• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

waw to auto je kraaasne..aj ja by som chcela pre syna k dvom rokom take nejake...ale zatial nemozem najst osobu ktora by mi ho urobila :frowning2:
31. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka dakujem :slight_smile: je tu vela sikovnych cukrarok. odkial si?
31. júl 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ne na tom,máš tam napsat nick jaký máš tady.To je divný,mě se to zobrazuje úplně v pohodě.Celé diskuze.
31. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ja som z LM :wink:
31. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b nádhera,ale jedna věc by mě zajímala,kde je klika?
31. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik neni :grinning: ale este by som hadam stihla, kym si pre nu pride :grinning: :grinning: :grinning:
idem hadam naplnit tu nasu nechcenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech sa to zje a nemusim vyhadzovat...
31. júl 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj zienky prenadherne torty robite..ja som robila prvu a poslednu synovi na 1. narodky ale je to taka torta na pobavenie trufla som si na poschodovu a aj tak vyzerala keby som vladala asi mu spravim aj auto videla som dokonale postupy na tortypre mamu a verim si..ale v tomto stave a hlavne ked nemozem dlho stat je to nemyslitelne..pri tej prvej som sa nadrela ako kon..kazdemu chutila ale ja som bola ako vygrcnuty rezanec kedze som ju robila presne v den jeho narodenin a nevladala som ani poriadne oslavovat :sweat_smile: no hodim ju sem ...co na nu poviete ale prosim moc sa mi nesmejte...boal to prva a asi aj posledna potahovana...ani nejdem pisat ako zle sa mi robila a ja tava som ju polozila a teda aj robila na nerovnom povrchu taniery :sweat_smile: a okrem tej poschodovej som so svokrou narobila este par dalsich...ukazem vsetky aj slanu som skusala.. :sweat_smile:
31. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ak rozpravas o tej modrej hviezdickovej, tak je krasna :dizzy_face: myslim, ze by si auto zvladla aj sama :wink:
31. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b dakujem pekne...no ale nemozem dlho stat na nohach a ked si predstavim ten bordel co som mala v kuchyni je mi uz teraz zle...ja viem bola by som na seba velmi hrda..ale necitim sa na to a navyse uz nexcem robit z marssmeloow cukrikov a marcipan som este nerobila...videla som video s tych cukrikov na youtube a reku to je lahke..ale len cesto mi trvalo robit dve hodiny..ruky som si necitila od bolesti a ked sa to aj s klasickym so suseneho mlika takto zle robi..tak to si radsej zaplatim a mam to bez roboty inak ideme robit so svokrou ale len taku obrovsku na plech asi dobosovu a na vrch dame zjavne nejaky obrazok s jedleho papiera ale aby som sa babrila zasa joooj sak o je o nervy :wink:
31. júl 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dík, no tak v tom byl asi problém,. že jsem dort dělala dneska celý, měla jsem si udělat korpus včera a tím krémem jsem to taky špatně natřela, no příště budu chytřejší...
@sisa.b auto je krásné
31. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka 2 hodiny jsi dělala MMF :astonished: ? no teda já to měla hotový snad za 15 minut, a to jsem to dělala poprvé? Ty dorty jsou moc krásné, jak jsi dělala ty s těmi fotkami?
31. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ten bordel mi ani nespominaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz som kuchynu upratala, tak vaham, ci si tam mam ist vyrobit dalsi :sweat_smile:
a gratulujem k ocakavanemu potomkovi :dizzy_face: ty si tusim bola septembrovka, chodili sme vam fandit z novembroviek :wink:
31. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna klasika..forma naplnila a na vrch dala jedly papier vyhrala som aukciu na mmb a poslala som tej pani fotky a bolo :wink: a potom troska kremom ozdobil aby to nevyzeralo chudobne :wink:
31. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ano september je moj oblubeny mesiac..aj ked sa maly nakoniec rozhodol pre august ale toto druhe bude zjavne september :grinning: no co ..prveho syna som xcela na vianoce 24.12 a druheho som dostala na vyrocie zasnub 19.1 :grinning:
31. júl 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka a jedna bola cokoladova druha orechova tretia capucino :wink:
31. júl 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pekne napisala som si sama sebe..uz mi hrabe :grinning:
31. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dakujem za tip :wink: to by ma nenapadlo :sweat_smile: :grinning:
31. júl 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za pochvaly :slight_smile: ja mam vzdy taku radost ked sa oslavencom pacia, snad aj vacsiu ako oni :sweat_smile:
31. júl 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, mne sa to tak dobre cita, ked ste na seba hrde :dizzy_face: ja to vobec neviem. ja som so sebou vzdy nespokojna, trochu ma ukludnia az pochvaly, ale ani to nie je bohvieco, ked mi v hlave huci - ze som to mohla urobit aj lepsie :sweat_smile:
samozrejme ked vidim nadsenie svojich deti, pre ktore peciem, tak je to na nezaplatenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam svoj najnovsi vytvor....ani nemam kedy sem pisat, ale citam pravidelne :grinning: ....a obdivujem denne :dizzy_face: :grinning: ....
31. júl 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici waw, dalsia krasna rozpravka :dizzy_face: a tie kosiky s jablckami fakt nemaju chybu :slight_smile:
31. júl 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ako ich robite? je na to niekde dobry fotopostup?
31. júl 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b na co teraz myslis,....postavicky alebo ten kosik?.... :grinning:
a dakujem za pochvalu....
31. júl 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ... dorty krááásné :dizzy_face: :dizzy_face: já bych takové postavičky ani nesvedla :slight_smile:
@nadulici prosím poslala bys mi odkaz na písmenka co máš použité na dortě? děkuji :slight_smile:
31. júl 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici tie postavicky :slight_smile:
31. júl 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici a to cierne pozadie ako robis? uz mi lezu tie nase kachlicky na fotkach hore krkom :grinning:
31. júl 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dostala som zákazku na svadobnú tortu.Idem odpadnúť.kamarátka sa vydáva a oslovila ma či jej tortu neupečiem.ja nebudem spať do septembra :confused:
@nadulici krásna torta.Fakt pekná :slight_smile: Bože to je tak piplavá taká robota,že až..Také drobné vecičky.
valionuska ked pečieš svadobné torty aký robíš najčastejšie korpus a aký krém? :confused: Viem,že sa pýtaš zákazníka ale čo sa najčastejšie dáva? :confused:
31. júl 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka si sikulka, to zvladnes :slight_smile: mne sa svadobne robia uplne najlepsie, lebo s nimi nie je tolko roboty co s 3D tortami. teda pokial si zakaznik nevymysli nejaku hovadinu :grinning:
31. júl 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej už som ju videla.Vôbec nieje ťažká len ten pocit,že je svadobná hlavná mi robí bobky v zadu :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b čierne pozadie je naša sedačka :grinning: :grinning: :grinning:
a fotopostup som nejaky nasla, ale nerobila som podla neho, lebo vsade robili najprv tela a potom ich obliekali a to by sa mi teda nechcelo...urobila si vcelku svetre- z valceka som noznicami nastrihla boky- a z toho vyformovala ruky, potom gate, hlavy atd....mm mi vytlacil z pc fotky ajetakov a isla som podla toho...potom to uz ide, ked to mam pred ocami, z hlavy by som to nevedela....
31. júl 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok