• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

mna keby mala zarmutit kazda krasna torta, co tu vidim, tak pristelka by nemohla byt moja zena a tieto stranky by som tu nemohla ani citat ani pozerat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sak ja by som sa z takej hlbokej depresie uz v zivote nedostala :sweat_smile: :grinning:

aale kedze ja som ja, tak ja sem chodit budem a RAZ ked budem velkaaaaa, tak budem taka sikovna a dobra ako vsetky tie uzasne sladke zienky co tu pisu a pecu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: cestne pionierske :grinning:
20. dec 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@pipka a tebe je dnes ako veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a máš veľkú pravdu, vieš ty o tom?
20. dec 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps no veru moja...dnes mam svoj den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: muz ma vianocny vecierok, takze mam klud, deti spia, mam upratane, napecene...maaaaam sa dobre :dizzy_face: :grinning: :grinning:
este ten sprosty kasel keby ma chcel uz opustit a som maaaximalne happy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
20. dec 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to ti je fakt super, keď si odmyslíš ten kašeľ. Ja mám deň na prd a hlavne večer ... ach jaj. Ani napečené nemám všetko, čo som chcela a aj tortu musím do nedele stihnúť
20. dec 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odovzdala som tu tucniacikovu tortu a mojej kmotre slzy vyhrkli a vybozkavala ma ze aka krasna, ze maly bude nadseny a z domu hned volala, ze sa straaasne tesil, ze tortu chodi stale hladkat do chladnicky...no a nemajte radost zo zivota :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ved to sa ani neda netesit :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka to je krásne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, keď sa taký drobec teší.
20. dec 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no mna caka este zajtra jedna...sama este neviem aka bude :confused: :sweat_smile:
je omaslovana a teraz akurat pozeram, co na nu dam...no haadam nieco do obeda vymyslim :sweat_smile: :grinning:

ma byt zase elegantna, zase k 70tke, farby su na mne, aj zdobenie...ale maju to byt kvietky...taaaak uvidime, co z toho bude :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dec 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja mám nachystané ružové a biele ruže a také neidentifikovateľné fialkové kvietky, taká bola požiadavka na farby pre slečnu k 15-tym narodeninám. Tiež netuším ako to na tortu uložím ...
20. dec 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no nechame sa prekvapit aka muza nas zajtra kopne :grinning: :grinning: :wink:
20. dec 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka daj vyskakovacieho striptéra s ruzou v zuboch :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela jasneeeee ako elegantna k 70-tke ...super tip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no len aby kopla :grinning: :grinning: :grinning: ja si dám zajtra asi aj vrtuľu do ..., aby som postíhala všetko. Hlavne, že som doobeda kávičkovala a behala po obchodoch s kamoškou :grinning: :grinning: :grinning:, ale aj to treba. Veď ma pozvala a to sa neodmieta
20. dec 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka sak bude elegantna sak mu nechaj motylika z fraku :grinning:
20. dec 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lamps jasneeee, to je dokonca prednejsie ako cokolvek ine :sunglasses: :wink:

vsetko ostatne sa da stihat aj po nociach :wink:
20. dec 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 vidiiis dani...no ze ma toto hned nenapadlo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka presne, moja reč práve som dnes večer hovorila mm, že ááááá však to mám ešte dosť času do pondelku popiecť a porobiť, čo treba ... sa mi smial, či nechcem ani spávať
20. dec 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka pocuvaj Danku @dm1 , pravdu pise !!!!!
20. dec 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jee, tak ja nedojdem na cafe, len ti to podam a budem bezat , aby si sa nahodou nevyhovarala na mna ked nebudes stihat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ale to nieeeeee, veď tu s @pipkou píšeme, že kávičkovanie je dôležité :grinning: :grinning: :grinning: to ja sa nevyhováram na nikoho. Som rada, že som aj dnes bola tak neplánovane na kávičke, kamoška ma uniesla spred škôlky, že ideme dať kávu. A ja som sa nebránila. Kľudne ak sa ti bude dať príď :sweat_smile:
20. dec 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ale inak mohla by si robit aj ked budem u teba , ja sa rada pozeram pod ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: a to si ty minule mne písala, že som špeh :grinning: :grinning: :grinning: o pól dvanástej bežím pre Terezku do škôlky
20. dec 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prvý krát som robila Tomáša
20. dec 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
KOČKY idem k vám pre RADU. Aký VALČEK na MARCIPAN alebo aky pouzivate??? :confused: Plastovy bez ruciek, ci s tym sa robi zle??? Mam obycajny dreveny, robi sa s nim dobre, len je maly, tak si vyberam jeziska :grinning:
20. dec 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @lamps ...ma nedrazdite, lebo dobehnem zajtra na tu kavu aj ja..a pri tej prilezitosti si u Andrejky vyzdvihnem tu poschodku s macikmi :grinning: ..dufam, ze si nezabudla a mas ju pre mna nachystanu :confused: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela ja valkam male veci z marcipanu tym bez rucok umelohmotnym bielym a je super, nic sa nanho nelepi :wink:
a ked rozvalkavam na potahovanie velky kus, tak valkam klasika velkym drevenym :wink:
20. dec 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
že ja sa furt nechám prehovoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2012 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@mysiatkoo wauuu.................... ti havkovia su nadhernyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2012 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte pridavam poslednu torticku pred vianocami a mnamky pre deti na jedlickovu...za inspiraciu dakujem @mamina1978 tie stromceky sem davala ona :wink: akurat ze som ich neplnila puncovinou ale karamelovymi burizonmi
21. dec 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@pipka no jasné, dobehni :grinning: :grinning: :grinning: do 10-tej to stíhaš :grinning: :grinning: :grinning: my ťa s @pristelkou počkáme
21. dec 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky co to co to a mě nikdo na kávičku nepozve???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok