• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 tie sú prenááádherné..úžasná práca :slight_smile:
9. dec 2012 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako zienky klbouk dole pred vami co takto fungujete kazdy vikend a robite tie kraaaasne torticky...ja robim len pre nas, ale ako mam dost.....tahat taketo nocne kazdy tyzden....to asi tazko..... dobruuuuu noc
9. dec 2012 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps úžastná, tie slúchadlá sa ti inak podarili... :slight_smile:
9. dec 2012 o 01:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 prosím ťa mám otázku ohľadom perníkov, potierať po upečení, alebo pred a celým rozšľahaným vajcom, alebo žĺtkom? A ešte koľko prosím ťa dávaš sódy, lebo ty ichmáš krásne rovné , mne vždy vyskočia také malé bublinky a ma to dosť hnevá. ďakujem
9. dec 2012 o 02:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ..bola som prekvapená z toho ,čo čítam..nejdem ti už nakladať..dievčatá ti už napísali toho veľa a ja sa k ich slovám len pripájam...aj sa k tortám moc vyjadrovať nemôžem ,nakoľko sa tomu nevenujem a za celý život som ich spravila 5,pritom naozaj poťahovanú len teraz v apríli aj vďaka radám šikuliek ,ktoré trávia nad svojím zlepšovaním hodiny a prebdené noci,popri práci a starostlivosti o deti ..nezaslúžia si závisť a osočovanie z klamstva a pod...rada sem chodím práve preto,že sú tu ľudia ,ktorí sú ochotní pomôcť,čo v dnešnom svete až tak bežné nie je..ale to nie je o pečení,ale o celkovom prístupe k životu..za svoj neúspech nemôžeš viniť niekoho úspech..píšeš ,že ideš maturovať..si mladunká a život máš pred sebou..aj keď by si sa tortami neživila,to nie je koniec sveta...môžeš piecť ,ak je to tvoja láska, pre ľudí,ktorých máš rada a bude im šuma fuk,že je krivý poťah a úspešná budeš v niečom úplne inom...pekný deň a hlavu hore :wink: ..ospravedlňujem sa za dlhý monológ :zipper_mouth:
9. dec 2012 o 02:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@lussy23 dakujem....ani ti neviem ako je to malované,to jej robila kamoška k narodkám,tak som sa nestihla popýtať :grinning: :grinning:
9. dec 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje posledné tento víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@pipka ano mám zvlášť chladničku ale mne sa do nej zmestí max 6 toriet menších aj viac....to ja si rozvrhujem aby si po ne došli vtedy a vtedy, lebo nemám miesto na dalšie :slight_smile:
9. dec 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no uz som sa zlakla, ze vysulas 12 tort za vecer a nasukas ich vsetky do chladnicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
takto je to v poraaadku :sweat_smile: :grinning:

ja musim najst rychlo nejaku detsku vianocnu...sak ja uuplne zabudla na moje krstniatko :sweat_smile: :frowning2: sak on ma buduci tyzden narodky a ja ani tucha aku tortulku mu spravim :sweat_smile:

nemate nieco vianocne pre deti? nejake mikulasikovsko, tucniakovsko-snehuliakovske asi :confused: :slight_smile:
9. dec 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka Janka, mám takéto :wink:
9. dec 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte kocky.. ja sa neviem vynadivat.. uzasne torty a tie medovnicky a chalupky super.. ste sikulky.. :slight_smile:)))
@yukki vobec nevadi, som rada, ze niekoho inspirujem.. urcite sa tvojim detom pacila, ved je od mamicky.. :slight_smile: ja som tiez zaciatocnicka.. este nemam na ostatne kocky, ale velmi ma to bavi a snazim sa..
9. dec 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no šak to je pohoda :grinning:
a uložené mám takéto niečo....
9. dec 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka ja mam tieto: :slight_smile:
9. dec 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@dm1 tie tvoje medovníčky sú úžasnéééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 nadherne vsetky, to mi rozum neberie urbit take mnozstvo za jeden jediny vikend.
A tiez nechapem, ako mozes modelovat sucasne s finishovanim torty, ved to by som vobec nespala a ako ti tak krasne drzia tvar ked hned davas na tortu, napr ten kon je uplne fantastikus :wink:
9. dec 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Taaak, jsem se aj ja rozhodla...na vanocnich velkou navstevu urobim svoji prvou marcipanovou tortu v zivote:grinning:, shanim vsechny potrebne informace, a hlavne potreby kde nakoupit..poradite link, kde jsou lacne a kvalitne alebo primo prodejnu v BA?
Nejake uzitecne info, ktere je treba vedet a dodrzovat pri tvorbe torty? Korpusy delat doamci alebo kupujete smes?
9. dec 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj výtvor pro synka k 1. ročku. :slight_smile: Ještě se mám hoooodně co učit. :sweat_smile:
9. dec 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@dadka212 to akože ze tento týždeň? Žena ty si inak besná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pridávam ďalsiu moju krivú do zbierky :rolling_eyes: je na oslavu 60tky , no číslo nan nechceli len nápis , múdro, múdro :sweat_smile: ani ja si nebudem prosiť pripomínat aká som už stará :sweat_smile: Jediné podmienky boli- krivá, príchute a nápis , vsetko ostatne nechali na mna a vcera si jedna známa objednala torticku tiez zo slovami možes si robiť čo chces :sweat_smile: huráááááá :sweat_smile: :sweat_smile: ale nakoniec som z nej aspon námet vytiahla :grinning:
9. dec 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (73)
@dm1 ty si tuším nadčlovek. Krásne perníčky.
9. dec 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nááááááádhernááááááááááá!!!!!!!!!!
9. dec 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja by som urobila len tú s koňmi a mala by som na víkend dosť. Viac by som ani nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tie zimne inspiracky su tak neskutocne kraaaasne !!!! to budem musiet urobit! aspon jednu malinkatu asi ako darcek urobim brachovi s rodinkou ked pojdeme ježiškov vymieňať :grinning: ved tomuto sa neda odolat !!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Inak holky ja ked napr. robim polevou na tortu tak myslím pri tom na @dm1 :grinning: ked farbim hmotu tak na @dadka212 :grinning: :grinning: a ked robim nejaky velky kvet tak na @lamps :grinning: :grinning: a vela inych , už mi asi šišinuje , sa vám musí neskutočne štikútať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: / @pipka nem boj na teba zas myslím po nociach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /
9. dec 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@pristela nááádhera
9. dec 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no a ja som robila včera krabicu a celý čas som myslela na teba :grinning:
9. dec 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 šílenééééé nádhera Ty si že waw :slight_smile: :wink:
9. dec 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, dlho som tu nebola, už pečiem len výnimočne, tak sem až tak často nechodím :slight_smile: pridávam tortičky ktoré som robila už dávnejšie a jednu ktorú som robila tento víkend, je to tá na 90-tku :slight_smile:
9. dec 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@pristela ta kriva nema chybuuuuu WAUUUUUU!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ukladam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, moja dnesna....Pipidlhapancucha v zime...
9. dec 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
@mamina1978 jeeej ty si zlata :dizzy_face:

@njonja tá je zas neskutočnááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ach ja milujem tieto tvoje "tématické" úžasné
9. dec 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok