• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@lokalistin Krasne vianocne sviatky aj tebe prajem...... :slight_smile: Aj stastnu cestu na SK a spät......... uz sa tesim na kafcoooo :wink: :grinning: :grinning: ( aj bez masliciek ) :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 děkuji a možná je to surovinami, že tam neseženeš to co se do cukroví dává tady??
20. dec 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dakujeeem moc :dizzy_face: ja fotím tak aby neboli vidno nedostatky :grinning: inak je ich tam dosť....ale tak čo už je to ovocné a nejako sa mi hýbali nedalo sa mi to pekne obrezávať, hold nie sme v amerike, že dávam suché korpusy :sweat_smile: ale pre mňa je najdôležitejšie, že oni boli veeelmi spokojní tak som aj ja :grinning: ja nie som skromná som kritická a teda ja som bola max spokojná asi len s 10 tortami vždy sa dá čo zlepšovať :slight_smile:
oči mám hnedé :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Jezinku ty si zlata, ale to nieje surovinami na 100% :frowning2: , lebo moja mamina , ked u nas bola 2-3 krat sme robili spolu a s DE surovinami , a boli mnamkoveeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . No ked som minuly rok robila sama, tak des a hruza.... :frowning2: :frowning2: Vyhodila som trojitu davku na linecke, este som si fandila, ze ked sme piekli s maminou, tak to slo sup sup, takze urobim hned z troch davok naraz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No po mieseni cesta uz vyzeralo cudne, pri valkani sa rozpadavalo a pri peceni zcvrkavalo, tak som smarila cele cesto do kosa :angry: :angry: :angry: :angry:
20. dec 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 Som si myslela :grinning: :grinning: :grinning: , tak oprava pre pekny usmev ti tringelt nedali, ale za perfektne odvedenu pracu :wink: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
rýchlovka na večierok do školy :wink:
20. dec 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lucula73 krásný je
20. dec 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 KRASNY SNAD AJ JA NECO TAKEHODOKAZU:slight_smile:
cernou barvi jsem nikde nenasla, taksnad se mi to podari nejako namichat...cim si lepila snehulacika a ostatni veci aby ti enspadli z torty?
20. dec 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ˇˇdakujem ti :slight_smile:
@strihalka ďakujem...........to s avšetko lepí vodou ,trošku namočíš a keď priložíš,tak to uschne a prilepí sa :wink:
a čiernu farbu dostať,v niektorých drogeriach mavajú aj práškové ale najlepšie farbia gelové farby,extra čierna :slight_smile:,tie len v obchodoch s cukr.pomockami
20. dec 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 hej ehj, jen ty drahsi, no nechcem zatim moc investovat do prvni torty:grinning: takze zkusim smichat zakladni barvy a budem doufat:ä
20. dec 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka na černo můžeš obarvit živočišným uhlím
20. dec 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strihalka tych snehuliakov mozes dat pre istotu aj na sparatko aby nespadli
20. dec 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 krásna
20. dec 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 PARáDNI Sú
@lokalistin parádne postavičky
20. dec 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 úžasné . aj ja budem robiť chalupku
20. dec 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 krasna rychlovka :slight_smile:
@dadka212 perfektne :slight_smile: a tringelt urcite potesil :sunglasses:
20. dec 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 jaaaj dakujem za super napad :slight_smile:
20. dec 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mňamky, sú nadherné :slight_smile: oslintám celý monitor...
20. dec 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no moja prave dokončena :wink: pre moje krstniatko k narodeninam :slight_smile:
20. dec 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
:rolling_eyes: :rolling_eyes: zelatina mi nechce stuhnut... uvarena podla navodu a asi aj tak mozem ist kupovat novu....dam jej este 15 min, kym pridem zo skolky, ale aj tak sa z nej asi uz nic nevykuzli...tato torta je nejaka kazova :zipper_mouth: :sweat_smile:
20. dec 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uuzasnee si napiekla, mnaaam :wink: musim uz aj ja pofotit svoje, len mna este gulicky cakaju, to vzdy az naposlednu chvilku robim, bo by mi to zozrali este do Vianoc :sweat_smile: :grinning:

vcera pozeram..otvoreny balkon...dojdem tam a moje dve roztomile ratolesti uz vyjedali kolaciky priamo z krabic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :grinning:
20. dec 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dm1 nadherne, no ja mam zas sebou prve pokusy, nie su sice take krasne, ale ja sa teším :wink: prisla som na to, že na bielkove plochy asi potrebujem redsiu polevu :confused: a rozmyslam ako nalepím resp. upevnim tie domceky, stromčeky a kostoliky na plochu, mas na to nejaký trik? rozmyslam, že zapichnem sparadla a tak a prilepim polevou, dakujem za radu.
20. dec 2012 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova na vylievanie musi byt redsia poleva ja riedim horucou vodou. ale bacha nesmie byt moc len tak akurat aby sa liala ale nepretiekla obrysy z tuhej polevy. Domceky a vsetko co davam navrch zo spodu zabrusim do roviny na struhadle a napichnem na kusok sparatka a zapichnem do podstavca. potom zalejem zriedenou polevou a ta to zafixuje
20. dec 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2012 o 16:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po dlhšej dobe na želanie pre vianočného oslávenca :slight_smile:
20. dec 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
babyyy...druha zelatina asi poleti :( ... mali ste niektora s zelatinou tortovou co sa vari? :confounded: :confused:
20. dec 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 cs tým lineckým si myslím, že si to cesto príliš prehnietla (zohriala rukami) som pozerala kedysi nejaký program a piekol tam nejaký šéfkuchár a hovoril, že linecké cesto sa musí spracovať rýchlo a hlavne sa nemôže príliš dlho miesiť rukami, lebo tuk sa veľmi zohreje, múka to vypije a potom sa to drobí. Takže asi to bola tá chyba, že než si zmiesila tie 3 dávky, tak sa to začalo rozpadať. Ja radšej miesim všetko po 1 dávke, lebo sa narobím ako kôň ak dám dvojitú, myslím, že žiady čas neušetrím, keby som miesila 2 dávky naraz
20. dec 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nooo, zltkovy rez upeceny, cesto na vanilkove v chladnicke:slight_smile:))este keby sa mi nepokazila pracka, bolo by mi sveta zit
20. dec 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 mne sa to stalo raz, ked som kupila inu ako oetker a ta letela, uplne rozliata na vodu........oetkerove boli vzdy v pohode
20. dec 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 já používám tu barevnou co je na půl litra tekutiny, ona ztuhne až za dýl, ale vždycky mi ztuhla
20. dec 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok