• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
taky se přidávám s přáním všeho nejlepšího do Nového roku :wink: hlavně zdraví, ostatní se poddá :slight_smile: jen tak mimochodem mě chytly záda, takže pozítří mažu k dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem totál. lazar :angry:
31. dec 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@vecernicci já ti to říkám pořád - šetři se víc. Nikdy nemůžeš všem vyhovět a až ty budeš nemocná, tak ti nikdo za ty tvoje krásné perníky a dorty nepůjde domů pomoct se postarat o děti a domácnost. Zdraví máš jenom jedno a tělo se ozve, když ho přepínáš. :wink:
31. dec 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Tak moja rychla na dnesne party :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tento rok urcite posledna :grinning: Tak som robila to mascarpone krem so slahackou a s mandlami .
Baby prajem vam aj vasim rodinkam len a len to najlepsie do Noveho Roka :slight_smile:
31. dec 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@dm1 Dani neverím, ty taká pekárka? Dúfam, že sa podarilo. Ja zase tvrdím, že na kysnutom som nič nedá pokaziť :unamused: Zato na tých tvojich čokoládových sa dá toho pokaziť ozaj veľa.
31. dec 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,vsetko dobre do noveho do noveho roku , halvne veeeela zdravia a prijmnych zakaznikov..no anove vyzvy v peceni:slight_smile:
31. dec 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@zuzka7512 a co to je?
31. dec 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule nepíšem sem často, ale dobré rady som od vás vždy dostala... za to vám chcem poďakovať... :slight_smile: a v tom novom roku zaželať hlavne veľa zdravíčka a nápadov na ďalšie krásne tortičky... :slight_smile:
31. dec 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
31. dec 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
joooj, milaciky moje...ked uz ste ratali, ja mam za sebou 96 torticiek(s dvoma extra pokusnymi, co mi aj deti do toho statocne babrali) :wink: plus neviem kolko figurok pre mamicky pre deticky bez torticiek
to len tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@anibas Dekuji, kuknu se tam :slight_smile:
31. dec 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš prvý výtvor :slight_smile: Zvonilka
31. dec 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
31. dec 2012 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Štastný a úspešný Nový rok 2013 všetkým a ďakujem za rady a pomoc :wink:
31. dec 2012 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@zuul ahoj, tu torticku Mickye...si mala obrazok, ci si to sama vykrojila? Je kraaaasna :slight_smile:
1. jan 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tortičky pre mojich drobcov. Petríkovi k narodeninám a Sárke k meninám. Tak sme včera oslavovali silvestra aj sviatky našich drobcom.
1. jan 2013 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@frlka obrazok som mala, vystrihla z vykresu a potom len vyrezavala. :slight_smile:
1. jan 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 jee, ze gratulujemeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tá Sárkina to je akaá :confused: to je vsetko plnka a len taky tenky pasik cesta? neznám, co to je?
1. jan 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ďakujem. Áno, to je len taký tenký plát. To je môj vlastný hokus pokus, ale ja osobne to zbožňujem, to sú pláty ako na medové rezy, pálený karamel s múkou. vajcom a herou, ale hrooozne dlho sa to roztápa spolu, a potom gúla za tepla, makačka, ale hrozne dobré, a urobila som k tomu karamelovú plnku /upálený cukor, zaliať mlieko a karamel puding plus maslo/ a citrónovú / šťava z citronu mlieko, citron puding a maslo/. ja to lubim viac ako hociaký inú tortu. Tie pláty zmäknú,proste mňama, ani neni cítiť, že by tam bolo niečo suché.
1. jan 2013 o 12:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
haha baby mne to stále nedalo, že by som upiekla len 78 tôrt, tak som to dnes znovu počítala a že 115 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nie som ja trúba????? ani počítať neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@njonja sú to také mini žemličky z kysnutého cesta v ktorých je maslovo-syrová nátierka a vložená klobáska...boli dobré,len sa tak po nich zaprášilo... :grinning:
1. jan 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 juuj ale da sa pokazil by si sa divila :grinning: . Aj vcera som prvu davku tych mini hamburgerov piekla tak dlho ako je v recepte a su tvrde jak kamen tak som zarabala druhu a piekla kratsie a to sa konecne podarilo :sunglasses:
1. jan 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@njonja ja som to robila podla tohto receptu aj som tam dala aj kusok syra, cherry rajcinky a salatu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=38203
1. jan 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rapunzel1 ahaaa :grinning: tak to nic pre mna , viac kremu nez cesticka , ale torticky sladkéééé :dizzy_face:
1. jan 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KRáSNY NOVý ROK ...
... pripíjam na zdravie, pripíjam na šťastie...
... a pripíjam aj na lásku, bez nej to nebude ono :wink:

... a hlavne nech Vám to pečie :slight_smile:
1. jan 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Holky, tak moja silvestrovská :sweat_smile: teda absolut netusim , ci si to pani predstavovala takto bo po tortu dosiel jej manžel :rolling_eyes: a tomu to teda bolo absolutne jedno čo to je :confounded: tak som v napätí dalej
1. jan 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@pristela podľa mňa si to takto ani nevedela predstaviť :wink: určite bude spokojná :slight_smile: a teda máš môj obdiv ako sa dokážeš vysporiadať s takýmito objednávkami :wink:
a ešte otázka to je všetko z MMF aj tá ružová? a čo je to presne za farbu ?
1. jan 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ach mi nieco hovor , tí co prisli napriklad pre to srdce na krst , stáli s nim na chodbe asi 5minut a pozerali z kazdej strany , chlap si este aj kvokol aby videl aj spodok torty :confused: až sa mi ruky potili :sweat_smile: teda oni si robili srandu, ze vsak je uzasna no ale ja na nej videla milion chýb tak som len tŕpla ci ich aj oni uvidia :grinning:
A farba- vsetko je MMF okrem tej syto ruzovej :grinning: ta je zo smartflexu a farbicka wiltonka Rose :wink:
1. jan 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela juj škoda, som myslela, že mi poradíš ako zafarbiť takto mmf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. jan 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aha, tak to mi nikdy nenapadlo. Ja pečiem také tie klasické kysnuté báleše s mrveničkou a teda tam sa mi to ešte nestalo.
1. jan 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no dokonala si to super, tak nech si aj trhnú nohou, keď nebudú spokojní. My sme :grinning:
1. jan 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 zafarbis aj mmf ked urobiš presne podla receptu na čoko mmf len s tou bielou coko, ale musis presne pomery dodrzat inak sa rozpadne a miesto likeru ci co to tam ide som ja davala smotanu abo obyc mlieko :wink: len mne sa to nechce uz zarabat :sweat_smile: tak pre taketo pripady mam doma vzdy smartflex :dizzy_face:
1. jan 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok