• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina jéééj ... tie som aj ja raz chcela skúsiť, ale už ani neviem kde som dala recept :unamused: je to náročné na prípravu?
30. nov 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1ďakujem si poklad, ja mám niečo napečené, niečo ešte len idem, pretože sme sa s deťmi dohodli, že tento rok budú len oriešky, slamené ozdoby,jabĺčka, medovníčky, sušené ovocie atď. Tak ešte idem zarobiť cesto a upiecť stromček, a domček .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 pošlu ti recept do IP :wink:
30. nov 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jééj ďakujem :slight_smile: doma sme také nikdy nepiekli a ja som to chcela skúsiť minulý rok, ale nepodarilo sa, tak by som sa mohla prekonať tento rok.
30. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 vyzkoušej, my jsme to taky doma nepekli, ale někde jsem našla v časopise recept a od té doby to už asi dvacet let peču a jsou výborné třeba ke kávě, já si je tam namáčím - mňam. :wink:
30. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps torticka je nadherna a hlasim ze marlenka je upecena trvalo mi to cca hodku len jeden plat mi trosku prihorel ale len trosku :wink: mala plakala ked ju vecer ulozim tak hadam stihnem naplnit.
30. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ak je hera to, co sa pouziva na pecenie kolacov, tak je to Sanella , to na pecenie masa (ako nahrada tuku zivocisneho) je Biskin:slight_smile:
30. nov 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps fantasticky je ten traktor!!!!!
30. nov 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no babule...totaaalna rychlovka ..mm mal vcera narodky a reklamacia, ze on nedostal...ze cudzim spravim a jemu nie :sweat_smile:
tak som sa dnes dokopala a taku mierne odflaknutu mu spravila :sweat_smile: ale hanka mi pomahala a tak to aj vyzera :sweat_smile: :wink:

je vam jasne, kto bude jest tie kindercokoladky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@bambula1307 jeeej..zlatá,že kúpená abeceda...hej,isto by sa volala Flinstone :grinning: ..a tie mašličky som robila s formičkou na medvedie tlapky ,čo mám po babke :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@woman04 presne som na to pozerala..ze jeej medvedie tlapky :dizzy_face: :grinning:
30. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka veď ja krásna, super :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 no tak moja...daj si očka vysetrit :grinning: :grinning: :grinning: este mam trosku sudnosti :sweat_smile:
ale tak aby rec nestala...ze nevalam sa po gauci, ale s detmi tvorim :sweat_smile: tak som ju sem z recesie hodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

krasna vyzera inak :grinning: dobre pozeraj, ked sem danka @dm1 nejaku coko hodi :wink: tie su krasne...a nie tato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ale ako dakujeeem, hanku aj mna to potesilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ze teta co spravila toho uzasneho zajacika, ju pochvalila :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ale ta torta je faktisticky peknucka, tak nevymyslaj
30. nov 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem makat, pred hodkou som dostala objednavku na zajtra..........som doma nist nemala, tak s vyplazenym jazykom som sa akurat vratila z nakupu a hybaj ho piect:slight_smile:
30. nov 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no jasneeee :sweat_smile: cokotransfer mi tu dvaja hladkali az ho "vyhladkali " do prazdna :grinning: :grinning: ale zjeme...my šeeecko zjeme :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka ved je super co sa ti nepaci :dizzy_face:
30. nov 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dankaaa zacnem tomu verit, neblaaazni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale dakujeeem :slight_smile:
30. nov 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aaaaaaale noooo:slight_smile:) a vyhladkany cokotransfer zasa nenajdes len tak na barsjakej torte:slight_smile: ale fakt je paradna.a ked som citala, ze gastany, juj:slight_smile:
30. nov 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 som si povedala, ze nenecham ten ostatkovy stvorcek cokotransferu zo stretka ladom...tak som ho tu dala, len som netusila, ze deti sa zobudia skor, nez som mala v plane...a tak mi vyydatne pomahali :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. nov 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt hej hej adi...co dum dal...otvorila mrazak, chladnicku...a vsetko pouzila...posledne gastanove pyre, smotanu, piskotky, maliny...no skratka vsetko :grinning: a cokoladky co tu decka mali uz dlho...nemam obavy ze teraz sa to nepoje :grinning: :wink:
30. nov 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jej zlate deticky pomahali. To je jak u nas. Zuzka..ked ma zbada, hned berie valcek..a potom sa tvari,ze modeluje..dnes to bol stromcek a zrazu sedi pod stolom..s plnou pusou...potvorka :grinning:

@woman04 ano Katka, aj my ich niekde mame ..tie maslicky :wink:

ja som daco usulkala, hadam to vydrzi, este masla musi vytvrdnut, potom ju umiestnim na miesto..
a veterniky tento x mali 90g...akoze mali byt mensie..tak neviem ako ich ocenim :confused:
30. nov 2012 o 15:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@pipka tiež si myslím,že tá torta je super..ale od odborníčok to má ešte vyššiu váhu,ako odo mňa,amatéra :wink:
30. nov 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula1307 krásna..ja už teraz mám brucha bôl,či to na tú nedeľu zvládnem..ale tak,budeme tam len rodina,tak sa v najhoršom zasmejú na mojom výtvore :grinning:
30. nov 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 Katuskadakujem aaaa neblbni..sak co by sa smiali, ty si sikulka sikovna..iste bude krasna..uz sa na nu tesim :wink: :grinning:
30. nov 2012 o 15:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. nov 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešná, strašne sa mi trhal poťah, až mozoľ mám
30. nov 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@jakelina krasne su :wink: napises mi prosim recept na zazvorovniky? dakujem :wink:
30. nov 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina môžem poprosiť aj ja receptik na zazvorniky? dakujeeem :wink:
30. nov 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok