• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. septembra 2017 
tak uz si uzivam jahodovy jovokrem :grinning: mnam
7. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici u nas v obchodiku na dedine malej vraj rastlinnu maju a udajne je litrova.Urcite skusim buduci vikend.Zajtra mam v plane piskotovu s trasenym mandarink. kremom a na vrh cokoladu.Len dufam ze sa to nezgrcne
7. aug 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca traseny je dobry, ja ho pojdem pchat buduci tyzden do torty :slight_smile:
7. aug 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ja som ho este nerobila aj ked ingrediencie mam nakupene uz opakovane.Ja som stale davala len kupovane od dr.Oetkera a teraz zasa len salkovy.Zajtra premiera.Strasne sa na to tesim.Akurat ze to dam asi len na plech
7. aug 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ten traslak je dobrucky, nam velmi chutil... :slight_smile: nema sa ti preco zgrcnut....drzim palce....
7. aug 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma ide trafit.Matka vrzla moju slahacku dnes do omacky,Mam iba kyslu smotanu.Neaky napad?
7. aug 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca kupit novu slahacku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b no to hej lenze na dedine asi tazko daco v nedelu splasim.Och ako mi chyba nasa Ostravska mini vecierka.Pani tam mala uplne vsetko
7. aug 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.No mi sme už z dovolenky doma a bolo super.Tak a ide sa piecť.Na víkend mám dve torty. :wink: Už to začína.už mám aj na 21.8 motorku.Som zvedavá ako to zvládnem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca a co tu kysanou smíchat s jogurterm,žerlatinou,pořádně osladit,přidat ovoce a dát ztuhnout?
7. aug 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja mam jeden recept na ananasove rezy z receptov zo zivota. ten bol super a myslim, ze by to slo aj s inym ovocim. uvaris si zlaty klas, priiesas kyslu smotanu a mas krem hotovy. len ho prekladas s ovocim :slight_smile: navrch sla este slahacka, ale urcite sa to da jest aj bez nej
7. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka vitaj z dovolenky :slight_smile: ako bolo? a co ides piect?
Juj baby potrebujem dáky krém čokoládový ale nesmie byť maslový.Nejaký tvarohový alebo smotanový.Bože prosím poradte mi :frowning2:
@sisa.b joj bolo super a idem piecť dáku s oplátkou nevidela som lebo si ju sami objednali a donesú oplátku.Ale takú tortu do kila a pol :unamused: .Asi laskonku urobím :angry: :grinning: :grinning: No a potom malej sesternici idem robiť s chobotnicou :slight_smile:
7. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj dakujem.Asi skusim to so zl.klasom a dam tie madarinky.Moze to byt dobre nie?Navrch cokoladku
7. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka Vyšlehej si tvaroh s cukrem a rumem, přišlehej hustý čokoládový pudink, želetinový ztužovač a máš kakaového lipánka... :dizzy_face:
7. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka to mas na zakazku taku mini tortu? :confused: ved to sa ani trubu neoplati pustat, na tom nic nezarobis :unamused: a co tak original parizak? len slahacka s cokoladou? alebo ta slahacka z ladovych gastanov?
7. aug 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ty ten rum cpeš fakt všude :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik No já si bez rumu nedokážu krém představit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijde mi to mdlé a bez šmrncu...
7. aug 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JO a co se týče malých dortů - všem říkám, za pod 2,5kg nepeču!! Na tom se fakt nedá vydělat..
7. aug 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja som robila : tvaroh-velmi jemny,kysla smotana,cukor,kakao alebo van.cukor a trosku masla.Vsetko vyslahat a nechat ztuhnut.Maslo neslo ho citit a je dobry
7. aug 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinko, jinak doporučuju tento zákusek... Ten krém je skvělý a určitě by šel zakomponovat do dortu..:slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=16775
7. aug 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka tak ten skusim.Mnam
7. aug 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka tak to jo,to já nemůžu mě dítě olizuje metličky
7. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca Já jsem ho dělala kolegům na mé narozeniny a pořád měli málo..:slight_smile:
7. aug 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik V jednom roce, jo? :confused: :sweat_smile:
7. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik to vazne? :confused:
7. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jestli jo, tak si se stravováním moc starostí asi neděláš..:slight_smile: :sweat_smile:
7. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, u nas sice mala neoblizuje metlicky, ale z korpusov mi zje pri kazdom peceni pozehnane :stuck_out_tongue_closed_eyes: pre nu musim aspon kusok naviac upiect, inak mi tu chodila po zemi a vyjedala omrvinky, co mi popadali :sweat_smile:
7. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok