• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
holky další blbej dotaz :grinning: ty slámky když dělám patrák se tam zapichijí před potáhnutím nebo až pak, děkuji :wink:
28. dec 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. dec 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 cicusa napis mi IP ktore chces
28. dec 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jeeeej taky darcek si aj ja prosiiim..kde ho maju?
28. dec 2012 o 14:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 Zlatko, neviem, Jezisko nakupoval v Blave, ale predpokladam, ze asi petrzalske Tesco.aspon sa mi mari, ze take nieco spominal:slight_smile: ale je mozne, ze aj Metro..faktisticky netusim, lebo to bolo u nasich........
28. dec 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujem moc..:slight_smile: to lepidlo ma trosku zaskocilo :slight_smile: budem musiet davat pozor, aby mi to nechceli zjest.. :slight_smile:)))
28. dec 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby..... ja si prave prerabam fotky na FB a na webke,aby som mala podpis na torticke a nielen na boku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Obdivujem tie , ktore mate uz stovky fotiek oznacit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to sedite asi niekolko tyzdnou nad tym :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dec 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, našla jsem zajímavý stránky :wink: http://pinterest.com/fantasticakes/how-to/
28. dec 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 a da sa ti to dodatocne oznacit aby ti nezmizli komentare? :confused:
28. dec 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nie, tie co su k danej fotke......... su bohuzial fuc :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ostanu len tie co boli na albume :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale stoji mi to za to..... :wink: :slight_smile: Nerada by som nasla moju pracu u niekoho cudzieho :angry:
28. dec 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pralinka25 určite napíšem recenziu........zatial jeden krát mixovaný narýchlo krém z ole......a super.......6 rýchlostí a je celkom tichý oproti môjmu starému :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .......a je tam aj mixér, mlynček na mäso a domáce cestovinky...a jasné, šlahanie, hnietenie.....no som zvedaváááá ako budem spokojná :wink:
28. dec 2012 o 15:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 super ta tichost by sa mi zisla ako sol lebo nemame na kuchyni dvere. no tusim ho zahrniem v buducom liste jeziskovi aj ja :grinning:
28. dec 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 ani my nemáme na kuchyni dvere......chcem ho dnes večer/v noci......len tak cvične na prázdno pustiť a z manželom posúdime......či je to hluk alebo budem konečne môcť mixovať aj v noci....... :wink: dám ti vedieť :wink:
28. dec 2012 o 16:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
28. dec 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dodatocne pridavam vianocne pecenie.

@aduskatt ja som tiez naznacila mm , ze by sa mi take hodilo,ale nestihal ... :confounded: ..dostala som pc a kybel glukozoveho sirupu..co som si priala, pc bolo prekvapko :wink:
28. dec 2012 o 16:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Ahojte.Aj ja robím marcipánové torty.
28. dec 2012 o 16:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 ja som rovno povedala:slight_smile:
28. dec 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som sa v tom nejako stratila. Určite tú, čo si dala foto. Ale ešte si Danke nejaké spomínala. Stačí popis, nefoť :grinning: A koľko stoja. No som otravňučká, ale pri kŕmení mám veľa času na vymýšľanie :grinning:
28. dec 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby , ktora si v tych darcekoch co sa tu posielaju najde ten mixer Eta , tak ten je moj !!!!!! prosim vrátiť !!!! inak to kolko dostanem tolko mozem zas darovat , tak snad v jednom uz bude , ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lamps pocuj musela som otvorit ufonka, bo mojou sikovnostou mu musim zas lepit usi ci co to maju ufonci na hlave , a ked uz bol otvoreny, mi šepol , že by si prosil ufóničku takú krásnu nejakú , hodne milú , usmievavú a takú aby nebol pod papučou :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
holky, tak takto dopadol moj vozik na pomocky :angry: mlady muž mi ho zakazal kupit bo vraj je moc drahy :angry: a nakoniec mi ho stále kradne a vozí sa s ním po dome len tak hrkocú veci v nom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
ahojte jedna rychlovka:slight_smile:
28. dec 2012 o 17:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@pristela si myslíš, že čo mi s ním robí Mates? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2012 o 17:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 tak to pochytil od vas !!!!! pcha!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tuto torticku som urobila mojmu muzikovi na zajtrajsiu 30tku. Motiv si vybral sam - a to len vcera vecer! Takze som vcera cela v strese vyrabala Homera :grinning: ale myslim, ze nakoniec sa celkom aj podaril a na to, ze robim torty asi 2 mesiace moze byt, co poviete? :slight_smile:
28. dec 2012 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@glee je krásná :wink:
28. dec 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. dec 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ten vozík je super :dizzy_face: a odkiaľ máš ten stolík v obývačke? ikea? taký by sa mi hodil :wink:
28. dec 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa peknučká
@glee krásna práca. téma je skôr taká smutná(opitý človek) , ale náš zákazník, naš pán:slight_smile:
28. dec 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :slight_smile:
@lussy23 nooo, tento motiv si vybral moj muzik :grinning: je to torta pre neho a ma rad Simpsonovcov a Homer je vzdy opity a ojedeny z koblih, tak preto takto :dizzy_face: Dakujem za pochvalu.
28. dec 2012 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok