• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@njonja tento si este neskusala?nemky ho robia stale ja som ho chcela skusit,ale nemam rada cesto, ked tam je maizena tak som este neskusila
http://tortentante.blogspot.de/2011/06/aprikosen-marzipan-schichttorte-super.html
16. dec 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps zajtra tam pojdem , mrknem ci budu mat a crnknem ti , oki ? a poslem ti pak hned aj tu ciernu farbu.

Holky ak by ste nahodou nevedeli @lamps Andrejka je uuužasna žienka !!!!!! normal si odtrhla od srdca a zachranila ma s ciernou farbou zo svojich zásob :dizzy_face: este raz Andrejka , kujeeeeeeeeeeeeeem -polovica krtka je tvoja práca!! :grinning:

@dada2007 sa nerehoc , bo ti nedám čo ti chcem dať !!!!!!!!
16. dec 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lokalistin dnes je strieborná nedeľa, tak áno aj na budúcu by mali byť na zlatú, inokedy nie, dnes boli všetky obchody otvorené :wink:
16. dec 2012 o 17:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krásny @boise krásna
@lienka_1 nádherné škoda zjesť
16. dec 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som diliniiiii :sweat_smile: :zipper_mouth: sak ja este do vianoc 7 toriet(z toho 1 poschodova) :rolling_eyes: no konec amen... a mozno jedna poschodka na 26teho... no potom do noveho roku len zerem s vylozenymi nohami... a 2heho zacinam znova pre moje baby a manzela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 no ma to netrklo
16. dec 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2012 o 17:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ďakujem
@janula.h krásne tortičky aj synček
@sisix nádhera
@simasa nádherná
@lokalistin ďakujem, na šparatku ju nemám. prpichovala som tleíčko, ale potom som šparátko dala preč.
@alenv ja síce nemám rada henten film, ale tortičky sú nádherné
@ajka82 ďakujem
@79zuzana ďakujem @mizulienka krásny
@flowerfairy krásna tortička aj macko
@1zaza nádhera
@dm1 nádhera
@kohutovci krásna @aduskatt krásna
@janula.h krásna
@elienka ďakujem za radu @nelly75 krásna
@niobe63 krásnučká
@mima1311 je krásna
@dadka212 krásne dielka
@katulkaaaaaa krásne výtvory
@jper je nádherná
@1katuska73 krásne
16. dec 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 prekrasne :dizzy_face:
16. dec 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
akoze uplne mimo temy ale vytesujem sa, ze sa vyhnem nakupnemu sialenstvu a zhananiu maska a zeleniny na poslednu chvilu...vsetko objednane cez net, este aj domov pod nos mi to dovlecu...........pohodlnost moja, neopustaj ma:slight_smile:
16. dec 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte, pridavam svoje dve torticky z piatich poslednych v tomto roku. Obe na zelanie.Normalne sa mi podarilo dodrzat svoj slub a pred Vianocami s tortickami spomalit. A ze fakt dobre rozhodnutie.Vcera sme stihli s babami vianocne trhy a este teraz vecer sa z toho liecim :grinning: .No to tak vyzera ked niekam idem raz do roka :grinning: .
16. dec 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Holky huráááá už ich mám aj jáááá :sweat_smile: :sweat_smile: moje prvééé svietničky :dizzy_face: a prvé biele plochy :grinning: niesu 100% ale ja mám z nich obrovskú radosť :dizzy_face:
@dm1 Danka mooooc ti dakujem za inšpiraciu, vdaka tym tvojim nadheram som sa k nim dokopala :dizzy_face: a hlavne velke sladké díky za cenné rady a ochotu , si andel !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky ja som taka rada, že ste tu a že je takato tema a hlavne , že mam vydrž čítať všetko :grinning: inak by som teda isto nedostala chuť skúšať tieto svietniky , no ked ste tolko pisali o medovníčkoch a pridávali fotoše, namotali ste ma :sweat_smile:
16. dec 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@pristela sú nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásné
16. dec 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela juuuuj tie su nadherne :dizzy_face:. Ja som tiez dnes dalsich 6 zbuchala :slight_smile:. Mas vykrajovacku na kvet - svietnik? ja som zhanala nebola
16. dec 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jo mam , som kupovala vacsiu aj tuto mensiu /asi 16cm má/ ale uz nepamatam odkial :confused:
no ja uz viac robit nebudem , nestiham :frowning2: aj ted sa mi ozval bracho z polskych tator ze v utorok dobehnu že či mu nenapeciem stedrak aby im tam vzal , že take neznajú :rolling_eyes: a ja toto nemam naplánované :frowning2: :frowning2: :frowning2: aaach
16. dec 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin som ti to nafotila aj s tým čo z toho vzniklo, len mi baby poraďte ako to nadpájať, aby to nebolo vidno. Ja som to robila tak, že som dala trochu vyvaľkanú hmotu na formičku a prešla valčekom,išlo to super, len ako dosiahnuť dlhý pás. Neviem či to pôjde takýmto spôsobom aj ukladať jeden za druhým :confused:
a mám tu aj tú krajku od Martina, myslíte, že by sa do toho dal použiť aj sugervail, či ako sa to píša a ten istý problém, ako to nadpájať, aby to bolo pekné, keď to chcem na celú tortu???????
16. dec 2012 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela ooooo Žanetka, dobre sa to číta :grinning: :grinning: :grinning:, moc ďakujem za ochotu aj za pochvalu až sa tu červenám, sa hanbím :grinning: :grinning: :grinning: a vitaj v klube úžasných žienok, určite ich je tu dosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a svietničky máš nádherné, tí tvoji chlapi doma by ti mali rúčky denne boskávať a na rukách ťa nosiť :wink:. Inak Janka si ešte nebola pre tých anjelíkov, má toho v robote veľa, ale dnes som si ich pozerala ja - sú neskutočne krásni a tí malinkatí sú úplne bomboví, majú krásne tváričky.
16. dec 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, dnes sme mali oslavu narodenín nášha najstaršieho syna, má ich síce 23.12., ale vždy ich oslavujeme skôr, jednak preto, aby si užil darčeky :slight_smile: aj preto, že tesne pred sviatkami sme sa nevedeli rodina zosúladiť a stretnúť na oslave. a tu jeho tortička
16. dec 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Prosim holky date mi nekdo recept na korpus a krem co mate odzkouseno,ze je to moc dobre? Korpus mam jakstaks dobry,ale chci zkusit lepsi a krem jsem mela super,ale chci zkusit neco noveho. Moc dekuji. Vase vytvory jsou nadherne :slight_smile:
16. dec 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 dakujem ti no dufam,ze dokonca tyzdna tam este nieco zostane
16. dec 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEM vsetkym dievcatam za pacitka, moooc ma potesili :dizzy_face: !

@pristela existuje nieco co chytis do ruky a pokazis :grinning:? NIE! Su prekrasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..
16. dec 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 dortík je krásný, tak to jsi chudě ležela na Štědrý den v porodnici?? Mohl taky dva dny počkat :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 kolko stoji tá formička mašličky? musím poveriť mm že pod stromček
16. dec 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky moooc dakujem za vsetky páčitka :dizzy_face: ste úúžasnéééé :dizzy_face:
@lamps och moje nervy, ty si skumala anjelov ? :confused: ted vies o vsetkych mojich chybách :fearful: ale kuš, že som ich ja vakuovo nezabalila :grinning:

@kacenika ale jasne, vela pokazim a pak hodne maskujem :sweat_smile: ja nemam veci uplne bezchybne, ani sa o to nejak nesnažím, nieje na to cas, maznat sa so vsetkym tolko a ani by ma to nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@mariann2 oo tak to blahozelaaame k narodkam , torticka kraaasna :dizzy_face:
16. dec 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mima1311 Dakujem :dizzy_face:
16. dec 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pro Lucinku k svátku.Přála si růžové srdíčko a na něm medvídka Pů
16. dec 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning:, ale nie, môžeš kľudne spať :grinning: :grinning: :grinning: majú len jednu chybu - sú bezchybní. Máš krásnu čistú predcíznu robotu. Veď to som ti písala, už keď si robila babuľku pre moju Veronku. A môžeš mi veriť, mám aj okuliare, tak vidím dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jej tie su kraaasne.
16. dec 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok