• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@eliska22 ako tak pozerám idem si urobiť ešte fotku bez tých topánok v zadu :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 suprová a to máš vše z MMF i ty barevné věci nahoře?? Máš krásné barvy. :wink:
7. dec 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja sú perfektníííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@eliska22 nádherne farebná .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@daducha
díky, áno všetko z MMF :wink:
7. dec 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jaj babulky, ze aky som mala telefonat : potrebovala by som tortu na stredu.No a ja ze najblizsie mam volne 5.1.,na ten termin vola velmi pozde . A ona, prosim vas ako pozde,to je aky problem ist do obchodu a nakupit veci .A je to specialna objednavka, velka torta .No co som jej na to mala povedat. Tak keby ste nevedeli,u nas staci nakupit potraviny a torta je hotova :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@jakelina akurát tie veľké lentilky sú lentilky :grinning: :wink:
7. dec 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak aj ja dávam svoju prvú :grinning: :grinning: :grinning: taká som bola na ňu hrdá, piekla som ju dcére k meninám pred 2 rokmi :grinning: :wink:
7. dec 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@jakelina tá je superná, to by sa páčila mojej dcére, rada maľuje :slight_smile:
7. dec 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja tak tie muffiny nemaju chybu..., krasny mikulasovia :dizzy_face:
7. dec 2012 o 14:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mozno mi to niekde ubehlo. Aky pomer bielka a cukru davas prosim? Dakujeeeem :slight_smile:
7. dec 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádherné tortule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha aj tak to tusm stale nma na aduskinho plameniaka, ci co to pani chcela, ze si na to pocka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja prva podla internetu,kedze ja nemam ziadnu fantaziu a tak ma to pri nej chytili,ze chcem stale viac a viac a postavicky nie su vsetko da sa urobit krasna torta aj bez modelovania a neviem modelovat :frowning2: potiahnute MMF na prvy krat sa mi s nim robilo dobre potom pocase uz nie :slight_smile:
7. dec 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@daducha 100 bodovééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 myslíš na perníky?? Já to nevážím, dělám odhadem, holky dávají váhu bílku a vynásobí 5,3 a tolik cukru. Snad jsem to nepopletla, kdyžtak mě opravte.
7. dec 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 no jak ja :sweat_smile:
ja som isla jak na istotu do tej novej galanterky v trznici...lebo som ich tam pred 2 tt okukavala..a kravka nekupila :rolling_eyes: ze sak na co, ked nemam taku zakazku, nebudem si minat...a mali vo vsetkych farbach bodkovane!!! a dnes dojdem...a prd :rolling_eyes:
mali len zltu, oranzovu, ruzovu, zelenu...a cervenu nie :angry: :angry: :frowning2: a ked uz mam cervenu bodkovanu Minnie, nemozem tam dat ruzovu stuhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak bodkujem aj ja :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: pracicka na hovado :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Našla jsem postup na ty medvídky. Děkuji všem za snahu. Dávám sem, třeba se bude někomu hodit.
http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=653
7. dec 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@daducha moja ja teda fakt nechaaapem, preco si okamzite vsetko nepolozila a nebezala na nakup :grinning: :grinning: :grinning: a potom tete len zavolala, ze ma nakupene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
babulky prosim vas , aka je toto ozdoba, viem ze kralovska glazura alebo bielkova poleva, ale to je velky obluk, okolo malicke obluciky a pod nimi je co? uz si idem oci vyocit a neviem co tam je...
7. dec 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina myslela som polevu :slight_smile:
7. dec 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak v tejto ano, v tej, kde je od januara 2013 nie:frowning2: tak si to este aspon takto vyuzijem:slight_smile:
7. dec 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 Podľa mňa sú to len nahusto robené súbežné čiarky :wink:
7. dec 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja a co myslis , ten kruzok nad hlavkou tiez zlaty, ci strieborny ?............ Chcela by som aby to nevyzeralo tak detsky....., lebo je to pre starsich manzelov...... :confused: :confused: :confused: mimochodom velmi nabozensky zalozenych :pensive:
7. dec 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 spíš zlatý bych řekla
7. dec 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja naaaadherne tie muffinky :dizzy_face:
7. dec 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Dakujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a toto je moja prvá :grinning: A pozor, to sú len odlesky, bola hladká, takmer dokonalá na to, že bola prvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a neklamem :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@eliska22 pekná tortička a nádherné farby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. dec 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ruky mi zachvilu odpadnu :grinning: potom poprosim tip ako si zjednodusit pracu, ked sem hodim hotovu torticku :sweat_smile: :rolling_eyes:
7. dec 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok