Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
eliska22
7. dec 2012
@eliska22 ako tak pozerám idem si urobiť ešte fotku bez tých topánok v zadu 😃 😃 😃
jakelina
7. dec 2012
@eliska22 suprová a to máš vše z MMF i ty barevné věci nahoře?? Máš krásné barvy. 😉
daducha
7. dec 2012
@njonja sú perfektníííííííí x-) x-) x-)

@eliska22 nádherne farebná .. x-) x-) x-)
eliska22
7. dec 2012
@jakelina
@daducha
díky, áno všetko z MMF 😉
daducha
7. dec 2012
Jaj babulky, ze aky som mala telefonat : potrebovala by som tortu na stredu.No a ja ze najblizsie mam volne 5.1.,na ten termin vola velmi pozde . A ona, prosim vas ako pozde,to je aky problem ist do obchodu a nakupit veci .A je to specialna objednavka, velka torta .No co som jej na to mala povedat. Tak keby ste nevedeli,u nas staci nakupit potraviny a torta je hotova 😃 😃 😃
eliska22
7. dec 2012
@jakelina akurát tie veľké lentilky sú lentilky 😃 😉
eliska22
7. dec 2012
tak aj ja dávam svoju prvú 😃 😃 😃 taká som bola na ňu hrdá, piekla som ju dcére k meninám pred 2 rokmi 😃 😉
eliska22
7. dec 2012
@jakelina tá je superná, to by sa páčila mojej dcére, rada maľuje 🙂
luciahromadkova
7. dec 2012
@njonja tak tie muffiny nemaju chybu..., krasny mikulasovia x-)
drobec33
7. dec 2012
@jakelina mozno mi to niekde ubehlo. Aky pomer bielka a cukru davas prosim? Dakujeeeem 🙂
eliska22
7. dec 2012
@daducha nádherné tortule x-) x-) x-)
ajka82
7. dec 2012
@daducha aj tak to tusm stale nma na aduskinho plameniaka, ci co to pani chcela, ze si na to pocka :-p
lokalistin
7. dec 2012
moja prva podla internetu,kedze ja nemam ziadnu fantaziu a tak ma to pri nej chytili,ze chcem stale viac a viac a postavicky nie su vsetko da sa urobit krasna torta aj bez modelovania a neviem modelovat 😞 potiahnute MMF na prvy krat sa mi s nim robilo dobre potom pocase uz nie 🙂
pristela
7. dec 2012
@daducha 100 bodovééééé 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mizulienka
7. dec 2012
@eliska22 nadherna
jakelina
7. dec 2012
@drobec33 myslíš na perníky?? Já to nevážím, dělám odhadem, holky dávají váhu bílku a vynásobí 5,3 a tolik cukru. Snad jsem to nepopletla, kdyžtak mě opravte.
pipka
7. dec 2012
@ajka82 no jak ja :-N
ja som isla jak na istotu do tej novej galanterky v trznici...lebo som ich tam pred 2 tt okukavala..a kravka nekupila 8-( ze sak na co, ked nemam taku zakazku, nebudem si minat...a mali vo vsetkych farbach bodkovane!!! a dnes dojdem...a prd 8-(
mali len zltu, oranzovu, ruzovu, zelenu...a cervenu nie ]-( ]-( 😞 a ked uz mam cervenu bodkovanu Minnie, nemozem tam dat ruzovu stuhu :-p
tak bodkujem aj ja :-N :-N 8-( pracicka na hovado :-p :-p :-p
jakelina
7. dec 2012
Našla jsem postup na ty medvídky. Děkuji všem za snahu. Dávám sem, třeba se bude někomu hodit.
http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=653
pipka
7. dec 2012
@daducha moja ja teda fakt nechaaapem, preco si okamzite vsetko nepolozila a nebezala na nakup 😃 😃 😃 a potom tete len zavolala, ze ma nakupene 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
bzucinka2
7. dec 2012
babulky prosim vas , aka je toto ozdoba, viem ze kralovska glazura alebo bielkova poleva, ale to je velky obluk, okolo malicke obluciky a pod nimi je co? uz si idem oci vyocit a neviem co tam je...
drobec33
7. dec 2012
@jakelina myslela som polevu 🙂
njonja
7. dec 2012
@mimcak v tejto ano, v tej, kde je od januara 2013 nie😞 tak si to este aspon takto vyuzijem🙂
ankiki
7. dec 2012
@bzucinka2 Podľa mňa sú to len nahusto robené súbežné čiarky 😉
mamina1978
7. dec 2012
@njonja a co myslis , ten kruzok nad hlavkou tiez zlaty, ci strieborny ?............ Chcela by som aby to nevyzeralo tak detsky....., lebo je to pre starsich manzelov...... =-) =-) =-) mimochodom velmi nabozensky zalozenych |-|
jakelina
7. dec 2012
@mamina1978 spíš zlatý bych řekla
pralinka25
7. dec 2012
@njonja naaaadherne tie muffinky x-)
mamina1978
7. dec 2012
@jakelina Dakujeeeeem x-) x-) x-) x-)
vlada111
7. dec 2012
a toto je moja prvá 😃 A pozor, to sú len odlesky, bola hladká, takmer dokonalá na to, že bola prvá 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...a neklamem 😃 😃 😃
lamps
7. dec 2012
@eliska22 pekná tortička a nádherné farby :-N :-N :-N
ajka82
7. dec 2012
ruky mi zachvilu odpadnu 😃 potom poprosim tip ako si zjednodusit pracu, ked sem hodim hotovu torticku :-N 8-(