• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@woman04 :grinning: Katuska dakujem.. :wink: tento x som spravila len 5 navyse..bo este mame tortu :grinning: :grinning: ..ale zajtra robim dalsie, Zuzkinej kamoske k narodeninkam, tak spravim viac :sunglasses: :grinning: Aj Minie ..torticku...ale sa mi nevyslahala slahacka parizska, musela som znova varit ..vr. cakam kym riadne vychladne :frowning2:
29. nov 2012 o 16:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte prosim vas mate nejaky recept alebo vobec da sa urobit plnka z karameloveho salka bez masla kamoska ma prosim o recept dakujem
29. nov 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 no jasnacka ze sa da:slight_smile:)) pozri v teme s receptami, tam som ho davala:slight_smile:
29. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 hmmm bez masla som este nepocula jedine zeby si to skusila este do pudingu zaslahat ale bude to riedke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja robievam aj bez masla:slight_smile:
29. nov 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina do likerovych spicov sa do naplne dava, susene mlieko, pr. cukor, fondan a rumova aroma.
29. nov 2012 o 16:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosíííím nemáte některá uložený postup na zvířátka z Madagaskaru? akutně nutně, do zítra mám mít hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 jedině zašlehat do šlehačky, třeba rostlinné, ta bývá super hustá a pevná.
29. nov 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ved to rozmyslam aj ja ze to bude riedke aj keby tam da puding ale idem pozriet nieco v dvojke
29. nov 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina toto iste ma napadlo len ze to chce na zajtra a u nich rastlinnu nemaju ona to chce iba pre muza nepecie casto keby je blizsie ja zasoby mam :wink:
29. nov 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 veď si upáľ cukor na karamel, pridaj šľahačku, nechaj vychlanúť a na druhý deň vyšľahaj so stužovčom. Je to taká ľahká plnka ako parížsky krém, mňam
29. nov 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
karamelovy krem bez masla
prevarit 500 ml slahacky s 100g bielej cokolady, nechat do druheho dna v chladnicke. Vyslahat s dvoma stuzovacmi, pridat asi 3/4 skaramelizovaneho salka a Creme Ole Vanilka
29. nov 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ja by som si spravila len toto neni pre mna kamoska mi pisala ze si uvarila salko a chce nejaku karamelovu plnku ale bez masla jedina ma napadla zo slahackou ale nema zivocisnu a s normalnou neviem nemam skusenost dakujem pekne ozaj a ked budes bez netu cinknem Ti ale ratam ze buduci vikend by sme mali ist do batovky starky bol v nemocke tak ho pojdeme pozriet.
29. nov 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné cinkni, ale radšej deň dopredu, aby som nebola práve na ceste s deťmi na krúžok. Bez netu budeme neviem koľko, meníme operátora a netuším, koľko bude trvať zapojenie :sweat_smile:. Dievčence potom veľmi veľa nepíšte, ja to nebudem mať šancu Vás dočítať
29. nov 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika1985 odkaz vyššie bol pre teba :wink:
29. nov 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviete mi poradit nejaku pani co robi take vianocne medovniky a pripadne aj vianocne pecivo....najlepsie osobny odber... byvame na kraji okresov TT a GA pripadne BA manzel tam pracuje ...

dakujem ....
29. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hmm len tam je creme ole a ja veru niesom na tieto praskove veci tak nic pre mna veru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 davala som uz aj zelatinovy stuzovac a bolo to fajn:slight_smile:
29. nov 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ked ja nemusim ani ten stuzovac :grinning:. Ja neviem mne to vsetko akosik vadi ci puding, ci taketo praskace ale zase nie vsade niekedy musim skusit len pre nas
29. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to asi od chuti, ja to tam necitim nejak rusivo:slight_smile: mne zasa vadi vela masla:slight_smile: kazdy mame ine chute:slight_smile:
29. nov 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@lamps
@aduskatt
@jakelina dakujem za rychle odpovede :wink:
29. nov 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nadherne svietniky z medovnikov robis? to si sama robis predlohy? Da sa niekde najst nejaka jednoducha predloha? Rozmyslam ze aj ja skusim tento rok...
29. nov 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayka ano je to z medovnikov a dakujem za pochvalu :slight_smile:. niektore si robim sama ale vacsinou mam z netu. Napr. tuto na kostoliky ale podla toho som si dala spravit vykrajovacku takze uz nemusim vyriezat
29. nov 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 dakujem krasne. :dizzy_face: Idem aj ja trosku pohladat cez uja googla. :grinning:
29. nov 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ďakujem :slight_smile: Tak je to za mnou. Zvladla som to :wink:
29. nov 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja ich mam a nepouzivam. Mne je s tym este viac roboty ako ked si ich vymodelujem sama :unamused: Bud som nemozna, alebo su na nic... no a potom vyzeraju tak strasne umelo, ked su hotove...
@dm jedna otazka... ked chcem, aby sa mi potah leskol, natriet ho olejom??? Dakujem:slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ja to nerobievam tak nepotrvrdim ale kocky tak pisali. Ja mam taky lesk v spreji - glazura tak ak treba streknem tym
29. nov 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 potrebujem totiz, aby sa mi leskla sedacka akoze kozena.... hm, skusim to na kusku sparvit, dufam, ze to nepototo... dakujem:slight_smile:
29. nov 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok