• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
Kočky,prosím vás,potrebujem dobrý,naozaj dobrý a chutný recept na tmavé cesto.Nič zložité,len aby mi to ladilo s jahodami a s tvarohovou plnkou :sweat_smile: Ďakujem :wink:
1. dec 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer je tam meno E.A. zo St.T. a je tam foto torty s kocurom,to ma zaujalo,lobo si ju pamatam odtial a jedna kniha,tak si to zrejme ty ;) si v casopise
1. dec 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to je nááádhera.. ta lodička ta je uplně dokonaláááá
1. dec 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vsetkym posielam cmuk cmuk za pacitka :slight_smile:
@1katuska73 paradny Mr.Been :slight_smile:
1. dec 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a vsimla si si na com som fotila svietnicek? aj tie prve 2? :wink:
1. dec 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja taky problem nemam, pripadne sa mi to stane s prvym kuskom ked zle nakrojim ale potom uz nie :slight_smile:
1. dec 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ano tak je to moje ,hlavne,ze mi napisali,ze mi to tam nemozu dat ked su to male fotky :unamused: tak ma to ani nenapadlo,ze tam budu musim si kupit dortomaniu
1. dec 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 no oni aj zle krájali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak je to všetko také veľmi jemné ... ako nám to doma nikomu nevadí, veď je to na jedenie, len či sa to potom nestane cudzím a bude nespokojnosť.
1. dec 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 perfektny svietnik si velmi sikovna.
1. dec 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jééééj , a vsimla? :confused: nevšimla :grinning: ale zacúvala som si , aby som zistila , že , čo , kto , kde :grinning: :grinning: :wink:
1. dec 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem vsetkym za pochvalu.
1. dec 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, predstavte si, že mi včera volali, ľudia, ktorým som robila svadobnú tortu, že práve dojedajú vrchné poschodie a že je výborné, bola tam jogurtová plnka a oni ju jedli týždeň po svadbe, po tom, čo tá torta stála celú noc na stole a bolo to vraj jedlé, no... :confounded:
1. dec 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 no ved jogurt je kyslomliecny vyrobok a v dnesnej dobe tam davaju tolko konzervacnych svinstiev, ze sa ani nedivim, ze to vydrzalo:slight_smile: len sa divim, ze to jedli:slight_smile:
1. dec 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 hmmm prudko odvazni ludia. Akoze ja to nechapem to aj bezne doma jedia jogurty, slahacky a ostatne veci po zaruke???? co nechapu ze vsetko ma svoju spotrebu a riskuju ze pre.... celu noc? Ved ked to nestihali jest mohli mrazit.... :zipper_mouth:
1. dec 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasiacik skus toto
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t=223, do celeho cesta das kakao, piect tak na 150-160 stupňov a radsej dlhsie
1. dec 2012 o 20:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova
Ďakujem,ale niečo menej komplikované? :sweat_smile:
1. dec 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ti pisem ze urobis cesto a do vsetkeho das kakao, mramorovat nemusis :wink:
1. dec 2012 o 20:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 zdenka krasne torticky ,juuu a sa ti podarili postavicky z timmihoo..ukladam na inspiraciu :wink:
1. dec 2012 o 20:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jaj zase mám čo čítať :confused: pár dní som tu nebola, a vy ste tu toho tolko popísali,že dnes vás určite nedočítam. Aspoň polaikujem a pokochám sa na vaších výtvoroch. A pridávam svoju čo bola pre sestru.
1. dec 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Ahojte kočky. Pridávam ďalšiu tortičku, tentokrát pre moju Mišku. Skúsila som mascarpone krém s tmavou čokoládou, ale mňa nejak neoslovila...
1. dec 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@woman04 Kati ja som nikdy do parizskej slahacky nedavala stuzovac..a vsetko ok..nemam problem aj pod potah dat..este mi netieklo.
1. dec 2012 o 21:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja narodeninová pre našu Veronku :sweat_smile: zas nie je taká, ako som si predstavovala, ale asi by som sa mala zmieriť s tým, že moje predstavy sa mi len tak zreálniť nepodarí :grinning:
1. dec 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (70)
@lamps je nadherna
@dm1 Dani krasny svietnik
1. dec 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ved je dokonalaaaa, co sa tebe nepaci :confused: :sweat_smile: ty si uz jak jaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka noo som, priznávam sa bez mučenia :grinning:, ja asi nebudem nikdy spokojná s mojimi tortami. Blížim sa ku stovke a spokojná som bola možno s dvoma tortami :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 možem ťa ukludniť,moj muž bežne jedáva jogurty aj mesiac po záruke...... :angry: :angry: ,nájde v chladničke a zje........ja by som to nikdy nezjedla,ale tým jogutom fakt nič neni,aspoň na vzhľad......a nikdy mu ani nič nebolo....mňa by len zaujímalo,čo všetko do toho dávajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps si mooooj clovek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. dec 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka vidíš? a mne niečo vyčítaš :grinning: :grinning: :grinning: ja viem, že nás viac tu takých "postihnutých" :grinning: :grinning:
1. dec 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ja ti nevycitam, ja sa len bavim na tom, ze je aj niekto iny taky jak ja :grinning: :grinning: lebo mm mi hovori, ze druha taka trafena po svete uz urcite nechodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
1. dec 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok