicky kruh, alebo iný tvar, lebo ja peciem aj stvorce, obdlzniky. Akurat co upozornim, treba piect na nizsie teplote dlhsie /peciem tak na 160 C, mam teplovzdusnu-elektricku ruru/, aby z toho nebol tvar sopky. Ako dlho neviem pouzivam spajdlu, pichnem do stredu a vidim, ci je upecene
ak by si trvala na piskotovom je tu https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipa..., od dadka 212 -len ja robim len na zakusok alebo na roladu, na tortu som nerobila- neviem poradit
2. co sa tyka plnky mascarpone tiez najdes https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ pise dadka 212 od mizulienky je vyborny, ale nam viac chuti s tmavou cokoladou, pouzivam z lidla 50% a aj cena je fajn je to 200 g, ale mozes dat hocijaku inu s vysokym obsahom kakaa, ak sa rozhodnes pre bielu coko je fajn milka biela, pouzivam mascarpone z lidla a aj slahacku 33 % z v tetrapacku cerveny obal nie je trvanliva, alebo aj rajo 33%
ovocie lesne je fajn, ale mozes k tmavej coko aj visne aj banany
Pod potah, ale nesmie ist plnka mascarpane, nic slahackove, tvarohove, resp. mliecne, kde je maly obsah masla, lebo ti to roztopi potahovu hmotu, takze navrch a na boky das maslo vymiesane s cukrom alebo maslovy krem.
3. oblatka - aj tu http://www.jedleobrazky.sk/jedleobrazky/eshop/3..., prilepis na potahovu hmotu gelom, ktory k tomu pridavaju, a aj potries pre pekne farby, /ale da sa prilepit aj medom/
postup http://www.tortysnov.sk/fotopostup/ako-pokladat...
4. co sa tyka potahovej hmoty mne najviac vyhovuje smartflex velvet, existuju rozne prichute- u mna ide ceresna a mandla najviac, male vedierko na 1 tortu staci je to 1,4 kg, kupis tu http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho..., je biela, dobre sa s nou robi, aj dobre sa farbi a ja som to zvladla na prvykrat v pohode, nech ta neodradi pociatocne vyberanie z vedierka vyzera to tuhe, ale ked trocha premiesis v ruke je to super
ozdoby sa prilepuju bud potravinarskym lepidlom alebo aj vodou- ja pouzivam vodu, potriem napr. kvetinku vodou a prilepim
farby pouzivam gelove na zafarbenie hmoty
5. vykrajovacky najdes aj v takych cinskych obchodikoch lacno, nekupuj na zaciatok draho, tam kupis aj napr. zehlicku na marcipan, valcek- ale to vyvalkas na zaciatku aj klasickym umelym valcekom,
6. na internete najdes na yutube aj video postupy v pohode zvladnes http://www.akosatorobi.sk/video/1500/ako-potiah...

martinka123
26. nov 2012

@luciahromadkova dakujeeeeeeeem.Presne takto som to potrebovala. 😀
Este otazka.Torta sa robi den vopred?alebo v ten den,co ju budem ponukat?

pristela
26. nov 2012

@jenie123 ja robila na stastie len 3x auta na podvozku 😝 blee auta, drzim palce 😵 tu su fotose mojich a dam ti aj jednu kde je postup, je to sice queen, ale vsetky su o tom istom 😝
Hlavne davaj pozor ak das leskly papier pod auto /zlaty, strieborny atd/ bo ten vsetko zospodu zobrazí 😠

luciahromadkova
26. nov 2012

@martinka123 tak ja sa s tortou hram aj tri dni, ale aj preto ze sa venujem drobcovi, domacnosti nemam cas cely den na tortu
zvycajne jeden den peciem korpusy, /ale stalo sa mi ze aj 3 dni pred jedenim/, nic sa im nestane ak 2 dni su v rure vychladnutej prikrytej utierkou, alebo mozes aj zbalit do folie, potom druhy den plnim, tvarujem a obtriem maslom a nechat treba poriadne vychladit, to najlepsie cez noc a potom na treti den potahujem zdobim, ak treba figurky, kvety, tie robim vopred ak je zdobenie zlozitejsie, potom sa zvycajne je na dalsi den, robila som aj tak, ze som naraz upiekla, naplnila, obtrela maslom, dala vychladnut a na dalsi den zdobila a vecer tortu odovzdala
ale niektore dievcata su sikovnejsie a vedia urobit tortu aj za 2 dni,1 den
teraz je chladno torte sa nic nestane ak je v chlade, len treba pozriet suroviny pri nakupe, aby mali dlhsiu spotrebu

lokalistin
26. nov 2012

@janula.h ved mu povedz,ze v nemecku su tiez slovenky co pecu 😀 😀 😀 podla toho,kde zije 😉 babiku si zarataj extra

lokalistin
26. nov 2012

@luciahromadkova tak to si nemyslim napr.@mamina1978 alebo @njonja alebo aj ja- my vsetky sme v nemecku a pecieme velmi chutne torticky 😀 😀 😀

luciahromadkova
26. nov 2012

@lokalistin ano sorry 😉

mrka2
26. nov 2012

ahojte babulky, nestiham vas ani citat.. dnes som mala (vlastne uz vcera) tortovy den, este ze mame babku,ktora rada postrazi vnucata,lebo inak by som to robila do rana..

woman04
27. nov 2012

@pipka áno..aj jeho sestru,ale skôr z videnia,ona bola staršia..chodili sme spolu na základku..ja do A a tvoj do B 😉 Svet je malý 🙂

abriela
27. nov 2012

@jenie123 jednoduchy postup z okruhlej 26 cm formy. MOje auto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/abriela/albu...
Inspiraciu, postup som nasla na TOM

abriela
27. nov 2012

@sisix jeeej, vykrajovacky z tesca. Mam ich rok, tiez ich chcem pouzit na medovniky - zatial len stoja

dena
27. nov 2012

@dadka212 este jedna otazocka 😎 a pouzivas smartflex velvet ci flower?

jenie123
27. nov 2012

@pristela dakujem, super postup.. 🙂 vidis, tak to ma vobec nenapadlo s tym papierom, chcela som dat strieborny.. 🙂
@abriela dakujem, urcite mi to pomoze.. 🙂

dada2007
27. nov 2012

micky, nejaké torty s policajnou tématikou? nie čiapka, ani uniforma.........skôr torta a hore postavička policajta......máte niečo.....na nete nič moc 😝
dakujéééééééééééém

janula.h
27. nov 2012

@lokalistin 😀 šak som povedala ale on chce susedu 😝