• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
baby mne uz asi nacisto sibe, aku ma ma chut salko? taku troska kyselkavo sladku?
ja odkedy ste sa bavili o tych kyslych salkach, ta mi nejako divne chuti... :confused:
14. dec 2012 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dajna11 dakujem krasne :wink:
14. dec 2012 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina ahoj :slight_smile: robila som včera tie zázvorky, ale myslím, že som to totálne pokašľala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ako cesto vyzeralo fajn, aj som to nechala deň na plechu, ale keď sa to upieklo :sweat_smile: :grinning: :grinning: vôbec mi to nechutí :confused: zázvoru som tam dala dosť a vôbec ho nie je cítiť. No ale skúsila som, nevyšlo :grinning: dnes už stvrdli, takže po čase zmäknú ako majú. Ale tá chuť :fearful: cítim tam len múku a cukor :unamused:
A ešte foto pre pobavenie :grinning: :grinning: nemala som žiadnu vykrajovačku tak som len tak narezala.
14. dec 2012 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@muffinka8 to mě mrzí, nám to chutná a jak se odleží jsou výborné. Když otevřu krabici, tak to zavoní tím zázvorem a skořicí. Tak alespoň víš, že příště nemáš zkoušet. :wink:
14. dec 2012 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka kyselkavě asi ne :unamused:
14. dec 2012 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina teraz som otvorila dalsie 4, co sa spolu varili a vsetky su take....ale zvlastne, lebo tak cudne chuti iba zvrchu, odobrala som vrch a stred je uz uplne ze sladky, to nechapem :confused:
14. dec 2012 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka tiez mi pride ze kyselkave by nemalo byt :confused: . ja som vcera 5 plechovic varila tak dufam ze budu Ok dost by som ich aj potrebovala :zipper_mouth:
14. dec 2012 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka no tak to su presne tie kysele lebo to je iba na vrchu a ked to odoberies uz nie. ale ja som sa to vzdy bala pouzit. ono niektore smrdeli uz ze ozaj brutalne az ma natialho z toho :zipper_mouth:
14. dec 2012 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina robila som len z pol dávky a dala som čajovú lyžičku zázvoru, málo? :confused:
Ale šak dobre že som skúsila :slight_smile: aspoň viem, že nabudúce treba iný skúsiť :slight_smile:
14. dec 2012 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina a obycajne postovne by co stalo, len u nas to neviem najst...
14. dec 2012 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@muffinka8 to je dost ta lžička, uvidíš jak se odleží, třeba vám to zachutná. Já jsem dávala lžičku zázvoru na celou tu dávku a to těsto bylo hodně štípavé. Možná jsi měla nějaký špatný sáček zázvoru, to je dost silné koření.
14. dec 2012 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 fakt nevím, ale na shopech bývá napsáno že do zahraničí poštovné 150,- korun
14. dec 2012 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak holky krtek hotoff, odovzdaný, musím dať cafe, bo takto ráno :sweat_smile: hore , sa mi oči krížia :grinning: Puberťák je v škole , tak musim kuchynu ja po sebe upratať, vsak to iná hrôza :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo , žeby som počkala na drahého ? :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2012 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (63)
@pristela perfekný je :wink:
14. dec 2012 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina záhada :slight_smile: a to som sa ešte tešila, lebo dobrý zázvor mi muž kúpil, silno to voňalo a som sa bále, že som to prehnala. Ale keď sme to chutnali, tak ja som len tak véééľmi máličko ho cítila a aj to som sa musela sústrediť :grinning: a on vôbec.
14. dec 2012 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
14. dec 2012 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela ved je krasny co chces, uzasny :slight_smile:

baby a daju sa biele tie diamanty nejako zafarbit na cerveno?
14. dec 2012 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps nemusi byt cerveny:wink: Klidne jiny, ale aby to slo obarvit prirodni surovinou:wink:
14. dec 2012 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tygrous jedině hnědý kakaem obarvený
14. dec 2012 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina Kdyz ta hneda se mi zas moc nelibi, to pak tak nevynikne:grinning::grinning: Ale moc diky za rady. Nakonec asi bude precejen cerveny, vyslala jsem manzela do obchodu pro tu barvicku:wink:
14. dec 2012 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na želanie :wink:
14. dec 2012 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (31)
@bzucinka2 a keby si si kúpila isomalt a vyrobila diamanty? možno by ťa to vyšlo aj lacnejšie ako kúpenie a poslanie z ČR
14. dec 2012 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, chcem sa opytat videla som tu niekedy, ale neulozila som si, krasnu jednoduchu torticku na krstiny s krizikom navrchu... nehodite mi fotku? alebo nejake pekne inspiracie na krstinovu, uplne jednoduchu.... :dizzy_face:
dakujem :dizzy_face:
14. dec 2012 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 ty vánočně laděné mufinky jsou nádherné, ale musí to být tedy pracné!
14. dec 2012 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 aale, síce tieto postavicky su milé, no ako torty ich nerobím moc rada a tak to pak aj vypadá :frowning2: , a este pre male 3rocne dievcatko, ale tak ked chceli :sweat_smile:

@dm1 Danka chaa, a predsa uz mam zamiesene medovníkové, tie tvoje male svietniky mi spavat nedajú!!!!! take ich mas kraáááásne, skoda ze nebyvas blizsie by som nemusela takto vymýšlať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale nedalo mi to a predsa som to cesto skusila mixerom a parada vymiesalo :dizzy_face: :dizzy_face: ted som si nakreslila sablonu na kostolík :dizzy_face: a idem na to , len prosim ta na kolkatke ich mam piect ? :confused:
14. dec 2012 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela perfektny.. :slight_smile:
14. dec 2012 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela ja peciem tak na 180-200 podla toho ake velke. ono pri svietnikoch to mas jedno lepsie ked su tvrde ako kamen :grinning:. sa moc tesim na vysledok! este dovalcim tie 2 posledne torty v tomto roku a mozem zamiesit dalsie cesto :sunglasses:
14. dec 2012 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby pridavam jednu vianocnu araňu na objednavku, kedze po mne nikto vianocne torty nechce, tak som si to vymyslela takto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2012 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (32)
@dm1 no ja mam dnes robit ten kamion , ale mna ked chyti nieco ine tak vsetko ide stranou :confused: ako vcera krtko :confused: som o 20 vecer este len korpusy piekla a dnes to vidím tak isto :frowning2: bo vsak medovnííííčky musíííím :dizzy_face: :dizzy_face: vcera som zas vymyslala toho andela do swapu, tak mi rozum inde behal nez po krtkovi abo kamione :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty mas predstih, medovniky uz ani nemusis piecť , ach idem zas ocumovat tie tvoje domky :dizzy_face:
14. dec 2012 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@florentina no veru dosť...asi zvýšim cenu :grinning: :grinning: :grinning: ,potom síce nik nebude chcieť a ja sa budem nudiť :grinning: :grinning:
14. dec 2012 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok