• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
ahojte
idem robit karamelovy krem zo Salca, uz mam Salco uvarene a vychladnute, musim cakat do zajtra kym ho zmiesam s margarinom?
6. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca ja ked chcem robit plnku ten isty den ako salko varim, tak aj ked je uz vychladnute, strcim ho na hodku-dve do mrazaka - lepsie stuhne a aj plnka je potom tuhsia
6. aug 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa ok dik...:slight_smile:
6. aug 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik - krásna. To sú narcisy, však?
A ja budem o pár dní piecť tú lienku. nemáte nejake inšpirácie?
6. aug 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 jé díky,ono to jde poznat? :grinning: Jo narcisky.
6. aug 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja som minitortu potiahla a deti sa teraz zabavju so zdobenim :slight_smile: som zvedava na vysledok. synovi som kusok pomohla, dcere som vnukla nejaku inspiraciu a maju z toho velku radost :dizzy_face:
6. aug 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja mam pripravene kvietky na nedelnu torticku, sama sebe si na narodky..:slight_smile: len tie listky su take divne, matne, chcela by som ich lesklejsie, neporadite? robila som ich bez listoveho vyrezavatka, len co som mala na medovniky, a potom som ich roztlacala a tak
6. aug 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca, nadherne su
6. aug 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca krasne kvetinky :slight_smile: ja som potierala brectanove listky olejom ,aby sa leskli.

idem naukladat na tortu tie vytvory a pofotim, co tie moje deti dokazali :slight_smile:
6. aug 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca dokonaleeeeeeee
6. aug 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b a cim si ich potierala, mozem maliarskym stetcom?
6. aug 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je vysledok :slight_smile:
6. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b jeeeeeeeeeej no mas nadane deti..krasa :wink:
6. aug 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b uzasna torticka. velmi sikovne deticky.
6. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej sisa krasna torticka :slight_smile: a deturence sikovne mas tiez :slight_smile:

ja by som potrebovala pre inspiraciu a nemozem najst ...asi spatne hladam naaaaahodou dievcatka moje zlate maaate doma ulozene fotky kde su torty s trubickami po obvode????lebo chcela by som nejaku taky vykuzlit a chcem inspiraciu co navrch okrem jahod :grinning: a popredu.............dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem vaaaaam :grinning:
6. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
čítam že je tu reč ohľadom karamelovej plnky zo Salka ... mám jednu otázočku, robíte tento krém s maslom alebo napr. aj s Herou či Palmarinom?
6. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b nádherná práce
6. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik jj neco podobneho jenom neco jineho jako dekoraci .....abyc vedela co zvolit misto jahod ....diiik moc :wink: :slight_smile:
6. aug 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita jo bez jahod,já to četla jern letmo :sweat_smile: a co mandarinky?
6. aug 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 ja davam len maslo, u nas margarin nikto nelubi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zakaznikom tiez nikdy nebudem robit inak. mne margarinove torty hrozne smrdia
6. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevim to se trochu bojim neb ma to byt jako pro tchana budeme oslavovat a oni moc nemusi ten potah tak sem si rikala ze tribicky by byly dobre ale jahody uz sou po sklizni a nevim chce to neco objemne jako ty jahody...nevim asi nejake ruze udelam kdyztak skusim cokoplatelinu a bude :sweat_smile: :confused:
6. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ja som mala taku kdesi, len tam bol mix ovocia
6. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b absolutny suhlas co sa tych margarinov tyka... raz jedna tortarka na TOM napisala, ze keby chceli zakaznici margarinove torty, tak si ich idu objednat do cukrarne a nie k nam :wink:
6. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita broskve z kompotu,mnam
6. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita Dovolím si nesobecky ti nabídnout jeden můj dort.. jen tak pro inspiro..:slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53208&user=157696
6. aug 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ten dělat já,tak ho sním dřív než ho dodělám,tiramisu miluju :grinning: nádhera
6. aug 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som od poslednej zakaznicky dostala fakt krasne cokotransfery :dizzy_face: vraj ich chodila kupovat este do francuzska. su ine, nez sa tu predavaju. len sa bojim, aby sa mi to neroztopilo :unamused:
6. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita Jo a ještě se mi moc líbí dort s trubičkami kolem a nahoře jen tak naskládané karamelové ozdoby... :wink:

http://www.mimibazar.sk/tisk_receptu.php?id=4992

Anebo bych obalila v karamelu různé ořechy a ty pak navršila doprostřed dortu..:slight_smile: Anebo je jen tak poházela po povrchu..:slight_smile:
6. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok