Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
simasa
9. dec 2012
Mala som zameskanych 30 stran, tak sa ospravelnujem za oneskorene likovanie 😃 este 9 musim docitat...
simasa
9. dec 2012
A este musim napisat, ze by som potrebovala skolenie na to, ako sa modeluje "rit" - lebo ten moj chudak spiderman vypadal ako poserkany 😃
bzuco
9. dec 2012
moja prvotina....nespackala som to, tak som rada 😃...a bola aj jedlá 😃
lamps
9. dec 2012
@simasa 😃 😃 😃
dm1
9. dec 2012
@lussy23 stale sa pytas ozaj na to iste. Stale ako pekne potiahnut - ved sme to tu uz x-krat a priamo tebe napisali je na nete x videi kde to presne vidis ak nestaci citat uz neviem veru co viac k tomu napisat.... postavicky detto :-p
dm1
9. dec 2012
@dadka212 super si sa riadne namakala! a konika formicku si si robila sama ci od Martina?
vlada111
9. dec 2012
@njonja užasná pipi, nádhera
eliska22
9. dec 2012
@bambula1307 a to sú tuším tie svadobné ich top postavičky, majú ich na každej torte 😃
luciahromadkova
9. dec 2012
dnesna, len tak pre nas zostal korpus a najvacsiu radost mal z mikulasa nas drobec 😉
bambula1307
9. dec 2012
@eliska22 😃 😉 ..som sa pobavila.. lusy nemusi mat mindraky, iste by krajsie spravila, tomu verim 😉
anibas
9. dec 2012
pekný večer dievčatá - tak som sa prekonala a t.r. som ozdobila "až " 3 medovníky - viac už nedám :-p :-p :-p chcela som si vyskúšať výšivku 😉 😉
dm1
9. dec 2012
@bambula1307 ty kokos to co je ze pat a mat 8 cm za 24 eur. sa zblaznili????? nechapem ze to niekto aj kupi :-o
dm1
9. dec 2012
@anibas jeeeejo ide ti to krasne preco tak maaaaaaaaaaalo?
aduskatt
9. dec 2012
@dm1 ja som tu stranku pozrela, no des a hruza
lucula73
9. dec 2012
@dadka212 tá prvá sa mi páči,niečo mám aj ja,uvidím,čo zbucham.........ďakujem 🙂
blcha
9. dec 2012
@anibas kraasne odpadavam to sa musim naucit 😉
dm1
9. dec 2012
kocky nemate ulozene nejake pekne masiny sijacie myslim singerky? take tie na stvorcovom alebo obdlznikovom podklade. A este radu ako na to aby mi to drzalo a pouzila som co najviac jedleho :-p
micmo
9. dec 2012
Ahoj holky, tak po dlouhe dobe se sem dostavam..
Mela jsem ted hodne hekticke obdobi, nemoci v rodine, peceni, manzel skola,ale uz je lip a snad do Vanoc bude jeste lepe.
Muffinky do skolky, prvni objednavka cukrovi a nakonec dort pro mladou slecnu s vilou BLOOM. Pro me do ted neznama postavicka,modelovani jsem se bala,hlavne obliceje a kridel,ale mam pocit, ze to nedopadlo az tak spatne,co myslite?? Neni to sice dokonale,ale holcicka byla nadsena 🙂
Preji vam hezky zbytek adventni nedele.
bambula1307
9. dec 2012
@dm1
@aduskatt veru zienky oci my vypadli..akoze toto by som sa ozaj hambila tolko pytat. A kuknite po com maju cajove pecivo..tomu sa vravi kseft 😉
aduskatt
9. dec 2012
@bambula1307 aj ta prva cervena svadobna torta stoji za to...a ze 20 dni dopredu objednat.........
muffinka8
9. dec 2012
@anibas wooooooooow, neskutočné 🙂 sánka dole šéfe 😉
bambula1307
9. dec 2012
@aduskatt Adi a vies ty aka drina je vypichnit tou vypichovackou tie margaretky a gerbery? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aduskatt
9. dec 2012
@bambula1307 no ved prave🙂
anibas
9. dec 2012
@dm1 lebo pracujééééééééééém 😃 😃 😃 😃
bambula1307
9. dec 2012
@anibas

@dm1 dievcence vy ste medovnikove sikulkyyyyyyyy krasneeee medovnicky.

Chvalim vsetky vase nadherne torticky, len som leniva vypisovat kazdej zvlast..,takze klobuk dole..moc peknucke...je to tak laska s sladkemu remeslu sa neda oklamat a vysledky vravia za vas 😃
mizulienka
9. dec 2012
@anibas uplne dokonale 😉
glee
9. dec 2012
Ahojte, torticka pre moje dievcatko k 1. narodeninam 🙂 Je to moja prva poschodova a celkovo 5. torta v poradi. Dole je pribinacikovy krem s visnovym frutafilom a hore vanilkovy krem s bananom.
mizulienka
9. dec 2012
@glee nadherna 😉
bambula1307
9. dec 2012
@glee velmi peknucka , sikovna maminka si 😉