• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina aj ja si prosím receptík , vdakaaa :slight_smile:
30. nov 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nehraj machra, žena moja, si chcela mat vela komentárov, že ? hm , taketo stare finty pouzivat, pch :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ale nee vazne je suprovaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lamps nadherny traktor a tá vytienovana travicka je uuuuuuuuzasnaaaaaaa :dizzy_face:

@aduskatt mne sa robi oooovela lepsie s MMf ako so smartflexom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Kocky ahojte, idem si k vam zase po radu :slight_smile: Suseda chce tortu pre dceru, na 26.12.Ja ale od vianoc nebudem az do toho 26. doma. Ak by som si korpusy a krem (parizsky - slahacka+cokolada na varenie) spravila 21. a naplnila a potiahla ju 22. myslite ze na toho 26 bude este dobra?
30. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :slight_smile: sak ale ty musis byt furt vynimka:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzuliq no slahacku robit 21eho a jest 26eho by som asi neriskovala pre inych.......
30. nov 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako prenasate cokomantinely na okruhlu tortu chcela by som si to vyskusat na ten marlenke co vecer naplnim ci to mam normalne spravit na papier a ked to bude take polotuhe pricapit na tortu tiez ma mohlo napadnut spravit ju do stvorca :unamused:
30. nov 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 presne tak, polotuhe nacapim na tortu a necham potom uplne stuhnut v chladnicke a stiahnem dolu foliu
30. nov 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ok dik uvidim aky zazrak z toho urobim :slight_smile:
30. nov 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ooooooo Žanetka, ďakujem za pochvalu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a všetkým za páči sa mi a komentáriky :grinning: :grinning: :grinning: vy ste také moje povzbudzovačky. Zajtra zdobím tortičku pre našu Veronku ku 5-tim rôčkom, veľmi sa na túto tortičku teším, veď je pre moju veľkú lásku. Len sa mi nechce veriť, že mi má už 5 rokov :wink:. Internet mám len na WiFi a s obmedzením množstva dát, tak ku vám len nakúkam, aby som to neprešvihla.
Jáj a ešte ku tomu nešťastnému Smartflexu - urobila som nového jednoržca, vlastne len telíčko a po troch dňoch začína mať také jemnulinké prasklinky, náročky som ho dala do kuchyne - tam nemáme ani radiátor, takže veľmi teplo tam nie je. Tak mi z toho vychádza, že tá hmota je chybná. Skúsim ju použiť na poťahovanie a so Smartflexom končím :angry:
30. nov 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tvorím výnimku s @pristelkou aj ja som najviac spokojná hlavne, čo sa poťahovania týka s MMF :sweat_smile:
30. nov 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzuliq určite by som nerobila tak skoro :(((((( jedine že punčovú :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina děkuji za vysvětlení a radu ohledně skladování :wink:

@bambula1307 super, děkuji moc, nějak zaimprovizuji, ale moc pomohlo, že vím přibližně čeho se držet!
30. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
postavičky na tortičku...snád sa aj nejako dopravia tam akm maju :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@pipka ja ich budem jesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. nov 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja dakujem to ma byt do tych medovnikov ak sa na ne chytim takze pojdem zajtra kuknut diky :wink:
30. nov 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka88 zatial nemam docitane,ale ja som zial medovniky este nikdy nerobila, ja som len prekopirovala recept do druhej temy, aby ak by som potrebovala,aby som ho rychlo nasla :grinning: ,ale sa mi zda,ze baby pisali,ze mozes aj tri dni v chladnicke nechat skus sa spytat @jakelina od nej je ten recept
30. nov 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina prosim nepis kazdemu IP hod to hned do dvojky, ak by si nechcela do dvojky, tak potom prosim napis aj mne :grinning:
30. nov 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby prosim vas niektora ste sem davala minule take vianocne receptiky na kolaciky a ja neviem kam som si to ulozila, ak to niekto ma, prosim , supnite mi to sem, dakujem...
30. nov 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin dám do dvojky, já to kopíruju, tak mi to nevadí, když to pošlu víc lidem. :wink:
30. nov 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt aj ja sa pridavam k vyminkovym na potahovanie jednoznacne MMF a kludne aj na ruze na tie je super velmi rychlo tuhne aj kvety. Ale na postavicky sa mi s nim uz nechce babrat tak tam moze aj smartflex byt
30. nov 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak potom budem vynimka ja:slight_smile:))
30. nov 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 já nakupuju tady a právě pán mi dělala ty zvonečky, ale v e-shopu jenemají, jsou jen pro skalní objednávače co nedají pokoj, dokud je nedostanou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. nov 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no mne sa zdá super, aj farebne. Ešte som celkom pri zmysloch, aj keď mám obidve doma choré a muža v robote do večera už druhý týždeň
30. nov 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela @pipka tie finty Janka odkukala Žanet zlatá od teba :grinning:
30. nov 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt nie si, u mňa tiež Smartflex, nie MMF
30. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krasne sa ti vydarili, ja tiez milujem zazvorniky,môzem poprosit recep dakujem
30. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok