• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@glee krasna.. :slight_smile:
9. dec 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 já neumím poradit takhle přes internet. Postup na potahování jsem si pustila tento a podle toho jsem dělala dorty.
http://eshop.timidekor.cz/potahovani-dortu-hmota-white-icing.html
Postavičky já dělám strašně málo, když už nějakou udělám, tak se mi žádná nelíbila, tak s tím nepomůžu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja mam takuto ulozenu
9. dec 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@79zuzana drzime si palce :slight_smile:
9. dec 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@glee krasne a ten pribinackovy musim vyskusat..mnam... :grinning:
9. dec 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 to kukam ako puk... a toto http://www.cukrarenarriba.sk/default.aspx?p=catalogdetailpage&product=172&l=SK ... pismenka uctovat si zabudam ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eliska22
@dm1
ako podla mna najhorsie je ,ze ona sa tu lutuje a "zavidi" a strasne to chce vediet a potom ked sa jej @pristela opytala citas to tu vobec povie,ze nie necitam len si pozeram obrazky ,tak ked ja nieco chcem vediet tak studujem skusam a co ja viem co :confounded:
9. dec 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monikapo to co to je trapne,ze za psimenka extra platis ako sa cudujem,ze maju objednavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas Nadherna praca!
9. dec 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina děkuji za odpověď :wink:
@lamps děkuji...a to jsi obarvila kokos práškovou barvou, nebo jsi koupila už obarvený? A nezlob se, že tě s tím zase otravuji, zvlášť když už se to tu tedy probíralo...
9. dec 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2012 o 22:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@njonja ta pipina je perfektna a ten napad uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2012 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ta pipina je perfektna a ten napad uzasne :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2012 o 23:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to je detail :grinning: . Aj ja od zajtra pracujem tak som zvedava ci si vobec tu chalupku dokoncim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 torta lienka z tej stranky cisty des ... A by ma hlavne zaujimalo ako moze mat 23 cm potiahnuta torta 1300g ? A ze za 32 eur. Neskutocne.
9. dec 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, vsetky som Vas tu citala a citala a citala, raz som Vas tu aj nazlostila, lebo som chcela odpoved hned :pensive: , ale dakujem ze si radite a tym pomahate aj zaciatocnikom, ste tu sikulky. S pomocou Vas som upiekla prvu tortu pre synceka, druhu pre sestricku a tretiu dnes pre brasku :slight_smile: a samozrejme prve medovnicky :wink:
9. dec 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@jenie123 @dadka212 @lamps babulky moje milene mooooc dakujeeeeem za super tortulky, vsetko mam ulozene, tak snad nieco zbucham :dizzy_face: ale na takuto torticku sa vyslovene tesim...taku detsku zimnu som este nerobila, tak tu si vychutnam :wink:
10. dec 2012 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja som doteraz sedela v kuchyni na vianocnymi kolacikmi....aaale mam polovicu napecenu :sunglasses: tak som spokojna..uz len vanilkove rozteky, gulicky a makovniky :wink: to uz je pohoda :wink:
10. dec 2012 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Pekný večer,tak pridávam konečne môj výtvor, 1x som niečo modelovala,...nechcite vedieť ako dlho..ten rušeň asi 3 hodiny (na figúrky použitý čiastočne MMF .-)..1x smartflex a 1x gelovky :slight_smile: pre môjho Tominka k 1.roku :slight_smile:...na
Ďakujem za cenné rady ,hlavne rýchle večerné od @pipka a @lamps -nakoniec som tam šupla jedno to Ole na 3 šľahačky a mala som kľud na duši :slight_smile: ..nemala som zelenú,tak som miešala žltú s modrou a keď som mala stres,čo z toho bude-bolo to krásne mramorové,ale taká tráva asi nemôže byť..môj muž mi kričí z izby,že prečo som nespravila vláčik v zime,nemusela som farbiť :grinning: :grinning: :grinning: ..ale nakoniec sa to pekne spojilo.. :dizzy_face: ..snáď sa časom zdokonalím,už si neter na január poprosila tortu a je jedno akú :slight_smile:
10. dec 2012 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@luciahromadkova jéj dakujem moja torta ako inšpiácia teším sa :sweat_smile:
10. dec 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas bože obdivujem ťa nádhera
10. dec 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja idem na taku zimnu tucniakovu tento tyzden.. uz sa na nu velmi tesim.. :slight_smile:
10. dec 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujem, no formičku som si vyrobila, ale sa mi rozpadla už po prvom použití :sweat_smile: ja som nevedela ako toho koňa urobiť, tak som to zaliala celé a potom som to rozrezávala....no ja si nebudem nič vyrábať sama, radšej počkám na Martina kým urobí on :sweat_smile:
@glee tá je nádherná :dizzy_face:
@anibas ja milujem tieto krásne medovníčky...prekrásne :dizzy_face:
10. dec 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina ale vôbec sa nezlobím, kokos som zafarbila práškovou farbou, dôkladne som to premiešala a tráva bola na svete :wink:
10. dec 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja sa teším na výsledok :sweat_smile: ja nahováram našu Terezku na takú zimnú tortičku lebo má narodky vo februári, ale ona mi rozpráva len o koníkovi :grinning:
10. dec 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@woman04 tortička sa ti podarila super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dec 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko prajem... :wink: Tu je moja víkendová. Nevyrovná sa vašim, ale aj snaha sa cení. /Mne sa nepáči.. :angry: /
10. dec 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Kocky poradte...ako robite pivonky?dakujeeeem
10. dec 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja uzasnaaaa, ja odpadavam!
10. dec 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, tak tu sú moje minulotýždňové....
10. dec 2012 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok