• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@nika1985 ja si myslim, ze to bude aj dost malo, skus si akoze naznacit na forme, ze na olko by si to nakrajala, ale na pre 6 ludi robim min primer 20.
11. dec 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ja som včera skúšala pribinák, upiekla som 20 cm korpus a bolo na 1x prerezané a ešte aj na vrch a boky torty, takže ak budeš poťahovať a pribinák dáš len dovnútra, bude ti pol dávky na 2x prerezanú stačiť.
A myslím, že pre 6 ludí je akurát, ak predpokladám, že budete mať aj niečo iné na jedenie než len tortu.
11. dec 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ahoj, ja keď robím 18 cm priemer a plním 2x, tak mi presne úplne stačí normálna dávka.. teda z jednej smotany na šľahanie.. takže mne by to nestačilo :wink:
11. dec 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki perfektny je
12. dec 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata par inspiracii............................................ :wink: :slight_smile:
VIDEO NA INSPIRACIU:::::::::::: PERNIKOVY DOMCEK
http://www.youtube.com/watch?v=zb_Rpyeldt4&feature=related
SABLONKY NA PERNIKOVY DOMCEK
http://www.wunderweib.de/media/redaktionell/wunderweib/aufeinenblick_2/pdf_5/knusperhaus.pdf
OZDOBNA TECHNIKA AJ NA PERNICKY A LINECKE :::::::::::::::::::::
http://www.youtube.com/watch?v=sKjM7Wm845w
VIDEOPOSTUP NA PERNIKOVY DOMCEK
http://www.youtube.com/watch?v=TjoHNwEi-nU
NIECO PRE POKROCILYCH :wink: :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=FJ5QRo19RY0
12. dec 2012 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. dec 2012 o 01:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 Tá Macko Pu je uplne nenormalne krasna na zožratie :slight_smile:

Baby prosim Vás, budem robit stvorec 30*30 , chcem ho 2x naplnit, kolko pribinaku budem potrebovat? Bude stacit 1 apol davky, cize 3 slahacky a 750 tvarohu atd a kolko to bude +- vazit? Chcela by som cca dokopy aby mala 5 kil.
Dakujem
12. dec 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky pridávam moju prvú popôrodnú :grinning: No veru to bola nočná mora, ale nakoniec bolo najhoršie to odhodlanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
a ešte naša tortička najmenšia :slight_smile:
12. dec 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@vlada111 tá teniska je uzasna, uplne ako ozajstna :slight_smile: Ale aj tak sa mi viac páči tá druha tortulienka :slight_smile:
12. dec 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 suprova je ta topanka a este krajsia je druha torticka :dizzy_face:
12. dec 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 tak to je dokonalé!
A to malé najmenšie je úplne najdokonalejší výtvor.
12. dec 2012 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 tá teniska je perfektná ale mne sa oveľa viac páči tá druhá roztomilá tortička :slight_smile: ... inak gratulujem ku dcérke a prajem hlavne veľa zdravíčka :slight_smile:
12. dec 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ja z teba umrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nike je dokonalá ako ozajstná a malá kráska ani nehovorím dokonalá :dizzy_face:
12. dec 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 vidím, že aj vy budete mať prírastok, drž sa, nech všetko dobre dopadne :wink:
12. dec 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Bombovaaaa je ta teniska , no ta druha torticka je prenadherna, skoro ako ozajstna............ ziva :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 obě dortičky úžasné :wink:
12. dec 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ďakujem :slight_smile: ... som na rizikovom tak sa musím šetriť, takže už ani nepečiem, len výnimočne ale snáď po pôrode sa ku tomu vrátim :slight_smile:
12. dec 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 dokonale tortulienky, neviem sa na ne vynadívať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: najma na tu druhu :dizzy_face: juuuj sa tešim ako si ju postiskam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela mojka, no ja milujem Vianoce, a ako sa na ne tesiiim, tak aj chcem aby uz bolo 5.1. a budem tu obdivovat to tvoje auto so soferom s natrcenou rukou a teba ako mu platis...a este ti padla penazenka a mince sa rozkotulali po zemi, kubko ich zbiera a pes mu skace po chrbate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaaaj uz aby to bolo :sweat_smile: :grinning:
12. dec 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jaj mne dnes zrusili objednavku na jednu total nezazivnu tortu s logom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: som hnusna ale ja som sa taaak potesila :sweat_smile: :sweat_smile: chvaaalabohu nebudem musiet zas vyrezavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
sak este ich mam aj tak dost, sa utortujem buduci tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. dec 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach, ja ta taaak milujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@vlada111 neskutocne krasna nike , ale že WOOOOOOW :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a malinka , no co ti budem pisat :grinning: vsak vies - uuuuužasnaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 je perfektnááá
12. dec 2012 o 10:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 nádherná je malá, blahoželám, nech ste zdravučkí
12. dec 2012 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 tá druhá je najkrajsia zo všetkých tvojich tortičiek :wink: a nike je parádna
12. dec 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 nemam slov, ani na jednu ani na druhu :wink: uzasne. :wink:
12. dec 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, potrebujem sa s vami poradit :wink:
na co mam prihliadat pri kupe kuchynskeho robota, alebo ktore znacky su take, ze ozaj overene?

mali sme taky stary a teraz som mlela orechy a smrad jak delo, asi som spalila motor :confused: to budu zasa reci :fearful:
12. dec 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka
@elienka dakujem baby
@wera.g dakujem pol davku som myslela jednu smotanu na slahanie :slight_smile: ja normalnu davku ratam 0,5kg tvarohu a dve smotany takze v pohode mi to vystaci.
Ale asi spravim vacsiu som si to v noci rozmyslela to by som nevedela asi ani ozdobit take male :slight_smile:
12. dec 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcela by som vas poprosit nemate nejake vianocne inspiracie s mackami totiz ta navsteva miluje macky a ja ich tak nenavidim ale musim sa odosobnit len nic co by sa mi pacilo som nenasla. Dakujem pekne je to pre 50rocnu pani
12. dec 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ako robíš dokonalé torty, tak rodíš aj dokonalé deti :slight_smile: :wink:
12. dec 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok