• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. augusta 2017 
@mizulienka no mne najviac objednavaju pribinacik :rolling_eyes: ale ze nonstop :rolling_eyes: moj favorit plnka je ale višňová /bez masla!!!!/ a na to čistá vyslahana slahacka :dizzy_face: potom jogurtová /bez mascarpone/ a gaštanová :dizzy_face:
28. nov 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja robím najčastejšie čokoládový, pribináčik, miláčik...a ostatné tak striedavo....
28. nov 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin vzhladom k tomu, ze od urcitej doby sa sprava ako keby zozral vsetku mudrost sveta a on jediny vie vsetko najlepsie, a vsetci ostatni su minimalne dementni je mi to svojim sposobom jedno........... :unamused: aj ked teda tym padom znevazenie mojej prace ma bude mrziet
28. nov 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ja robievam najcastejsie asi parizsku slahacku, pribinakovy a kavovy s orechami..............
28. nov 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 @mizulienka aj ja ten kávový robím a je superský :slight_smile: len skoro nikto ho nechce, ja som to robila pre nás a asi 2x pre kamošku
28. nov 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka este teraz premyslam , ze mi hodne chutil aj orechový i ked bol s maslom :grinning: holky tu moooc chvalili rafaelo plnku, ale nam nikomu doma nechutila/ asi ze je s maslom :confused: / som hodne z nej vyhodila co mi to tu nik nechcel , dala som ju jednej kamoske do torty , ale vraj ani im moc nechutil ..takze to mas 100ludi 100chuti :sweat_smile:
28. nov 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 júj držím palce nech ti rýchlo bolesti prejdú :wink:
28. nov 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ani mne ten rafaelo nechutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vôbec musím si vymyslieť nejaký kokosový šlahačkový :grinning:
28. nov 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Zanet je recept na tu vysnovu v druhej teme? dik

@dadka212 tak ja neviem, co som na tom kavovom urobila inac alebo zle, lebo mna neoslovil, dala som tam aj viac orechov ale mne sa zdal taky nevyrazny :confused:
ako presne ste ho robili? coho ste davali menej a coho viac?
28. nov 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam dievcata, ze ste si nasli cas a odpvedali na moju otazku :wink: :wink:
28. nov 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ten kávový je bez orechov to je iný ....
28. nov 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja v tom kavovom nahradzam zrnkovu kavu silnou Nescou a nedavam tam zltko.........
28. nov 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka já nejvíc miluju šlehaný nad parou, jenom vajíčka s cukrem, trochu rumu a zašlehat do másla. Dávám ho i do vánočního cukroví, dlouho vydrží a všem nám chutná. Když ho chci s ořechy, tak je spařím a přidám k hotovému krému. S karamelem přidám Salko a s čokoládou přidám jakou chci čokoládu.
28. nov 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ach , zas mi zacina obdobie krivych torticiek :grinning: a jasne, ze co najmensie :sweat_smile: este ze sa tí ludia daju presvedciť že mala kriva poschodacka ano , ale len s jednou plnkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@dadka212 ty si mooooj clovek :grinning:

@mizulienka no to netusim , ale to je len višňový kompót- višne rozkrajat na mensie , vsetko aj so stavou uvariť trebars so solamylom , ja varím so zlatým klasom , cukor podla chuti, uvaris to na take ani riedke ani huste, das vychladnut , sup na tortu a na to uz len vyslahana slahacka so stuzovacom - presne pomery ted neviem , robim to od oka , ale ak by si chcela mam napisany aj presny recept v písanôčke :sweat_smile: tuto plnku som robila do mojej prvej torty v zivote :grinning: ked som mala 16rokov a od vtedy furt :sweat_smile:
28. nov 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela čiže ten višňový nezmiešaš s tou šlahačkou? je to vlastne korpus, ovocie a šlahačka? tak?
28. nov 2012 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja tie nad parou nerobím vôbec..........neviem či sa ich bojím alebo čo......ale mám pred tým rešpekt :sweat_smile:
28. nov 2012 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Skúšala som ľaliu ... tie bodky sa mi ale veru nepodarili :confounded: :confounded: a celkovo sa mi zdá strááášne veľká. Robila som to s touto vykrajovačkou, ale keď inú nemám :unamused: a táto má 11cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale šak čo už, keď ju použijem na tortu, tak ju aspoň celú zakryje :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ja mám takéto plnky v repertoáááááááááááááry, možno som aj niektoré zabudla......

---plnky šlahačkové- pribináčiková, nutelová, jogurtová, parížska šlahačka s bielej, parížska šlahačka z mliečnej čokolády, mascarpone.

---plnky klasika maslové:vanilková, čokoládová, čokoládová z Kofili, čokoládová z Ľadových gaštanov, čokoládová s orechmi, pudingová, tvarohovo-maslová, kávová, karamelová, rafaelo krém, orechová, orechová s praženými orechami, nutelová, z vaječného likéru
28. nov 2012 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela na klasika cca 3kilovú tortu, kruh s priemerom 26cm........kolko tých višní? 7dcl pohár???
28. nov 2012 o 11:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 no ono ja to robim od oka , neviem :grinning: ked mi chyba dolejem pri varení vodou / tusin v origos recepte aj píšu doliat vodou/ takze zvacsa robim z jedneho a to uz vidis ked je v hrnci ci bude dost :wink:
28. nov 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ta je krasna
28. nov 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jj, už som posnorila na nete.....díkes. A prosím ťa......tú gaštanovú robíš ako? viem, že si mi to písala na FB....ale nechce sa mi listovať v historii a hladať......a chcem si ho zapísať........dakovalaaaaa :dizzy_face:
28. nov 2012 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no dakujem zlato,ale torta uzasna nebude to nebolo planovane na tortu,ale ked uz som to urobila tak to asi hodim na tu s tou popoluskou len este neviem jak to bude vyzerat a ta torta no neviem ja k tym ludom nechodim len som tej malej chcela k narodkam poslat tortu,ale frajerovi sa pokazilo auto tak mozno ani torta nebude,lebo vlakom to on trepat nebude(to je jeho neter),ale jedneho dna bude aj torta :wink:
28. nov 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenika no dakujem,ale este to neni ono :unamused:
28. nov 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt len najhorsie na tom je,ze potom ta ti ludia este poohovaraju,lebo oni nedavaju pozor na tortu :angry: ,ale neva ty si ju odovzdala super a ostatne ta nemusi zaujimat :wink:
28. nov 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebujem poradiť. Chystám sa urobiť malinkej tortičku podobného štýlu. Videla som ju na zahraničnej stránke, ale túto fotku mám z tohoto vlákna, len už neviem, od koho . Prosííím, nepomohli by ste mi s tou žirafkou? Ako ju urobiť? A udržia sa mi bez nej. výstuží aj 3 poschodia na torte? :slight_smile:
28. nov 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lokalistin toho ohovarania sa nebojim, to je brat:slight_smile: viem, ze ak mu nasmradne, radsej kupi kvety a nepodaruje.ale neprizna sa asi, ze nasmradla, pripadne mi povie, ze ja som blba, lebo som mu nepovedala
28. nov 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankiki bez výstuží netreba riskovať. Stačia ti na to nápojové slamky. A pod druhé a tretie poschodie kartónik obalený v potravinovej fólii. A bude sa to aj lepšie krájať, lebo tie poschodia dáš jednoducho pekne dole aj s tým kartónikom na iný tanierik a nakrájaš.
28. nov 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok