• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
@nadulici tak ten Pat a Mat bol upečený pre môjho synátora :wink:
Doma sme všetci jasali nad tortou...som zvedavá na zajtrajšie očká môjho synátora :wink:

31. júl 2010 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evena maju ich v www.peceniehrou.sk , ale teraz som pozerala, ze akurat ju nemaju....
pisem ako talian... :grinning:
31. júl 2010 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadulici aj ja som tak robila hviezdne vojny notebook predomnou a ja modelovala. :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tessa dufam, ze sa mu bude pacit....potom napis ci chutila, to je najdolezitejsie.... :dizzy_face:
31. júl 2010 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka a, ze ako dobre sa to potom robi...aspon teda mne to velmi pomoze....
31. júl 2010 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadulici no osobne si myslím, že Maťovi bude stačiť to, že tam je Pat a Mat a nedovolí tortu ani rozkrájať :grinning:
Zajtra sa ozvem :wink:
Jasné aj mne to pomohlo ked som kukuč robila :grinning: :grinning: :grinning:
@tessa a ako ste docestovali domov, v pohode?....nezarosila sa vam?
s rozkrajanim torty je to u nas podobne - svokra by najradsej vsetky pchala na pamiatku do mrazaku :grinning:

tak ako na potvoru sa mi teraz ta rastlinna slahacka paradne vyslahala :angry: jovokrem s broskynami mi MM ofrflal, ale aspon viac ostane :grinning:
1. aug 2010 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule, kde kupujete potr. farbivo na tortu? ja osm malej chcela urobiť lienku, lenže problém zohnať potr. farbivo. ani vo velkých obchodoch, ani v malých, ani v drogerke a so sviečkami to bolo to isté..takže namiesto lienky bol len kopček s lentilkami - moja fantázia sa akosi nepretrhne- s ružovým vymodelovaným mackom, ktorý do druhého dna fotenia akosi "spadol".ale radosť bola velká...a aj moja, že sa marcipán s marshmalow podaril:slight_smile:)
1. aug 2010 o 06:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zas vas idem pochvalit.Uzasne ste

@tessa jej som rada ze si nasla pekarku a torta je uzasna.Maly bude mat isto radost.Nezabudni fotit a potom dat foto na FB.Chcem vidiet ako sa bude tvarit ked ju uvidi

@susika ja som praskove kupovala vzdy v Tescu a sem tam gelovky v Lidl ale tie mi moc nesadli
1. aug 2010 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@susika praskove maju skoro vsade- aj u nas v malom obchodiku a urcite v Tescu som videla a v Kauflande na 100%....
ja pouzivam gelove z netu napr.- www.pecenie hrou.sk ..s tymi sa pracuje velmi dobre a da sa s nimi aj malovat po povrchu ak by si chcela syte farby...
1. aug 2010 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
tak ja hlasim, ze sa zakaznicke auto pacilo :slight_smile:
v noci som este narychlo robila tu nasu a to uz som jednym okom spala, tak pri kritike prosim zohladnit ten fakt :grinning: skusala som jovo-krem s broskynami, tak som velmi zvedava, ako bude chutit
1. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siso, ten je krásný!!!! :dizzy_face:

Jak jsi dělla ten "vzorek"? Naředila sis potahovku a stříkala sáčkem? A tulipány jsou nádherné!!!!
1. aug 2010 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa.b jakú chceš kritiku.Moja ty sa tak haníš a take krásne torty máš,že sa to vypovedať nedá.Prečo sa tak kritizuješ?Hmmm...? :grinning: :grinning:
No ja mám môj broskyňový košík hotový.Len tej cesty sa strááášne bojím.Neviem čo urobím :frowning2: :frowning2: :frowning2: Bude mi lúto ked sa roztopí :frowning2: :frowning2: Trápila som sa dva dni
1. aug 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdenallicka dakujem :slight_smile: ale tie tulipany vobec nie su vypracovane, ani neboli stuhnute, tak sa mi to nedalo poriadne naaranzovat a o 4tej rano uz sa mi ani nechcelo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzor som striekala sackom a je to len zafarbena bielkova hmota ako na pernicky. pri tom mi uz aj moja mala nocna sova asistovala, drgala, prsty pchala do torty... :grinning: ale ved je len pre nas a bolo mi luto nechat ju neozdobenu
1. aug 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka waaaw, ten kosik je nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to si rucne vypletala? velmi pekny vyplet ma. a tie broskyne su pecene, ci si obalovala puncovinu? fakt krasa.

a ja nie som nikdy so sebou spokojna, vzdy to moze byt lepsie :grinning: a konkretne tuto som ani neuhladzala, pred potahovanim sa mi chladila asi 20 minut, len som to tam vsetko naplieskala, takze tak :grinning:
1. aug 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak ta moja zakaznicka bola uplne uzasna, vela veci mi doniesla zo svojej zrusenej cukrarne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mozem zas skusat :grinning:
1. aug 2010 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby super torty... perfektne :wink:

@sisa.b zavidim taku zakaznicku :grinning:
1. aug 2010 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka aj ja mam robit buduci tyzden svadobnu, postahovala som si nejake obrazky pre inspiraciu, tak snad ju zvladnem :sweat_smile:
1. aug 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem.No mne dala kámoška fotku akú chce.Hodím vám tu potom link a mi poviete či to je len obyčajná biela farba.
@sisa.b hej moja to som plietla ručne dakujem.Broskyne sú pečené.Ved som včera hodila FOTKU KáMOšKE LEN S BROSKYňAMI MI NEVERILA,žE TO NIESU OZAJSTNé BROSKYNE :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka my sme dostali ako svadobnu kosik s broskynami. ale tie neboli pecene, teda aspon podla mna. chutili tak zvlastne, akoby grilazove a potiahnute boli mliecnym marcipanom. som sa ich nevedela dozrat :grinning: tortu som rozdala, ale broskyne som si nechala doma :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
opravujem - boli to marhule. este asi spim, 4 hodiny su pre mna nejak malo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa.b ved ja som jej pred tým navrhla,že na popravku jej upečiem biely košík s broskyňami.A ona mi povie,že ona chce svadobnú tortu odomna.No som na riť spadla skoro. :grinning: :grinning:
1. aug 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/?q=svadobne/svadobna-v-bielom-15
Baby takú chce.Je to iba biela farba?Nieje tam žiadna perleť? :confused: Nepríde mi komplikovaná
1. aug 2010 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka a my mame kde detailne foto s broskynami? :slight_smile:
a aku chce tu svadobnu?
1. aug 2010 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka tak si ma predbehla :grinning: ja tam vidim len bielu. a ked si urobis kvety vopred, tak to v pohode zvladnes :wink:
1. aug 2010 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Si aj ja myslím,že by som to mohla zvládnuť. :wink:
1. aug 2010 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa.b to nebolo detailne foto.To boli broskyne na poly dokončené a bordel na stole.Len ona si nevedela predstaviť aké broskyne to robím. :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2010 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka ok, mas odpustene :grinning:
1. aug 2010 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok