• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@lussy23 podla mna tam mas vela cukru ked sa ti meli. A drsny? preosiala si cukro? aj ked to niektore kocky nerobia tak by to tym nemalo byt. riadne si potri ruky cerou a premiesavaj to znova a znova
2. dec 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľmi pekne dakujem všetkým za vaše liky :slight_smile:
2. dec 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ďakujem. no na cukor som zabudla. troch usom h odala nepreosiatého ,ale zvyšok som už preosiala
2. dec 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su prvé dve postavičky z tých čo somrobila na stužkovú pe triedu. Ostatné dám zajtra, lebosom si nechala foťák u učiteľky v aute a túto fotku mala spolužiačka na Fb. Samozrejme sú zase škaredé, ja jednoducho neviem pekne modleovať. Ale mali radosť. To je akože naša učiteľka a krsná:slight_smile:
2. dec 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@lussy23 ale to preosiatie by nemalo vadit ani pristelka to nerobi. isto si ho dala vela
2. dec 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už som nemala hmotu, tak som musela spraviť hentak tie ruky
2. dec 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ok a dá sa to upraviť?
2. dec 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 su zlatucka a sikovna..velmi, iste si ulozili aj viaceri. priznam sa, ze par tvojich mam ulozenych :wink: :sunglasses:
2. dec 2012 o 20:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 no jedine roztopit este trosicku cukrikov a zmiesat to spolu. Ale skus este tu ceru ci to nepomoze
2. dec 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hellou Kitty,minspirace zde od nějaké z vás.
2. dec 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@njonja som padla na rit :wink: :wink: :wink: krasneeeeee juuuj si neskutocne sikovnaaa
2. dec 2012 o 20:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ona drzala kraasne do spica,este som ju stetcom aj tak vselijako ponadvihovala nech je to take strapate a dala do chladnicky.Zacalo to rychle tuhnut, tak ze dam tam tu ceresnu a to asi bola chyba.Asi bola tazka a pod tou vahou sa to ako keby zlialo.Mala som to tuhe ako slak, ved sa mi to aj lyzickou tazko naberalo,naschval som to take urobila.No nic uz,nabuduce budem mudrejsia :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Na druhy den rano uz to bolo tuhe ako kamen,tak som to nechala.
2. dec 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha juuuj mozno bola chyba ze si to hned dala do ladnicky lebo glazura tuhne na vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak přidávám moje dnešní výtvory a první zvoneček, takový nepodarek, ale já se s těmi formičkymi naučím pracovat, slibuju :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@vecernicci nehces prijit malovat k nam ? ja sem zitra dam tu moji hruzu :grinning: at je tu veselo :grinning:
2. dec 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak dnes sme trošku oslavovali..trošku neskoršie :slight_smile:..už presne týždeň máme dva :slight_smile:
2. dec 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@dm1 jááááj, tak asi preto.No nevadi, aspon sa zase nieco naucila :wink:
2. dec 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ved je krasny:slight_smile:
2. dec 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 wau, dakujem krasne, to velmi potesilo :slight_smile: tnecakala som take super ohlasy. Tak mozno este niekedy samu seba ukecam na nejaku postavicku :dizzy_face:
2. dec 2012 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vie mi niekto poradiť objednávam si u Kamky prvy krát a dnes je poštovné zdarma,len treba napísať do poznámky poštovné. Ale kde to mám napísať. Ja som si dala veci do košíka a teraz tam je OBJEDNAŤ mám to stlačiť a potom tam budu poznámky ? alebo ako bojím ,že to stlačím a poznámky tam už nebudú a ja budem plaťiť poštovné.Ale inde nikde nevidím napísané poznámka. Neviem či nepíšem jak hotentot. :confounded:
2. dec 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt prosim ta na ako hrubo valkas smartflex? Podla toho, co pises, asi na tensie, vsak? Netopi sa potom alebo netrha?
2. dec 2012 o 21:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glee nema sa preco topit, ked das pod potah maslovy krem..........a valkam tak na 2-3 mm, neviem.........ale ked vidim, ze sa chce roztrhnut, tak premiesim a vyvalkam trosicku hrubsi
2. dec 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak prosim ta, kde pise, ze postovne je zdarma?
2. dec 2012 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ano, az ked budes potvrdzovat objednavku a zadavat osobne udaje, tak dole je policko poznamka...tak tam to napises :slight_smile:
2. dec 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. dec 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ahojte, tie ľaľie su nadherne, ked sa môžem opýtať z akeho materialu si ich robila a ake farby použila. tiež niečo take chcem vyskušať a neviem ako nato. ďakujem za radu
2. dec 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glee poslala som žiedosť o priatelstvo cez facebook.A potom ti pravidelne ukazuje na facebooku ich akcie .Dnes maju zdarma pri nakupe nad 20eur a pri poslaní slovenskou poštou do 10kg a do poznámky dáš poštovné zdarma
2. dec 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka Ďakujem už som sa spojila s Kamkou cez facebook,ale ďakujem ,že si si ma všimla :wink: :slight_smile:
2. dec 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emilkaaa jej dakujem za pochvalu,boli to moje prvotiny.robila som ich zo smartflexu flower,farbila som práškovými farbami žltou a červenou,to potom dalo taký oranžový nádych :grinning: :grinning:
2. dec 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 takže ked dobre chapem tak z bieleho smartflexu si si spravila ľaľie a potom farbila praškovými farbami?a tortu si poťahovala nejakou kupovanou hmotou či si robiš marshal z cukrikov? a ešte ked môžem poprosiť kde kupuješ smartflex cez aký internetový schop. dakujem za rady
2. dec 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok