• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@nelinka0401 uričtě můžeš, šup s ní na mrazák. Já rozmrazuji v lednici, ale můžeš i při pokojové teplotě. Po rozmrazení, před použitím, znovu vyšlehat!
18. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina super,dakujem pekne.nechám ju potom radšej pustiť v chladničke :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela k tym postavickam zvoniky ja ked som si este nepiekla pre nas tak som objednavala torty pre nas hlavne pre maleho a tam ked som chcela viac postaviciek alebo nejaku vacsiu tak som si za nu musela extra zaplatit. naposledy ma vysiel vymodelovany krtko sediaci v aute 10 eur mimo torty. takze na tvojom mieste by som tie postavicky ocenila bokom a teta nech si premysli.
18. dec 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elienka no to ano... su dost rozlicne ceny... ja som dnes bola konecne v meste u nas a dajake som si pokupila ..u nas su take librovky obchody ze vsetko je za 1 libru... takze aj formicky uz nejake mam... a je to super, na internete by ma to vyslo min.. 2 az 4 lib. tak som usetrila... ale ked pojdem na svk..tak pokupim tiez dajake.. este cakam na par pomocok z netu a ide sa nato... :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 ty jo tolik cukrovi, obdivujem te
18. dec 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 peknučká
@tremonti krásna
@lokalistin krásnučká
@pipka pekné tortičky
18. dec 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix dakujem :slight_smile: ked som to este v novembri slubila tak som si nevedela predstavit kolko toho budeee :slight_smile: A teraz viem ze to bolo prvy aj posledny krat taketo pecenie:slight_smile:
18. dec 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ HOLKY, POTREBUJI PORADIT. CHCI DELAT MALYMU CITRONOVOU NAPLN A .........NEMUZU NIKDE SEHNAT CIT. PUDINK. DA SE TO NEJAK NAHRADIT? CI NEMATE JINY RECEP KDE SE NEPOUZIVA PUDINK??? MOC VEM DEKUJI
18. dec 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 ja delal jen sousedce cca 1,5 kg
18. dec 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásna @elen83j peknučké. na jednej torte je také koliesko a tam je havko, čo to je?
@mamina1978 krásne bábenká

@ju11i na to že je prvá je nádherná aj tie tučniačiky
@rachel36a krásne myšky
@muffinka8 ďakujem. mne sa s malými zle robí. ale pokúsim sa. a ja mám rada na postavičkách aj an tortách nereálnosť, gulaté očká, guľatý nosík. Proste aby to nevyzeralo ako skutočný človek, to tam môžem rovno dať porcleánovú figúrku:slight_smile: ale tie očká a nosík budem robiť teda menšie. ďakujem za rady.
18. dec 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby robil iste uz niektora rafaelo gulky? mate nejaky osvedceny recept? neviem sa rozhodnut, ci robit zo suseneh mlieka aleb salka
18. dec 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka me se posledni dva roky nepovedl ten z mleka. MAm ted recept ze salka od vecernice a vsem moc chutnaji, ja davam prednost tem z mlika. Ale ja mam smulu, pac jsem tele :grinning:
18. dec 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix budes taka dobra a napises mi aj jeden aj druhy recept? dakujem krasne :wink:
18. dec 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja robievam a je to so suseneho mlieka ak chces najdem ti recept viem ze tam idu aj tortove oblatky podrvene
18. dec 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 vieš, ale ani tá baletka nevyzerá ako živý človek, ale ako taká milá bábika. A proporcie sú dôležité. Keď spravíš malú hlavu, nemôže nos zaberať veľkú časť. A veď aj tá baletka má guľaté očká.
18. dec 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix skus tento pozret ci sa pozdava http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23263 mozno aj do torty sa da pouzit
18. dec 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja vecerna zabavka:slight_smile:
18. dec 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@ajka82 @sisix tento lemon curd som robila a je famoozny, ja by sm si s tym vedela predstavit tortu
18. dec 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt paradne :slight_smile: ... o jednej v noci mozno uz aj ja zavesim moju vecernu zabavku :grinning:
18. dec 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ja som ho tie zchutnala :dizzy_face: len som ho este v torte nevidela, preto pisem ze mozno aj tam...
18. dec 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja im este musim dorobit lyze a chcem gule na stromceky, ale to az zajtra, ked to uschne a dam foto az hotovych torticiek:slight_smile: az niekedy cez vik
18. dec 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandľové hviezdičky ... aspoň niečo sa mi podarilo :grinning:
18. dec 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@aduskatt snehulaciky aj ja budemd delat:slight_smile: muzem otazku, ajk si udelala ten bily marcipan, ci to je z fondanu?
18. dec 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 dekuji, zlata
18. dec 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ok, prosim te a jaky korpus by si k teto chuti zvolila. Kter by dobre ladil? Dekuji
18. dec 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka je to Smartflex :slight_smile:
18. dec 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a to co je a kde se to sehnat? da s etim potahnout aj torta?lebo mam v planu neco takehoto stvorit jako svuj dort:grinning:
18. dec 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
ahooj baby chcem sa spýtať ktorá ste z BB ? jedna kámoška si chce nechať upiecť tortu a nechce ju viezť z PP takže ak máte niektorá záujem tak napíšte do IP :slight_smile: diky
18. dec 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka da sa to kupit v eshopoch a je to na potahovanie........kuk stryko google:slight_smile:)) fondanova hmota
18. dec 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt hej hej, nemam problem kouknout ale nekjdrive se zeptam, ci se s tim da aj potahovat :wink:
18. dec 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok