• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
Ahoj,jsem na vás neměla moc času,ale sleduju vás jak ostříž. Já budu dělat příští týden dort pro tetu na zakázku. Chce nakonec jednopatrový,dvoubarevný,tak chci zkusit ted o víkend nějaké kytkičky,at nedělám jen růže.
@dm1 no nádhera ten tvůj dort,škoda jíst.
@alionuska andílek nádherný,jen je moc vyvinutý na můj vkus,toho potkat,tak s křikem uteču :grinning:
@zdenallicka pat a mat jak živí,krásné,to by potěšilo mé synovce
@vinka krásné a ta modrá je nádherná
@martinex rozkošné stvoření
@hejdita nádherné,ty dvojbarevné růže jsou zajímavé,ale ta fialová mě dostala
30. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ako si plietla?Ja idem zajtra poťahovať košík a neviem ako nato :confused: či ho mám potiahnúť pred tým a lepiť alebo na krém.No neviem čo s tým.baby radte ktorá plietla košík dakujem :slight_smile:
30. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka tvoj star wars som zabudla pochvalit :zipper_mouth: fakt pekna modra a postavicky tu deti pomenovali skoro vsetky :dizzy_face:
30. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska no a ty nám kedy dáš víkendovu dávku? :confused:
30. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b skoro všetky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa zasmiala,že skoro všetky :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som sa zabudla podakovať,za pochvali :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ja to varievam v tlakovom hrnci hodinu a potom vypnem a necham dojst paru. ale kauflandacke bolo takto moc prevarene, aj ked som po hodine vypustila hned paru a dala chladit :unamused:

ja mam este dlhodobe nervy na piskotove cesto :rolling_eyes: skusala som uz vsetko mozne - s vodou, bez vody, hladku, polohrubu, hrubu muku, cukor aj krystalovy aj praskovy, s polovicnou davkou kypriaceho aj s plnou, na vyssej aj na nizsej teplote, aj s ventilatorom, aj s teplovzusnou, no stale vsetko nanic :frowning2: :frowning2: :frowning2: korpus po upeceni je nizsi nez ked tam dam surove cesto
30. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b tak zkus 5 vajec vyšlehat s200g cukru,přidat 200g pol. ouky a půlku kypřícího prášku,vystačí to na normál kulatou formu,já to objevila minulý týden a jinak už nedělám.
30. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka díky za odkaz :wink:
30. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b diky, vyskusam...:slight_smile:
30. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no fialova :grinning: ja som mala malo narobenych ruziciek to som zistila pri tvoreni a uz som nemala hmotu farebnu a cas nato urobit dalsiu a este ruzicky takze som zvolila alternativny sposob a to tym ze som doplnila zo zasob co som mala robene este skor...fialova je tam ako past na oko ale co uz :grinning: :grinning: :grinning: zakaznici boli spokojny :slight_smile: pacila sa im velmi

a ja som kosik robila tak ze som si nakrajala stejne dlhe zvysle a potom kratsie stejne dlhe vodorovne a ja som to lepila na krem...trocha sa to zosunulo ked som to aranzovala ale v pohode som to spat natiahla a dala do ladnicky a drzal tvar len som ich poucila o opraveni keby naaahodou ale myslim ze cez noc pekne stuhne....takze to bude ok... :slight_smile:
30. júl 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ne ta fialova tam proste tak ma byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ja som sa zas musela vratit k tej fotke, aby som zistila, o akej fialovej to rozpravas. vobec sa mi tam nezdala podozriva a to som ju videla aj na TOM aj tu :wink: tak tam urcite mala byt :sunglasses:

ja hlasim, ze som pomarancovy krem zachranila, tak ak nahodou nevyjde ten slahackovy, myslim ze s kludnym svedomim mozem pouzit tento :slight_smile:
30. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som prave dorobila a som taka hrda ze som moju prvu kvietkovu tortu zvladla :dizzy_face: ze som to musela hned nafotit ak by sa nahodou do rana s nou nieco stalo.... ale to by som asi infarkt dostala

31. júl 2010 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nadherna!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tie kvietky su uplne dokonale.
31. júl 2010 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 překrásné,máš být na co hrdá.
31. júl 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karamelový krém dělám tak, že si upálím tmavý karamel ze 6 lžic cukru, pak na to naliju 350ml mléka, nechám rozvařit karamel. Ve zbytku mléka si rozmíchám karamelový pudink a vliju do vařícího mléka, uvařím tak pudink... Dám na talíř, hned na pudink dám sáček, aby se neudělal škraloup... Pak si ho vyšlehám s jedním máslem, popř. dosladím a dám hodně rumu.,.. Je výborný!! :slight_smile:
A stačí bohatě na dvakrát prokrojený kulatý dort o průměru 23cm. :slight_smile:
31. júl 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dm, nádherný!!! :slight_smile: Pak mi řekneš, jak jsi dělala ty květy..:slight_smile:
31. júl 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani, uuuuuzastnaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aj ja si potom prosim navod na tie kvety :grinning:
31. júl 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aj ja aj ja chcem navod na tie kvety..:slight_smile:
31. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krásna torta to su šipove ruze? asi he kezde su tam sipky ale krasna opravdu podarila sa na 1* :slight_smile: :dizzy_face:
31. júl 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak mne uz tu nervy tecu, tak som odhodlana, ze uz pre nikoho cudzieho nepeciem :pensive:
31. júl 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa preco co zakaznik este nepisiel? :confused:
31. júl 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b co sa deje?? preco si taka smutna??? :confused:

@dm1 ty mas tie torty stale krajsie a krajsie!!!A tato je fakt podarena!!! :slight_smile:

Ja akurat stahujem fotky...tak vam ich sem idem pridat...aj s tym nepodarenym spidermanom:slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
31. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu su.,...
31. júl 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska uzasne torticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako vzdy. ten hrad a srdcia maju uplne perfektnu farbu, co si na to pouzila?
ja tu nebudem do eteru pisat, co sa deje, pre istotu... :pensive:
31. júl 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siso, co je, kočko? Napiš klidně IP... :confused:

Ali, moc hezké dortíky..:slight_smile: Taky se mi líbí to srdce, krásně sladěné...:dizzy_face:
31. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b napis,neboj..my ta podporime!!!!!! :wink: a dakuejm..na hrad som pouzila bronzovy sprej a na to srdce perletovy sprej..ale ten sa mi minul uz...tak si pojdem kupit..je to super vec,na ruzicky a povrch...nemusis sa trapit zo stetcom.Stoji sice okolo 8 eur,ale dost dlho mi vydrzal.... Dakujem vam !
31. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska neni nato co rist jenom treba to, ze je to kááásnéééé a snad to mluvi za vse :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sisa nebud smutna presne podporime kludne pisni ved je tu ta diskusia nato nie??? :confused: :slight_smile:
31. júl 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si hned mohla myslieť,že tebe a nepodariť sa to bude dačo v tom.Sisi robila prdel.Ved je krásny ten spidi.Keby som ja takého urobila na riť spadne môj syn. :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok