• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@sisix tak som sa snažila robiť aby nie :slight_smile: namočila som ho, dala na zadnú stranu a na to tenký pásik hmoty. Namočila som si kosticu a ňou som ešte jemne popritláčala ten pásik, tak do stratena. Potom po chvíľke som to jemne ohla a dala na fľašu.
28. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a konecne som sa dostala aj k stiahnutiu fotiek :grinning: zakusky som davala do mensich krabic, lebo ta kuracia krabica sa mi nezmesti do chladnicky a aj tety suhlasili... :slight_smile:
28. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
a este anjelika som skusala :slight_smile:
28. nov 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@anibas pôvodne som chcela,ale s glazurou sa mi to zda jednoduchsie.A bielka som uz raz preslahala a potom mi to na dvoch miestach tieklo,taka lepkava tekutina.A ta mamina by to asi neprezila, chce to mat dokonale.No vsak profi fotograf stoji majland .... .Len neviem ako sa tsprava ked to uschne, nech im to nepopraska,cca 5 hodin bude medzi urobenim a fotenim.Tak teraz neviem :frowning2:
28. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ty jsi si teda mákla, krása a sliny mi tečou
28. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zienky potrebujem poradit v 2 veciach - ako mam dosiahnut "telovu" farbu na postavicku? A ked idem robit 2. poschodovu tortu, treba stuzit slamkami, ci staci podlozit karton pod vrchne poschodie? (ak slamky treba, davaju sa az po tom, co je poschodie potiahnute alebo este pred potahom? DAKUJEM :dizzy_face:
28. nov 2012 o 20:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 tá súťaž nie je pre tortárky, ale oni upečú tortu pre príležitosť ktorú si vyberieš...ale určite budú hľadať aj tie čo to budú piecť...
28. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky som videla tu uputavku a teda som velmi zvedava kto tam bude torty piect! tesim sa na to veru aj ked to bude mat prvky reality show co nemusim ale tak isto si to nenecham ujst :sunglasses:
28. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@glee slamky sa davaju ked je torta potiahnuta ale na to musi ist to dalsie poschodie na podlozke, kartone, inak to nema zmysel lebo tie slamky drzia podlozku. Takisto samotna podlozka nema co sa tyka vystuzenia zmysel lebo sa moze prepadnut torta bez slamiek ci inej vystuze aj na kartone. Telovu namiesas s ruzovou a troskou zltej treba opatrne skusat
28. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@glee telová farba kvapka žltej a kvapka ružovej príp. červenej ja dávam ešte kvapku hnedej :wink:
a vystužiť karton ti stačiť nebude musíš dať slamky, alebo nejaké špajgle inak ten karton nemá význam
28. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha glazura drzi super na pernikoch tak si myslim ze nie je dovod aby popraskala nejako na torte ci muffine.
28. nov 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo a tu reláciu si isto kuknem ale neprihlásim sa samozrejme :grinning: aj keď sa ma už viacerí pýtali či sa prihlásim, ja teda nie som na takéto showky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@dadka212 dakujem, zienky, velmi ste pomohli :slight_smile:
28. nov 2012 o 20:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
28. nov 2012 o 20:25 • adela1981
Babule prosim pekne, nehodite mi sem nejake isp na krstinovu jednoposch tortu pre dievcatko ? S babatkom ideal :slight_smile: dakujem
28. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 pozri moj album, mam tam tusim dve
28. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 ja mám niečo takéto uložené farby sa dajú prispôsobiť, tie papučky sa mi páčia :grinning: a bábätko môžeš šupnúť hocikde
28. nov 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@dagmarmustafa Krasna torta! A nadherna zelena farba, aka je to?
28. nov 2012 o 20:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 a toto som ja robila v podstate som všetko robila na jedno kopyto každý chce rovnaké :stuck_out_tongue_closed_eyes: samozrejme že tam vždy niečo zmením :grinning:
28. nov 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
babule ryyychlo sem :grinning: potrebujem radu...mozem to takto nechat ...alebo tam este nieco zmenit :confused:
nejako nie som 100% spokojna...ale neviem co ...ci prerobit, ci nechat tak :confused:

tak včul baby radte :grinning: :wink:
28. nov 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
pekne tie torty robis ty
28. nov 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nadherna,nic tam nedavaj vyzera to perkektne,tak jemne,jednoducho...krasa :wink:
28. nov 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 mnam tie su perfektne!!! mohla by som ta poprosit o receptik,nemusis hned ked budes mat cas.dakujem vopred :wink:
28. nov 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka suprova:slight_smile: ale ked ti tam faktisticky nieco chyba, tak mozno treti listok k tym dvom:slight_smile: ale myslim, ze fakt netreba:slight_smile:
28. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásna je,ja mám robiť presne škatulu na 70 ku o dva týždne,som zvedavá čo vymyslí,,táto sa mi veľmo páči :slight_smile:
28. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaferancova no ved nerada by som aby bola preplacana, tiez mam rada jednoduchost a cistu pracu...len aby som pripadne opravila..zajtra ju beru, tak mam este cas :confused: :sweat_smile: :wink:
28. nov 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka podla mna sa im bude velmi pacit,v jednoduchosti je krasa.len tam uz nic nedavaj je naozaj krasna,si sikulka!
28. nov 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. nov 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha nejde to otvorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok