• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@pristela moja, o takom case co si to tu pisala, ja uz daaavno sladko snivala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: o tebe ale dnes ne :sweat_smile: :grinning:

@njonja naaaaaaadherneeeeeeeee normalne ze do vitriny na veky :sunglasses:
2. dec 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@njonja nádhera ako klobúk dole to určite.
2. dec 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte! Neviete mi niektorá poradiť postup na Doru objaviteľku s opičkou? :wink:
2. dec 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak idem konecne pridat aj ja svoje ani neviem za ake dlhe obdobie :wink: zbytok sm uz nestihla odfotit, co uz :wink:
2. dec 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
Ahojte, pridávam moje posledné tortičky a idem vás rýchlo dočítať. Tá "akože zvonilka" to bola hrôza, som sa hanbila tortu normálne odovzdať, moje detičky iba chodili okukávať a doslova sa rehotali, že čo som to stvorila :( a ešte som zabudla aj na uši :D
2. dec 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@1zaza ved je dobra ta zvonilka, uplne v pohode a ostatne torty krasne.
2. dec 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja torty a muffiny perfektne, a tie postavicky na muffinoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
2. dec 2012 o 15:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka krásne tortičky aj dcérka
@1zaza nádhera. to kao dokážete soraviť človeka? waw
2. dec 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 krásna
@janula.h ndáherné
@glee je nádherná inak aj ja strašne dlho trávim ča spri modelovaní. a nikdy moje postavičky nie sú pekné. tá vašA JE NáDHERNá, MáTE TALENT.
@denisak77 krásna
@reruna nádherná
2. dec 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja kks, chcela by som mať váš talent. Nádherné tortičky a tie muffiny, ja síce nemá mrada takúto tému, ale sú dokonalé. To ako dokážete vyrobiť postavičku z jedneho kusu? A tú tvár? ja keď som skúšala robiť tvár s nosom s ami to stále deformovalo. čo mám robiť, aby sa mi to nedoformovalo?? je to nádherné waw
@anda1980 krásna
@levandulka3 nádherné
@hankyt krásna aj dcérky
@jper nádherné
2. dec 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps krásna
@stankapk krásna tortička aj Miška
@mimcak krásnučká
2. dec 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yamahafazer krásne
@mamina1978 krásne psotavičky waw a aj tortičky
2. dec 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak mam dobojovane,doslova.So zapalenymi dutinami uplne labuzo, no zvladlo sa to ,este tyzden a dovolenkujeeeeeeeeem :grinning: .na tej ruzovej poschodovej, bol ten muffin, uplne iny,no do rana sa mi ta kral. glazura rozliala.Som myslela ze ma trafi, :angry: no uz nebol cas robit novy :frowning2: .
2. dec 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (67)
@njonja cista nechapacka, su absolutne uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Ja ked si predstavim, ze ma caka na nedelu snehulienka a popoluska a cele modelovat, tak mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ksichtiky vôbec neviem :confounded: ,to zas bude dilo :grinning:
2. dec 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 najkrajsia farmu aku som kedy videla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 nádherné postavicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha to nemyslis vazne ako rozlaila? nemala si ju moc riedku? ja to nechapem ved na pernicku to drzi ako prikovane aj hlavu by si s tym niekomu rozbila :astonished:
2. dec 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, prosím o radu. Máte niektorá skúsenosť s poťahovanou hmotou na tortičku Smartlex? Doteraz som robila cukríkovú hmotu a rozmýšľam nad touto. Vystačí jedno 1,4 kg balenie na klasickú okrúhlu tortičku? Aká príchuť je najlepšia? Ďakujeeem
2. dec 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imita mam rada mandlovou. A me vyjde na dve dorty a jeste kousek zbyde.
2. dec 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. baby heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp ja som už načisto zúfalá. ja súrne potrebujem na zajtra marcipán, tak so msi ho urobila z tých marsmelov. Ale v recepte vôbec neni napísané koľko tých cukríkov. Dala som jedno celé balenie 300g a toho cukru sa mi zdá strašne veľa. A nedá sa s tým robniť, veď sa tam vytvárajú tie otrasné ryhy. čo mám robiť? a tá forba mi nechce ísť dole, je stále len ružová a žltá:frowning2:
No nevadí. zase budem amť raz otrasné postavičky a kuchár bude mať ružové veci miesto bielych:frowning2:
2. dec 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádherné
2. dec 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hankyt dakujem su to moje vnučatka.
2. dec 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 na tých 300g cukríkov ide aj 3-4 až 1 kilo cukru. Farebné ich máš preto, lebo si si kúpila cukríky, ktoré nejdú umyť na bielo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imita na 22 cm tortu miniem cca 550 g smartflexu
2. dec 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 až kilo? fúha. to je akosi veľa. To prečo toľko cukru? Iné cukríky nemali, len tieto. no nevadí. Ja bielu potrebujem len na kuchárku, ale ve´d to nevadí, že bude ružová. je to pre spolužiačku postavička, tak mi i to iste odpustí:slight_smile:
2. dec 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix môžem sa ešte opýtať, akú to má trvanlivosť, keď z nej vyjde aj na 2 tortičky, môžem to odložiť a za polroka použiť? Čím podsypujete, ak vypracovávate hmotu? Netrhá sa to? Robíte z nej aj postavičky a pod.? Farbíte gélovými farbami? Ďakujem za odpovede :slight_smile:
2. dec 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ďakujem :slight_smile: a to Vám z tých 550 g vyjde len na poťah alebo aj na ozdobenie?
2. dec 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imita iba potah
2. dec 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja na tú nádheru čo si pridala neviem násjť slová, že waw :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok