• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela už som ušuľkala nové telíčko, nohy a hlava neboli popraskané, tie som mu amputovala a použila na nové telo :grinning:
27. nov 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Žanetka inak o takú nááááádhernú zásterku, ako si urobila Danke, mám záujem aj ja. By som aj tri rada, hneď aj mojim babuľkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: len neviem, či je to možné z tvojej strany, mne by stačili až po vianociach, teraz máš toho určite veľa
27. nov 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a ako zarabas sugarveil
27. nov 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1ja som myslela,ci na stretku nehovorili? a ked chcem z tej formy dva tie siroke pasy kolko asi budem potrebovat prasku?
27. nov 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ty brdo to co????? to sa mi nikdy nestalo to musi byt len chybnou varkou hmoty to nie je mozne :astonished:
27. nov 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps myslim ze citron a zaruka niekedy 2013.Ja to presne nesledujem, mam jedno vedro na tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Inak mne sa chova inak ceresnovy,je ovela mäksi ako ostatne.
27. nov 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no mne sa to deje zhruba od septembra a je jedno ci je to ceresna, pomaranc alebo citron.Pouzivam tieto tri.
27. nov 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin netusim lebo na stretku to tam nikdo nemal vtedy to ani kamka nemala este v ponuke. Treba skusit pride mi taka trosku hlbsia ako ta na sugarveil tak sa asi viac minie. tam som zarabala 10g tusim a stacilo v pohode. Ten zarabam ako je v navode na na 100g prasku 65g vody a prepocitam si to v tom pomere http://eshop.timidekor.cz/sugarveil-jedla-krajka-navod.html
27. nov 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem ja som s tym nikdy nerobila ani so sugarveilom a nic mi k tomu nedoslo kukam na youtube,ale tam nepisu kolko len, ze voda ma mat 45 stupnov alebo som blb a nevidela som to tam
27. nov 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka, ani mne sa to ešte nestalo, toto je prvýkrát :frowning2:
27. nov 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps zlatino , po vianociach kludne napis, do isto nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak keby si bola zufala ja mam doma mandlovy 7kg tak ti mozem odobrat a dakedy doniest aj tak je u mna jedna objednavka co mam vraj tebe doniest a ty posunies dalej :confused:
27. nov 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak este raz diky skusila som to zadat po slovensky do googla ahned mi naslo navod u kamky sorry,ze som otravovala, ja som zvyknuta hladat vsetko v nemcine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale zúfalá nie som, len ma štve, že akurát som si kúpila 4 kg vedro a bločik od neho som zahodila, že však na čo by mi bol :confounded: :confounded: :confounded:. Uvidím, čo urobí tento nový jednorožec, dám vedieť :slight_smile:, po vianociach sa ti ohlásim a áno Janka mi niečo spomínala, že to môžeš nechať u mňa, ale ak nebudeš mať cestu do PE, tak to pošli poštou, buď mne alebo jej.
27. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin si ma predbehla :wink:
27. nov 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova lucka, vies mi poradit preco stred korpusu splaskne? po stranach je to vsetko pekne upecene a stred splasknuty a tenky v com to moze byt? vdaka
27. nov 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha a praská ti každá postavička?
27. nov 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no a ja som ine tela teraz som otvorila tu nadobku s praskom a tam navod na pouzitie :confused: no salena co ti poviem, ale tam pisu na 100gr prasku 80gr vody tak trochu ine ako pise kamka no a ja nemam vahu na gramy tak ale skusim nieco zamiesat :grinning: uvidime co z toho vyjde chcem len trosku na skusku
27. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zeny, mam tortu na podlozke 36x36 a vyjadrenie, ze snad je hygienicky normalne, ze ja tortu zabalim, lebo sak bude v chladnicke a aby nenapachla a ze do cukrarne si predsa nikto nenosi krabice.............ze tortu ide darovat a nemoze len tak na podlozke.premyslam to este teda dat do celofanu.....kks, najnarocnejsi su ti, ktorym peces len za suroviny a za päť dvanásť.............a ze ja to mam pomylene, ked nebalim torty............jak ma vytocil.......akurat, ze netusim, ako mam zabalit tu tortu.......
27. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že to más pomýlené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach toto somdn es potrebovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mu záučtoj tu tortu ako v cukrarni a pak aj krabicu das :dizzy_face:
27. nov 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tak mu povedz, že ty nie si curkááááááááren!!!!!!!!
27. nov 2012 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá neviete dajaký dobrý overený recept na koláčiky ktoré majú trvanlivosť aspoň 4 týždne?, chcem poslať dcére balík do zahraničia aby mali na vianoce dajaké dobré domáce dobroty ale len doručenie je cca 15 dní :unamused: tak neviem čo by to mohlo byť aby sa to nepokazilo.....ďakujem :slight_smile:
27. nov 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to už se mi také stalo, že jaktože nemám krabici na dorty! :unamused:

holky nemůžu najít nikde k objednání na perníčky ty kulaté baňky, abych mohla upéci?nevíte?
27. nov 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix naučíš :wink: chce to fakt zkoušet znova a znova a ono se to jednou povede :slight_smile:
27. nov 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 povedala som................akle ma nasral, v nedelu rano o stvrt na dve posle SMS, ze chce tortu, v utorok musi byt hotova a ja mu mam ist este krabicu zhanat? .......ja mu to zabalim, ale neviem ako, lebo sa mi ta podlozka do nicoho nezmesti......
27. nov 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angela1 ak si dobre pamätám, tak všetky také suchéé......ako vanilkové rohlíky, linecké, medovníky, medvedie labky, kokosky, šlahačkové kekse, orechy....atd... :wink:
27. nov 2012 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt když je tak pinktlich, tak ať si krabici koupí, mamlas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci lenze 36x36 tortovu nekupi:frowning2:
27. nov 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak nech donese z práčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok