• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela vidis...naco sa ho pytas...mala si mu ju spravit ako prekvapko a mas po starostiach :sweat_smile: :wink:
11. dec 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ved mu sprav toto a okolo daj zimnu prirodu a do auta psika :wink:
11. dec 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte dievcata, neviem ci uz niekto daval info o tomto obchode ale ak nie tak si pozrite maju tu lacne vypichovace a podobne veci na zdobenie a vsetko v akcii http://www.hypernakup.biznisweb.sk/e-shop/domace-potreby-bytovy-textilspace-bag/kuchynka/ ja som akurat dnes dostala balicek od nich, rychle dodanie.
11. dec 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha tyhle jsou takové jednodušší a není tam moc modelování.
11. dec 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka prave prisiel ted za mnou a videeeeeel !!!! a krici , ano, ano , takeeeto , aaale musi byt dnu torta a pan vodič a my dvaja ako vystupujeme a platime mu peniažky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: prosim ta keby mu urobim podla seba a nepoviem mu , by bol schopny na oslave mi ju ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela a nezapomeň, ať mu svítí světla a má nastartovaný motor, kouří se z výfuku atd... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikula2 jojo, ja som davala, tiez mi rychlo poslali tovar:slight_smile:
11. dec 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dnu musi byt vyrezane, ale naozaj vyrezane a tam sediet vodič!!! a bude drzat jednou rukou volant a druhou mu budeme platit peniazky ako budeme vystupovat....pomoooooooooooooc, kto mi urobi objkednavku torticky na 5.1 ??? :grinning:
11. dec 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela foto - torticka od @anibas dufam, ze nehnevaaaa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak mu urob taketo, vodica tam posadis lahko , nemusis nic dnuka vyrezavat...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: :grinning:
A pekne starozitne to vyzera tiez, taky starodavny kabri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@pristela syn si taky naporousel, nekolik naplni. Uplne presne vedi co chteji. :grinning:
11. dec 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 aky perfektny kon, naco by tebe bola formicka, Dani?! :wink: mne sa veru taky nepodaril. a to mnozstvo tiez klobuk dole

@dm1 Danka, tie tvoje medovnicky su uplne naj, naj, naj..... to tazko aj komentovat vystizne :slight_smile:
11. dec 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222, cosi mam ulozene, len neviem ci pre chlapa zrovna
11. dec 2012 o 15:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha tak skus teda tucniacika, tu je video, uz som ho tu mnoho krat davala, je tam aj stromcek a snehuliak video , tak to by si mala zvladnut :wink: :slight_smile:
A tvoj macko ? skus este raz a hod foto. Na dvojke su tiez nejake postupy na macka :wink: :slight_smile: A mozes pismenka mena nalepit na vymodelovane male farebne kocky z hmoty...... :wink: a mas dalsie krasne deko k torticke .............. To zvladnes urcite.....a ked nie si si ista , hod foto a urcite ti aj ostatne dievcata pomozu odpovedou , co vylepsit, ci ocka posunut, nostek zmensit ...atd...... :wink: Uz sa tesim co vytvoris, drzim palceky :dizzy_face: :slight_smile:
Tucniacik
http://vimeo.com/2153021
Stromcek
http://vimeo.com/329899
Snehuliacik
http://vimeo.com/328871
11. dec 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@karaa Ludka moja, ja som si ju vyrobila :grinning: síce sa mi už rozpadla, lebo som ju poobrezovala kade tade, som sprostá zaliala celého koňa a nevedela som ho odtial nijako dostať :grinning:
11. dec 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. dec 2012 o 15:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mamina1978 musí byt so strechouuuu :grinning: :grinning: :grinning: nesmie byť kabrio, i ked nechapem prečo, bo kabriolety miluje :angry: asi aby som to mala ťažšie :angry: a jasne , ze musí byť červené!! lebo ta farba sa najlahsie namiešava :P
11. dec 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
11. dec 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 takze to bola jednorazova formicka :grinning: no ale vysledok stoji za to, perfektny je, aj cela torta :wink:
11. dec 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky.. dnes som si spravila minnie.. co na nu poviete? Moze byt, ci ju mam este nejako prerobit?
11. dec 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@pristela akeho ty mas nenarocneho syna :slight_smile: moj si zmyslel, ze chce tortu vlka, akoze 3D ale nech stoji na nohach a nie lezi ci sedi :grinning: :grinning: :grinning: Ale stacil mu jeden moj pohlad a ze este sa vlastne rozmysli aku chce tortu :sunglasses: :grinning:
11. dec 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no Kubko pozná svoju maminku, vie, že je neskutočne šikovná, tak tomu prispôsobil aj svoje požiadavky :grinning: :grinning: :grinning: a na cene ste sa už dohodli? :grinning: :grinning: :grinning:. Môj Jurajko chce tortu s planétami, narodky má v januári, tak už by som mala začať uvažavať .... a vraj nesmú byť rozprávkové, ale také skutočné :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Osúravedlňujem sa, za svoje príspevky. Bola som jednoducho v depke a nevedela so msi pomôcť. Už je to trochu lepšie a ďakujem za podporu a za radi. už sa na mňa nehnevajte. prvýkrát som mala takú depku
11. dec 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@karaa dakujem moc :dizzy_face:
11. dec 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ale prosím ta ake rozmyslanie !!!! pch takeho vlka zvladnes lavou zadnou :grinning: :grinning:
No u nas mal bežat obrovsky kon popri tom aute :grinning: on mi este povedal že ked mi je to ťažké nech mu teda žiadnu tortu nerobím! a ked nieje torta tak niesu narodeniny!!! a on bude mať 6rokov stále a stále bude plakať bo on chce už mať 7 !!!!

@lamps cena :grinning: jo prisiel za mnou, ze: maminka a nemohla by ta moja torta stať len 250€ na miesto tych 750€ ? pjosííííííííííím :sweat_smile: si pamatam tie planetky si spominala a hrozne sa na ne tešííííím :dizzy_face:
11. dec 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@blcha ja mam nieco taketo:
11. dec 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pristela no ty sa tešíš, horšie je to so mnou. Jurko je maximálne kritický, príde a povie: "No, mamina nehnevaj sa, nechcem sa ťa dotknúť, ale toto ..... a začne kritika. Potom ma pre istotu stisne a dá mi boštek, aby si to u mňa nepokašľal."
11. dec 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@patrikmisko krásna @tinamk krrásne
@1zaza nádherné sú tie postavičky
@bambula1307 krásne medovníčky. ja som iež používala taký celefán asi pred dvomi rokm ia bol fakt úžasný. len škoda, že už taký neviem zohnať. @jper krásne dielka
@mojmacik krásne
@cestovatelkaandrea krásne
11. dec 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @aduskatt @muffinka8 @eliska22 @dm2 @pipka ospravedlnujem s aza moje deprsívne príspevky. bola som v depke a nemyslela so mto tAK
11. dec 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Kazdy ma raz za cas take zle obdobie, mozno az depresivne :cry: :cry: :cry: :cry: Tak ale teraz hlavu hore :wink: :sunglasses: a ukaz nam ako sa z tyzdna na tyzden zlepsujes. A uz ani jedno negativne pismenko nenapis !!!! Prosim !!! :wink: :slight_smile: Vymodeluj kazdy tyzden aspon dve postavicky alebo zvieratka a prezentuj nam to tu , nech ti mozeme poradit, co by si mohla vylepsit alebo zmenit. :wink: :slight_smile: My si najdeme cas ti konkretne poradit pri kazdom tvojom pokuse. A tak aspon mozes pozorovat, ze sa budes z tyzdna na tyzden zlepsovat. A nie ze zase sa budes upinat na nejakom tvojom neuspechu, ked sa ti nejaka modelovana figurka nevydari podla tvojich predstav , lebo u kazdej z nas sa stane casom , ze nam nejaka figurka vobec ale vobec nejde. Tak sa treba sustredit na veci, ktore ti pojdu a tie postupne zdokonalovat. Neboj ....na buduci rok , ak sa budes snazit a trenovat, tak sa budes na tychto clankoch , ktorymi si sem prispievala len smiat , a budes pysna na seba , co si za rok dokazala. Taaaakkkk a teraz modeluj !!!!!!!! Cakame uz netrpezlivo na tvoj dalsi prispevok, samozrejme foto modelovania, aby sme videli ako sa snazis, a ze to naozaj chces . Drzim palcekyyyy cmuk moja snaz sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
11. dec 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Ahoj holky,
prosím potřebovala bych prosím postup na Tygra a Prasátko od medvídka Pů. Prohlídla jsem foto postupy ale tam je jen medvídek. A nějaké inspirace na celý dort. prosíím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok