• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

dievčatá, práve som otvorila bonbonieru merci (dostala som) a zistila som, že je na nej ten tuk vyzrážaný - ako býva po lete. na chuť to samozrejme nie je dobré, ale myslíte, že by sa dala použiť, že roztopiť a použiť ako čoko na tortu? alebo dá sa to nejako inak použiť? či je nadobro stratená?
a ešte pridávam vianočné bábätká (to biele s tým čudným na hlave - to zdobila moja 19 mesačná dcéra - ja že čo mi berie z podrúk moje biele šúlančeky a ona takto)
22. dec 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@jakelina ftipnáááááááááááááá................prať v mixéri :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2012 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela och........tolko dobrosrdečnosti..........že za 70 zdravotku...........ty si taaaaaaaaak milaaaaaaaaaaa a taaaaaaaaaak dobrááááááááááááá................... počuj, medzi sviatkami budú mať naň určite zlavu, ešte počkajme :wink:
22. dec 2012 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 mica, aj môj malý mi furt kradne točnu a točíííííííííííí sa a točííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2012 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer jj byla to sila, hlavne dataily, drobounke obrazky. Oslavenes mel velikou radost. Takze ukol splnen.
22. dec 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, preji vam klidne vanoce plne pohody a lasky. Do noveho roku hodne sil na spoustu krasnych dortiku. Take zdravicko a stesti jak pro vas tak pro vase nejblizsi.
22. dec 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ták aj ja pridávam svoje a ešte dve ma čakajú tohto roku. A teraz idem prečítať asi 50strán dozadu čo ste popísali a polaikovať Vás. Tak a trošku to tu vytapetujem. Košík s vianočnými ružami, slivovica v krabici a cars na snehu
22. dec 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@dada2007 jo jo , ja uz som nan nalomena uuplne a tiez cakam po sviatkoch a aj na happy day :grinning: pojdeme spolu na nakup? ty pracku ja mixer, a keby ti nahodou zostalo, tiez potrebujem pracku, tečie nam uz 2roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prisdávam aj ja dve nech za vami nezaostávam :grinning: ale asi musim dat velku pauzu bo .....
22. dec 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@pristela no a je to tu Zvonilka je krásna a tie pery sú úžasnééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dec 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje konecne posledne na objednavku stou motorkou to bol boj a este zajtra spravim uplne jednoduchu pre moju malu k meninam
22. dec 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@pristela nadhera obidve ,ale tie pery su uplne dokonale len pusinku im dat :grinning:
22. dec 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krasne su a ta cokoladova moja oblubena kombinacia farieb :grinning:
@lawli ty mas take pekne jemnuke torty uplne take hadunke dokonale
@daducha perfektna je :dizzy_face:
@1zaza strasne pekne torticky robis :slight_smile:
22. dec 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps dakujem jasne neni problem take malicke zvladnem :slight_smile:
22. dec 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nosím č. 37 :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym prajem krasne a nicim nerusene Vianoce v kruhu tych, ktorých mate najradsej... Cmuk
22. dec 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@lamps ok prepac ale pustim sa do nich az vecer ideme pozriet prababku potom si pre ne prid pocka ta tu aj kavicka :wink:
22. dec 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
posledná tohtoročná :slight_smile:

želám všetkým krásne vianočné sviatky,veľa zdravia,ásky a rodinnej pohodičky :slight_smile:
22. dec 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Všem krásné Vánoce a hodně nádherných dortíků v roce 2013!:slight_smile:
22. dec 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 vám taky krásné vánoce :wink:
22. dec 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Žanetka a predsa robíš MMf od Bohuša - on to prvý dal na TOM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tortičky prekrááááááááááááááááááááááááááááásne
22. dec 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky kujeeeeeem :dizzy_face:

@anibas fakt ? :grinning: :grinning: vidis kolke rezervy este mám ? :grinning: :grinning: :grinning:
Inak holky tie pery boli tak strasne jednoduche to bolo šup šup hotove, v podstate ziadna robota, take objednavky by som brala aj kazdy den :sweat_smile:
22. dec 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím mimo tému, nemáte náhodou nějaký citát nebo hezké přání ke křtu?? V neděli, teda zíta má křtiny malý Matěj a já vůbec nevím co se tam píše. Kdyby někdo měl nějakou pěknou inspiraci tak budu ráda. Naši kluci jsou všichni pokřtění, ale ty přáníčka jsem někam založila a nemůžu najít. Děkuji.
22. dec 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no jednoduché pro tebě, já mám obavy, že kdybych je dělala já, tak by si možná mysleli, že je to úplně opačná strana lidského těla. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Všetkým prajem veselé vianoce.
Predvčerom sme oslávili mamine narodky a ja som jej robila túto tortu - moja druhá tortička . Nebola úplne dokonalá- nevyšiel mi korpus a teda sa mi nedali doladiť boky torty. No viac ma trápi marcipán - chuťovo bol fantastický no nemám ho taký hladký ako to vypadá na vašich fotkách a nemala som ani šancu z nho dostať snehové vločky. A nedosiahla som takú peknú belobu, aj keď som na to vyplácala celú flašku beloby.
22. dec 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
dievčence sladké, prajem vám všetkým príjemné a pohodové Vianoce v kruhu blízkych, ktorých máte rady, zdravie, šťastie a spokojnosť, nech vás všetko zlé obchádza a nech máte aj nadalej samých spokojných zákazníkov :slight_smile: a dakujem vám za rok strávený medzi vami :slight_smile: ,veľa som sa od vás naučila,našla veľa inšpirácií a aj ked ja pečiem menej, no ked sem zavítam, vždy tu nájdem pastvu pre oči aj dušu, vládne medzi vami pohoda...cmuk :wink:
22. dec 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@yamahafazer ďakujem pekne ,ja mám rada jemné a neprecpané tortičky ,aj keď je prravda ,že niektoré si to vyžadujú (napr. rozprávkové) ..a že sú hladulinké a dokonalé ? ...never tomu dalo by sa toho na nich toooľko dotiahnúť či vylepšiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dlho som nepisala, torticky som od polovice decembra nerobila dala som si volno :slight_smile: a padlo mi celkom dobre.
Napiekli ste krasne torticky fakt klobuk dole :dizzy_face:
Prajem Vam krasne pozehnane vianoce :slight_smile:
A odpcinte si od torticiek :wink:
22. dec 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@elienka jej krásne bábätká
@romy01 krásna, tie kvety sa mi veľmi páčia , nádherné sú
@lucula73 krásna
@yamahafazer krásne
@pristela nádherné waw, tá zvonilka je nádherná. to telo je z jedneho kusu? lebo nevidím tma žiadne spoje.
@mimcak krásne
22. dec 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krásne
@lawli nádherná, jemná
@1zaza krásne. ten futbalsita je prekrásny
@daducha prekrásna
@nika1985 krásne
22. dec 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok