• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@makinka2 no já bych ho nepoužívala. Kdyby to bylo den dva, ale tři měsíce. Tak jedině na trénování nějakých postaviček co nikdo nebude jíst.
27. dec 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina děkuji :slight_smile: no já nevěděla, že to tak rychle podléhá zkáze, ty co mi ted přišly jsou taky jenom do dubna, asi musím objednávat menší množství když nedělám tak často :sunglasses:
27. dec 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím ještě o jednu rychlou radu kolik byste daly vajíček na průměr 26 cm, mám recept na průměr 22 cm a tam patří 5 vajíček, mám dát9 vajíček??? děkuji :slight_smile:
27. dec 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 7vajíčok.........9 ti vykypí :wink:
27. dec 2012 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 já na formu 26 cm dávám 6 vajíček.
Ten Smartflex asi na pohled i chuť není špatný, jenom bych se to bála dát na dort. Co když by z toho bylo někomu španě, to nemůžeš vědět co z toho může být. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si ho kupuju v těch malých kýblíčcích a používám ho skoro jenom na modelování, jinak potahuju PDT nebo MMF.
27. dec 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 ja by som dala asi 7 vajíčok.......ale záleží od receptu,mramorák stačí všeobecne menej vajíčok,ale klasická piškota vždy viac vajec :wink:
27. dec 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Dakujem,len ikeu mam daleko.Ale sa mi zdaju male 12,nie?
27. dec 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Dakujem a aky maju priemer tie Tvoje.Mne sa zda 12 malo...
27. dec 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky idem sa skrášliť :grinning: :grinning: :grinning: bo kto ku mne ideeeee :grinning: lokalistin ci ake to tu ma meno :grinning: tak to musim byt reprezentačná :grinning: :grinning: :grinning:

@elienka :grinning: :grinning: :grinning: nee, jej sa prave že pacia tie travy a blbinky male okolo Nema :confused: ach toto bude torta s myslienkou :grinning: :grinning: :grinning: len ju nájsť :grinning: :grinning: :grinning:

@dada2007 Daduška tento tyzden si dojdem pre perly na tu uuuzasnu kabelku nemovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ajka82 Ajuška tá biela je uzasna, furt na nu kukam :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: no pekne, chúďatko moje v takomto omyle si ty žila :grinning: :grinning: :grinning: ešteže máš marcipánky a syna, ktorý ti to ozrejmil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela sorry, že som ti ,,ráno" volala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ..........a kludne dojdi, sme doma. Ak bude mať MM cestu do BN k svokre, tak by ti ich priniesol......ale zatial žiadna taká cesta nie je naplánovaná :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 12:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Tak lokalistin prosim odo mna pozdrav a nech nezabudne moju srdieckovu silikonku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A este raz vam obom moooc krasne dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@chudadka majú tých 12cm :wink: .........jeden kopček má okolo 500-600gr. po naplnení.....ale na huseničku sa to mne vidí akurát.....ono sú z toho také pekné kopčeky, :wink:
27. dec 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienky..prepáčte,že sa Vám tu montujem,nemá niektorá foto tortičky z metrovych rezov?..u niektorej kočky vo fotoblogu som ju videla,nemôžem ju najsť :confounded: a moja fantázia je na bode mrazu :angry:
27. dec 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty..a keby si jej spravila Nema s kabelkou ...akoze zenska verzia...trosku taky nemo transvestita :grinning: :grinning: :grinning:
to by bola hllllboka myslienka :sweat_smile: :grinning:
27. dec 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela úžasné, si umelec, darmo
27. dec 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela aká silikónka?
27. dec 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 srudííčko moje , @rapunzel tu davala nedavno foto tych silikoniek od cinanka , tak som bola , kupila som abecedu a tuto bordurku , teda ale s tou abecedou som sa inak natrapila :grinning: :grinning: ta je pouzita na napise na pusinke

@pipka si rob srandu :angry: vsak ale ja som z toho normalne v oblakoch :grinning: :grinning: a nezabudla pripisat ze mala sa na tu torticku straaasne tesi :sweat_smile: :sweat_smile:

@dada2007 pcha , to je česť , že som ťa zdvihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lusilka mala vcera tiez jeden pokus volat mi "ráno" ale neuspela :sweat_smile: to ked je nieco surne , musis zavolat, a ked nic tak napisat sms "surne" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja pak bud volam späť alebo zdviham druhy hovor :sweat_smile:
27. dec 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela nepochybujem o tom, ze ty nieco uuuzasneeeee vymyslis :grinning: :wink:
27. dec 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pusinka moja, hoď aj mne foto, aby som ju videla
27. dec 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 srudííčko moje , @rapunzel tu davala nedavno foto tych silikoniek od cinanka , tak som bola , kupila som abecedu a tuto bordurku , teda ale s tou abecedou som sa inak natrapila :grinning: :grinning: ta je pouzita na napise na pusinke

@pipka si rob srandu :angry: vsak ale ja som z toho normalne v oblakoch :grinning: :grinning: a nezabudla pripisat ze mala sa na tu torticku straaasne tesi :sweat_smile: :sweat_smile:

@dada2007 pcha , to je česť , že som ťa zdvihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lusilka mala vcera tiez jeden pokus volat mi "ráno" ale neuspela :sweat_smile: to ked je nieco surne , musis zavolat, a ked nic tak napisat sms "surne" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja pak bud volam späť alebo zdviham druhy hovor :sweat_smile:
27. dec 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 pcha pusinka to bych musela cvaknut :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale preco mi to tu dva krat šlachá :angry: :angry: :angry: :angry:
27. dec 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a ja že to si taká plná energie, že ideš na 200% :grinning:
27. dec 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela keď budeš mať čas, cvakni. Alebo ju nemá nejaký e-shop?
27. dec 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Moja................... to je silikonka s maslickami, ja som tou srdieckovou silikonkou myslela ako,, moja srdcova silikonka - zalezitost ´´ Moja srdcovka vytuzenaaaaa:wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@vlada111 a foto prikladam...... :wink: :slight_smile:
Nechcela som vas tym popliect :frowning2:
27. dec 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela ty uz moja naozaj myslis, ze ti nerozumieme??? tak nam to tu davas dvojmo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 no ved ja som sa pozastavila ze srdcova :grinning: ale dnes mám dobry den a myslí mi to :sweat_smile: tak som na to dosla :grinning: :grinning: :grinning: ze maslickova je tvoja srdcova zalezitost
inak holky ja mam kupenu silikonku maslickovu tu drahu , ale paci sa mi viac sice nieje tam tolko masliciek aksi ale su vacsie , tieto su strasne drobulinke
27. dec 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka nee, to ja preto , aby ste mali viac upozorneni a boli ste viac stastneee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok